Stadler Form Roger Dual filter do čističky vzduchu

Cena:
79,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,58 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Náhradný duálny filter Stadler Form Roger Dual je kompatibilný s čističkou vzduchu Stadler Form Roger. Filter zabezpečí dokonalú čistotu vzduchu v miestnosti. Pohlcuje nečistoty a zápachy. Dual Filter je kombináciou HEPA filta a aktívneho uhlíkového filtra. Odporúčaná výmena a životnosť filtra je každých 8 - 12 mesiacov, v závislosti od znečistenia.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Náhradný Dual filter

Stadler Form Roger Dual je náhradným Dual filtrom a je vhodný pre použitie do čističiek vzduchu Stadler Form Roger. Je srdcom čističky vzduchu a kombinuje v sebe HEPA filter a aktívny uhlíkový filter. Je vyrobený z kvalitných materiálov. Zaručí vám tie najlepšie výsledky čistenia. HEPA Filter odstráni znečisťujúce látky vo vzduchu ako jemný prach, peľ, vírusy a baktérie. Aktívny uhlíkový filter odstráni pachy (zápach, dym z tabaku, prchavé oragické látky a iné) a filtruje ich preč z ovzdušia. Odporúčaná výmena a životnosť filtra je každých 8 -12 mesiacov, v závislosti od znečistenia.

Výmena filtra

Veľmi jednoduchá a intuitívna výmena filtra vás určite poteší. Nad tlačidlom HEPA reset na vašej čističke vzduchu Roger je indikátor so 4 LED diódami životnosti duálneho filtra. Ak všetky štyri naraz blikajú, filter je potrebné vymeniť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Stadler form
Typ filtra: Uhlíkový filter
Použitie filtra: HEPA filter

Ďalšie vlastnosti

Značka: Stadler form

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 34,4 cm
Hmotnosť: 1000 g
Výška: 36,5 cm
Hĺbka: 4,7 cm

Filtrovanie

Typ filtra: Uhlíkový filter

Ďalšie parametre

Použitie filtra: HEPA filter

Ostatné

Kód produktu: R-013

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore