Star Wars Jedi: Fallen Order PC hra

Cena:
24,99 €

Pôvodná cena 54,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,50 €

POPIS PRODUKTU

Akčná hra Star Wars Jedi: Fallen Order z pohľadu tretej osoby kladie dôraz na rozprávanie príbehu, v ktorom sa pokúsite vy, bývalý žiak radu Jedi, dokončiť svoj výcvik skôr, ako sa Impérium dozvie o pláne na obnovu rádu. Slobodne môžete skúmať prasteré lesy, džungľu aj unikátne biotopy. Pri skúmaní aj pri výcviku vám pomôže bývalý rytier rádu Jedi, pilot a nebojácny droid. Hra s anglickou lokalizáciou je určená pre počítač. Dodáva sa na DVD disku.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Zľava 54 %
Popis produktu

 

Nový rytier Jedi

Vy ako bývalý žiak rádu rytierov Jedi sa pokúsite dokončiť výcvik skôr ako sa Impérium dozvie o pláne na obnovu tohto spoločenstva. V deji postavenom na rozprávaní príbehu musíte uniknúť pred Impériom, v čom vám pomôže bývalý rytier Jedi, pilot aj odvážny droid. 

Preskúmajte galaxiu

Pralesy, džungľu aj unikátne biotopy môžete preskúmavať úplne bez obmedzení. Objavením nových schopností budete mať viac možností, ako prekonať nebezpečný terén. Dávajte si však pozor, pretože Impérium vám bude neustále v pätách.

Bojový systém

Hra Star Wars Jedi: Fallen Order disponuje prepracovaným bojovým systémom. Budete môcť útočiť, kryť sa aj uhýbať. Po malom tréningu pochopíte drobné detaily boja, ktoré vám pomôžu k tomu, aby ste sa stali jedným z najlepších rytierov Jedi.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 16+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAPC04390

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore