Stadler Form Oskar biely

Cena:
99,00 €

Pôvodná cena 159,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Evaporačný zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar v bielej farbe. Zvlhčovač vzduchu má 2 nastaviteľné úrovne výkonu a je plneautomatický. Prístroj s výkonom 6 - 18 W je vybavený integrovaným hydrostatom, má priezor na kontrolu hladiny vody a indikátor pre výmenu filtrov. Ideálny pre použitie v miestnostiach s veľkosťou do 50 m2/125 m3. V prípade prázdnej nádoby na vodu sa automaticky vypne. Zvlhčovač Stadler Form Oskar ponúka aj nočný režim s tlmeným osvetlením. Vybavený možnosťou rozptylovania vôní a vlhkomerom. Objem nádrže na vodu je 3,5 l.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 38 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stadler Form Eva v bielej farbe. Zvlhčovač vzduchu má 5 nastaviteľných výstupných úrovní s hlučnosťou 26 - 34 dB, možnosť ohrevu vody. Ovládaný je diaľkovým ovládaním. Prístroj s výkonom 10 - 95 W má zabudovaný digitálne nastaviteľný hydrostat , s ktorého pomocou dokáže pravidelne kontrolovať a udržiavať optimálnu vlhkosť vzduchu v miestnosti. Ideálny pre použitie v miestnostiach s veľkosťou do 80 m2/200 m3. V prípade prázdnej nádoby na vodu sa automaticky vypne. Zvlhčovač ponúka aj nočný režim s tlmeným osvetlením. Vybavený je aróma difuzérom a externým senzorom. Objem nádrže na vodu je 6,3 l.

Základné parametre

 • Typ zvlhčovača: Ultrazvukový
 • Objem vodného zásobníka: 6300 ml
 • Ionizátor: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Ideálny pomocník

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar dôsledne bojuje proti suchému vzduchu. Je ideálnym pomocníkom pre každého, kto chce doma či v kancelárii čistý a zároveň ideálne vlhký vzduch. Do vzduchu pritom vypúšťa len čistú a sviežu paru. Prístroj má dve nastaviteľné úrovne výkonu. LED indikátory chodu sa dajú podľa potreby stlmiť do nočného režimu. Aby ste sa cítili naozaj dokonale, dokáže rozptyľovať vôňu podľa vášho výberu. V elegantnom bielom prevedení sa pritom dokonale hodí do každého moderného interiéru.

Čisté ovzdušie v miestnosti

S týmto účelným prístrojom dokážete zvlhčiť vzduch na optimálnu hodnotu v miestnostiach s rozlohou až do 50 m2 s výkonom pary 370 g / h. Nádoba na vodu pritom ponúka objem 3,5 litrov. Pri prázdnej nádrži na vodu sa automaticky vypne. Opätovné naplnenie nádrže je veľmi jednoduché vďaka výklopným dvierkam na boku, nie je potrebné ho rozoberať. Stačí jednoducho doliať vodu z kanvice alebo pohára. Navyše vás indikátor filtra upozorní, kedy ho treba vymeniť. Na rozdiel od väčšiny iných zvlhčovačov ho jednoducho môžete umiestniť priamo na zem.

Zvlhčuje a prevonia

Demineralizačný filtrer na vodu a antibakteriálna strieborná kocka, ktorou je zvlhčovač vybavený zabezpečia, že do ovzdušia sa dostane len čistá vodná para. Okrem zvlhčovania vzduchu ponúka aj aromaterapeutické účinky. V kombinácii s ďalšími funkciami, ako je nočný režim so stlmeným podsvietením, alebo možnosť distribúcie esenciálnych aromatických olejov, ponúka zvlhčovač vysoko účinný a pritom úsporný a tichý spôsob zvlhčenia vzduchu v miestnosti.

Vlastnosti

Zvlhčovač pracuje na princípe prirodzeného odparu, ktorý sa vyskytuje aj v prírode. S príkonom 6 - 18 W ponúka 2 stupňov výkonu a dokonca nechýba ani možnosť pracovať v automatickom režime. V prípade, že nádoba na vodu je prázdna, prístroj sa automaticky vypne. Evaporačný zvlhčovač je vybavený dvoma antibakteriálnymi filtračnými kazetami vyrobenými z látky a papiera, po ktorých stúpa voda smerom nahor. Ventilátor umiestnený v hornej časti prístroja potom ženie vlhkosť rovnomerne do miestnosti. Nechýba mu ani možnosť nastavenia nočného režimu so stlmeným osvetlením. Ďalšími výhodami sú

 • aróma difuzér
 • objem nádoby 3,5 l
 • výkon pary 370 g / h
 • automatické vypnutie

Pripojené súbory

Návod v slovenčine OSKAR WHISK (stiahnuť) [*.pdf, 2.49 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem vodného zásobníka: 3500 ml
Ionizátor: Nie
Čistenie vzduchu: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Stadler form
Objem vodného zásobníka: 3500 ml

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 24,6 cm
Hmotnosť: 3100 g
Výška: 29 cm
Hĺbka: 24,6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 2 x filtračná kazeta

Funkcie

Vlhkomer: Áno
Ionizátor: Nie
Čistenie vzduchu: Áno

Energetické údaje

Vstupná frekvencia: neuvedené

Ostatné

Kód produktu: O-020

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore