Spokey Half Fit 65 cm gymnastická masážna lopta sivá

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Gymnastická masážna lopta Spokey Half Fit 2v1 v sivej farbe je skvelá pomôcka pre domáce cvičenie. Jedna polovica lopty má hladký povrch a druhá polovica obsahuje masážne výstupky. S loptou môžete vykonávať rôzne druhy cvikov na formovanie postavy, zvýšenie kondície alebo spaľovanie telesného tuku. Vďaka masážnym výstupkom pomáha stimulovať krvný obeh aj pri malých pohyboch. Môžete ju tiež používať namiesto stoličky. Pomáha rozvíjať rovnováhu a núti k správnemu držaniu tela. Je vyrobená z materiálu, ktorý zabraňuje kĺzaniu. Disponuje Anti-Burst systémom, ktorý v prípade prepichnutia alebo pretlaku pomaly vypúšťa vzduch von, čo zvyšuje bezpečnosť pri používaní. V balení sa nachádza praktická pumpička, ktorá vám pomôže rýchlo a jednoducho nafúknuť loptu. Priemer lopty: 65 cm. Maximálna hmotnosť užívateľa: 200 kg.

Ako vybrať správnu veľkosť lopty?

Gymnastická lopta Spokey Half Fit je vyrobená v troch veľkostiach (priemeroch): 55 cm, 65 cm a 75 cm. Pre maximalizáciu efektu cvičenia, zvoľte veľkosť lopty podľa vašej výšky:

  • Priemer lopty 55 cm - výška postavy 150-165 cm

  • Priemer lopty 65 cm - výška postavy 160-175 cm

  • Priemer lopty 75 cm - výška postavy 175-190 cm

Uhol medzi stehnami a hornou časťou tela, a uhol medzi stehnami a lýtkami by mal byť 90 stupňov s voľne položenými chodidlami na zemi. Takto správne zvolená veľkosť lopty je ideálna na sedenie na lopte.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Spokey Half Fit 65 cm gymnastická masážna lopta sivá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené