Športové hry na PS 4

Zahrajte si s vašimi obľúbenými športovými hviezdami, strieľajte koše, dávajte góly, bojujte o víťazstvá na všetkých frontoch a ukážte, čo je vo vás. Vyberte si tú pravú hru pre vás a staňte sa športovým hrdinom. Všetky ponúkané tituly sú určené na hernú konzolu PlayStation 4. Vďaka spätnej kompatibilite si väčšinu hier zahráte aj na PlayStation 5!

Filtrovať

Cenové rozpätie

Značka

Štítky

  • Doprava zadarmo
  • Produkty v akcii

Hodnotenie

Médium

Lokalizácia

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 7 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Športové hry na PS4: Ponorte sa do sveta športu

So športovými hrami už nebudete vedieť, čo je to nuda! Staňte sa aj vy profesionálnym športovcom, zahrajte si popri tých najzvučnejších menách svetového športu a užívajte si skandovanie či potlesk fanúšikov.

Zahrajte si obľúbenú FIFU, NHL, NBA, UFC či mnohé ďalšie. Stačí len naštartovať hernú PlayStation 4 alebo PlayStation 5 konzolu, pre ktorú sú ponúkané športové hry určené, a nekonečné chvíle zábavy môžu začať!

Najobľúbenejšie športové hry na PS4

TIP: Herná konzola PlayStation roky kraľuje a patrí k špičke na poli videoherného priemyslu. Zažite s vašou PS4 konzolou niečo ešte lepšie, a to hranie vo virtuálnej realite. Vaše športové výkony tak nadobudnú úplne iný rozmer. Ponorte sa do sveta digitálnych simulácií a otvorte sa množstvu nových herných zážitkov.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore