Stadler Form Oskar Little červený

Zľava 17 %
Doprava zadarmo

Objem vodného zásobníka: 2500 ml, Ionizátor: Nie, Čistenie vzduchu: Áno,


Cena 99,00 €

Zľava 17% z pôvodnej ceny: 119,00 € Zobraziť nápoveď

1,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Odparovací zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar Little Chili Red je kombináciou najmodernejších technológií, dokonalého dizajnu a zároveň vysoko ekonomického produktu. Váš domov jednoducho premení na miesto s príjemným a najmä zdravým vzduchom. Je ideálny pre menšie miestnosti do 30 m² a jeho funkcie ho predurčujú aj na umiestnenie v spálni. Disponuje antibakteriálnou filtračnou kazetou vyrobenou z rastlín a textilného vlákna, po ktorej stúpa voda smerom nahor. Ventilátor umiestnený v hornej časti prístroja potom ženie vlhkosť rovnomerne do miestnosti. Nechýbajú praktické funkcie ako automatické vypnutie pri vyčerpaní vody, nočný režim, 2 rýchlostné režimy a ultratichý chod.

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar Little Chili Red

 • 2 úrovne výkonu
 • Výkon zvlhčovania: 200 g/h
 • Veľkosť miestnosti: do 30 m²/75 m³
 • Nočný režim (stlmenie alebo úplné vypnutie LED indikátorov)
 • Aromaterapia
 • Automatické vypnutie
 • Priezor na kontrolu hladiny vody
 • Objem nádoby na vodu: 2,5 l
 • Rozmery: 246 x 290 x 175 mm (šírka × výška × hĺbka)
 • Hmotnosť: 2,5 kg
 • Úroveň hluku: 26 -39 dB(A)
 • Výkon: 6 – 15 W

Oskar Little - kompaktný a šetrný

Rovnako ako jeho väčší bratia, aj Oskar Little je šetrný spotrebiteľ s vysokým výkonom. Vďaka dvom úrovniam výkonu si tento odparovací zvlhčovač dobre poradí s malými miestnosťami do 30 m2. Jeho ekologický filter vyrobený z rastlinných a textilných vláken jasne popisuje jeho úspornú povahu. Vďaka stmievateľným LED indikátorom, mimoriadne tichej prevádzke a jemnému rozptyľovaniu esenciálnych olejov ide o obzvlášť užitočného spoločníka do spálne. A keďže pochádza z tej istej rodiny, automaticky sa vypne po vyprázdnení nádoby na vodu. Dá sa však ľahko doplniť prostredníctvom pohodlne dostupného otvoru.

Vysoké pracovné nasadenie

Zvlhčovač vzduchu Oskar Little pracuje na princípe prirodzeného odparu, ktorý sa vyskytuje aj v prírode. Takýto spôsob zvlhčovania je veľmi šetrný, pretože vlhkosť v miestnosti stúpa pomerne rýchlo, ale zároveň nehrozí presýtenie vzduchu vodnými parami.
Oskar Little je veľmi výkonný – dokáže do vzduchu dostať až 200 g vody za hodinu. Jeho vysoké pracovné nasadenie však vaše zmysly nespoznajú – pre oči je prirodzene odparené vodná para neviditeľná a maximálny hluk, ktorý OSKAR Little vydáva, je hlasný asi ako ľudský šepot.

Intuitívne ovládanie

Ovládací panel prístroja sa nachádza na hornej strane, takže ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Oskar Little je extrémne ekonomický – jeho okamžitý príkon sa pohybuje medzi 6- 15 W. Nízku spotrebu potom ešte dopĺňa možnosť vypnúť podsvietenie ovládacieho panelu, čo sa hodí najmä v spálni počas nočných hodín.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 2500 ml
Ionizátor Nie
Čistenie vzduchu Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Stadler Form Oskar Little červený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené