Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Set Spokey Asteya, ktorú si obľúbite nielen počas cvičenia jogy. Pravidelné cvičenie jogy má pozitívny vplyv na naše telo, umožní znížiť stres, relaxovať a odvrátiť pozornosť od každodenných povinností. Set obsahuje podložku na cvičenie, 2× joga bloky, gymnastickú loptu a pás na jogu.

Podložka na jogu Spokey Asteya

Podložka na cvičenie je nepostrádateľnou súčasťou vybavenia každého jogína. Zaisťuje pohodlie a bezpečnosť počas cvičenia. Bez ohľadu na to, na akej úrovni jogu cvičíte, podložka je nevyhnutná počas cvičenia jednotlivých ásan. Podložka Spokey Asteya je vyrobená z PVC peny, vďaka čomu je veľmi odolná proti poškodeniu. Má veľmi dobré protišmykové vlastnosti, vďaka ktorým sa budete počas cvičenia cítiť sebaisto a bezpečne.

Joga blok Spokey Asteya (2 ks)

Perfektný pomocník pri joge, ktorý slúži ako podpora pri cvičení. Cviky tak budú jednoduchšie a bezpečnejšie. Pre pokročilejších jogínov umožňuje používanie joga bloku širšie využitie a väčšie pohodlie pri cvičení. Jóga blok Spokey Asteya slúži predovšetkým na preťahovanie paží, nôh a chrbta. Možno ho ale tiež použiť ako podperu pre náročných ásany vzad, v stoji, v sede či v ľahu.

Gymnastická lopta Spokey Asteya s pumpičkou

Skvelou voľbou pre spestrenie domácich tréningov aj gymnastická lopta. Pri cvičení s loptou sa zapájajú takmer všetky svaly. Lopta Spokey Asteya poskytuje vynikajúcu podporu počas cvikov pre aktívny rozvoj. Zdanlivo jednoduché cvičenia s loptou môžu byť veľmi prospešné pre vaše telo. Skvelé sa hodí aj na jogu. Použitím gymnastickej lopty posilňujete väčšinu svojich svalov a zlepšujete kondíciu.

Joga pás Spokey Asteya

Pás na jogu uľahčí vykonávanie jednotlivých ásan a poskytuje podporu pri udržiavaní pozícií. Predovšetkým slúži ako predĺženie našich rúk, ktoré oceníte najmä počas naťahovacích cvičení. Joga pás Spokey Asteya je dôležitým prvkom pri cvičení jogy - posilňuje kĺby a zvyšuje rozsah pohybu.

Joga podložka

  • materiál: PVC pena
  • rozmer: 173 × 61 cm
  • hrúbka: 4 mm

Joga blok

  • materiál: EVA pena
  • rozmery: 22,5 × 15 × 7,5 cm

Gymnastická lopta

  • priemer: 65 cm
  • pumpa súčasťou balenia

Joga pás

  • rozmery: 183 × 3,5 cm

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Spokey Asteya

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami