Sušiaky prádla

Kategórie produktov

Zobrazujeme 3 výsledky Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Leifheit 81514 Pegasus 180 Classic sušiak na prádlo

LEIFHEIT 81514 PEGASUS 180 Classic

Sušiak na prádlo, Materiál: lplast, Šírka: 66,3 cm, Výška: 95 cm, Hĺbka: 62,2 cm


34,99 €

Gimi Radio sušiak na prádlo 3m

GIMI Radio

Sušiak na prádlo, Materiál: ocel, Šírka: 52 cm, Výška: 18 cm, Hĺbka: 35 cm, Hmotnosť: 340 g


5,49 €

Vileda Mixer 3 sušiak na prádlo 30m

VILEDA MIXER 3

Sušiak na prádlo, Materiál: kov, Šírka: 71,5 cm, Výška: 12,75 cm, Hĺbka: 53 cm, Hmotnosť: 3700 g


34,99 €

O kategórii

Ako vybrať sušiak na prádlo

Pri výbere sušiaku na prádlo rozhoduje hlavne to, ako často periete a množstvo bielizne, ktorú vaša domácnosť “vyprodukuje”. 

V prípade, že ste majiteľmi veľkej záhrady a nebude vám vizuálne prekážať vonkajší, záhradný otočný sušiak, tak budete mať bielizeň pekne prevoňanú slnkom. Znížite i účet za elektrinu a ekologickú stopu. Vďaka otáčaniu, vetru a slnku je bielizeň rýchlo suchá. Odporúčame však pripnúť kolíčkami, aby ste nezbierali bielizeň aj u susedov. 

Balkónové sušiaky sú dimenzované pre malé i veľké balkóny. Pripevníte ich na steny a zvolíte si dĺžku šnúry. Prípadne môžete vybrať i malý závesný sušiak na pár kúskov alebo presušenie utierok z kuchyne. Obidva tieto sušiaky sa rovnako hodia i do kúpeľne. 

Hádam sa ani nenájde domácnosť, kde by nebol skladací sušiak. Tento je praktický hlavne kvôli tomu, že ho rozložíte len keď potrebujete, takže nezaberá miesto. V prípade, že vykukne slnko, môžete ho aj plne naložený preniesť von. A keď prší, zase dnu. Ako z rozprávky Psíček a Mačička

Prirodzene vysušená bielizeň, ideálne ešte trošku vlhká, je najlepšie pripravená na žehlenie. Vyberte si v kategórii: Žehličky a žehliace systémy.

TIP: Okrem sušiakov na bielizeň budete pravdepodobne potrebovať i ďalšie príslušenstvo žehličkySušenie prádla rýchlo a jednoducho vďaka sušičke

Ak sa vám zdá, že to musí ísť aj inak, mrknite i kategóriu pračky so sušičkou, s ktorými ušetríte čas a miesto. Pri výbere zvážte parametre: 

  • veľkosť, 
  • kapacita, 
  • hlučnosť, 
  • energetická trieda, programy,
  • špeciálne funkcie, ako je napríklad para 
  • a prepojenie s mobilným telefónom. 

Alternatívou sušenia sú aj samostatné sušičky bielizne, s ktorými vám odpadne vešanie bielizne. A odmenou bude príjemne mäkká a prevoňaná bielizeň. Úsporné či inteligentné práčky mávajú aj špeciálne programy sušenia na vlnu, bavlnu, syntetiku, uteráky či športovú bielizeň.