Spokey Onego červený

Popis produktu

Mechanický rotoped Spokey Onego RED je vhodný pre všetkých, ktorí ocenia komfort počas tréningu v pohodlí domova. Osem úrovní odporu, ktorých regulácia je na dosah ruky, jednoducho prispôsobí intenzitu tréningu vašej aktuálnej fyzickej kondícii aj vašim individuálnym potrebám. Čitateľný displej vám umožní monitorovať celý proces cvičenia. Protišmyková štruktúra pedálov a upevňovacích pásikov zvyšujú bezpečnosť a pohodlie užívateľa počas jazdy na rotopede.

Cvičenie v pohodlí domova

Mechanický rotoped je vhodný pre všetkých, ktorí ocenia komfort počas tréningu v pohodlí domova. S rotopedom si vychutnáte kardio a vytrvalostný tréning zameraný na zlepšenie srdcovej činnosti, zdokonalenie kondície, rozvoj svalového tkaniva a čo je najdôležitejšie, že sa budete cítiť oveľa lepšie.

Prispôsobenie intenzity

Osem úrovní odporu, ktorých regulácia je na dosah ruky, jednoducho prispôsobí intenzitu tréningu vašej aktuálnej fyzickej kondícii aj vašim individuálnym potrebám. Vďaka pestrej jazde si domáce cvičenie na rotopede zamilujete. Čitateľný displej vám umožní monitorovať celý proces cvičenia. Jeho malé rozmery a nízka hmotnosť mu umožňujú prispôsobiť sa aj v tých najmenších priestoroch. 

Stabilná a odolná konštrukcia

Poteší vás nastaviteľná výška sedadla, čo umožňuje nastaviť si čo najvhodnejšiu vzdialenosť od pedálov. Protišmyková štruktúra pedálov a upevňovacích pásikov zvyšujú bezpečnosť a pohodlie užívateľa počas jazdy na rotopede. Stabilná a odolná konštrukcia, vysoká životnosť a výber použitých materiálov vám zaručí, že zariadenie budete môcť využívať po mnoho rokov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Maximálna nosnosť 100 Kg
Meranie spálených kalórií Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Spokey Onego červený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené