Stadler Form Roger Dual filter do čističky vzduchu

  • Doprava zadarmo

Značka: Stadler form, Typ filtra: Uhlíkový filter, Použitie filtra: HEPA filter Viac info


Cena 79,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Náhradný duálny filter Stadler Form Roger Dual je kompatibilný s čističkou vzduchu Stadler Form Roger. Filter zabezpečí dokonalú čistotu vzduchu v miestnosti. Pohlcuje nečistoty a zápachy. Dual Filter je kombináciou HEPA filta a aktívneho uhlíkového filtra. Odporúčaná výmena a životnosť filtra je každých 8 - 12 mesiacov, v závislosti od znečistenia.

Náhradný Dual filter

Stadler Form Roger Dual je náhradným Dual filtrom a je vhodný pre použitie do čističiek vzduchu Stadler Form Roger. Je srdcom čističky vzduchu a kombinuje v sebe HEPA filter a aktívny uhlíkový filter. Je vyrobený z kvalitných materiálov. Zaručí vám tie najlepšie výsledky čistenia. HEPA Filter odstráni znečisťujúce látky vo vzduchu ako jemný prach, peľ, vírusy a baktérie. Aktívny uhlíkový filter odstráni pachy (zápach, dym z tabaku, prchavé oragické látky a iné) a filtruje ich preč z ovzdušia. Odporúčaná výmena a životnosť filtra je každých 8 -12 mesiacov, v závislosti od znečistenia.

Výmena filtra

Veľmi jednoduchá a intuitívna výmena filtra vás určite poteší. Nad tlačidlom HEPA reset na vašej čističke vzduchu Roger je indikátor so 4 LED diódami životnosti duálneho filtra. Ak všetky štyri naraz blikajú, filter je potrebné vymeniť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Stadler form
Typ filtra Uhlíkový filter
Použitie filtra HEPA filter

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Stadler Form Roger Dual filter do čističky vzduchu

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené