Spokey Fitball III 55 cm gymnastická lopta sivá

Popis produktu

Gymnastická lopta Spokey Fitball III v sivej farbe je skvelá pomôcka pre domáce cvičenie. Umožňuje vykonávať rôzne druhy cvikov na formovanie postavy, zvýšenie kondície alebo spaľovanie telesného tuku. Môžete ju tiež používať namiesto stoličky. Pomáha rozvíjať rovnováhu a núti k správnemu držaniu tela. Je vyrobená z materiálu, ktorý zabraňuje kĺzaniu. Disponuje Anti-Burst systémom, ktorý v prípade prepichnutia alebo pretlaku pomaly vypúšťa vzduch von, čo zvyšuje bezpečnosť pri používaní. V balení sa nachádza praktická pumpička, ktorá vám pomôže rýchlo a jednoducho nafúknuť loptu. Priemer lopty: 55 cm. Maximálna hmotnosť užívateľa: 300 kg.

Ako vybrať správnu veľkosť lopty?

Gymnastická lopta Spokey FITBALL III je vyrobená v troch veľkostiach (priemeroch): 55 cm, 65 cm a 75 cm. Pre maximalizáciu efektu cvičenia, zvoľte veľkosť lopty podľa vašej výšky:

  • Priemer lopty 55 cm - výška postavy 150-165 cm

  • Priemer lopty 65 cm - výška postavy 160-175 cm

  • Priemer lopty 75 cm - výška postavy 175-190 cm

Uhol medzi stehnami a hornou časťou tela, a uhol medzi stehnami a lýtkami by mal byť 90 stupňov s voľne položenými chodidlami na zemi. Takto správne zvolená veľkosť lopty je ideálna na sedenie na lopte.
 

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Spokey Fitball III 55 cm gymnastická lopta sivá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené