Spokey HALF FIT 65 cm gymnastická lopta 2v1 zelená

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Gymnastická masážna lopta 2v1 Spokey HALF FIT je perfektná fitness pomôcka. Jedna polovica lopty má hladký povrch a druhá polovica je s masážnymi výstupkami. Hlavnou úlohou masážnych výstupkov je masírovať telo, čo vedie k rýchlejšej regenerácii svalov. Zdanlivo jednoduché cvičenia prinášajú skvelé výsledky. Pomôžu vám vo formovaní postavy, rozvíjať zdravé návyky a udržia vás v dobrej fyzickej kondícii. S loptou je možné bezpečne vykonávať cviky, pri ktorých je obmedzený kontakt so zemou. Možno ju využiť nielen počas cvičenia či rehabilitácie, ale aj ako stoličku, ktorá uľaví chrbtici počas dlhých hodín strávených v kancelárií alebo doma pri počítači. Je vyrobená z nekĺzavého materiálu. Balenie obsahuje praktickú pumpičku, ktorá vám umožní rýchlo a pohodlne nafúknuť loptu.

Ako správne vybrať veľkosť gymnastickej lopty?

Gymnastická lopta Spokey HALF FIT je vyrobená v troch veľkostiach (priemeroch): 55 cm, 65 cm a 75 cm. Pre maximalizáciu efektu cvičenia, zvoľte veľkosť lopty podľa vašej výšky:

  • priemer lopty 55 cm - výška postavy 150-165 cm

  • priemer lopty 65 cm - výška postavy 160-175 cm

  • priemer lopty 75 cm - výška postavy 175-190 cm

Uhol medzi stehnami a hornej časti tela, a uhol medzi stehnami a lýtkami by mal byť 90 stupňov s voľne položenými chodidlami na zemi. Takto správne zvolená veľkosť lopty je ideálna na sedenie na lopte.


 

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Spokey HALF FIT 65 cm gymnastická lopta 2v1 zelená

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené