SXT 1000Turbo 36V 30Ah

Cena:
1 399,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 27,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elektrická kolobežka SXT 1000 Turbo 36V 30Ah určená pre každého nadšenca kempingu a prívržencov e-mobility. Vďaka svojej váhe ju môžete ľahko zložiť a odviezť kolobežku so sebou na akékoľvek miesto. Je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele, ktorá zabezpečuje kolobežke stabilitu a odolnosť. Kolobežka ponúka 36 V/30 Ah batériu s ktorou na jedno plné nabitie trvajúce 6 hodín prejdete vzdialenosť až 60 km. S výkonom motora 1000 W dosiahne maximálnu rýchlosť až 32 km/h. Okrem toho je vybavená odnímateľným sedadlom, ktoré môžete odňať v priebehu pár sekúnd a jazdiť bez neho. Kolobežka je tiež vybavená tromi tlmičmi s jedným vpredu a dvomi vzadu. Skutočne prvotriedny komfort jazdy zažijete vďaka nafukovacím kolesám. LED osvetlenie s nízkou spotrebou vpredu aj vzadu, kde zadné slúži aj ako brzdové. Spomalenie a následné zastavenie kolobežky vďaka kotúčovým brzdám vpredu aj vzadu. Bezpečnostný štandard pozostáva z komponentov vysokej kvality aby spĺňali čo najvyšší bezpečnostný štandard. Maximálna nosnosť kolobežky je 120 kg a celková hmotnosť 35 kg. Vhodná pre osoby od 14 rokov. SXT 1000 Turbo nie je schválená pre prevádzku na verejných komunikáciách !

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

Komfort a kompaktnosť

Kolobežku SXT 1000 Turbo môžete ľahko zložiť a zobrať so sebou na akékoľvek miesto. Či už ju potrebujete preniesť vo vlaku alebo kufri vášho auta, kolobežka bude stále s vami. Ďalším znakom kompaktnosti SXT je možnosť ich zloženia uvoľnením páčky a zložením riadidiel. Pri zložení sa riadidlá uzavrú a následne je pripravená k preprave. Opätovné zloženie zvládnete za pár sekúnd. Konštrukcia je zhotovená z vysoko kvalitnej ocele, ktorá zabezpečuje stabilitu a odolnosť. Okrem toho je vybavená odnímateľným sedadlom, ktoré môžete odňať v priebehu niekoľkých sekúnd a jazdiť bez neho. A čo komfort jazdy? Sedadlo je v porovnaní s inými kolobežkami širšie a oveľa pohodlnejšie na dlhé jazdy. Nafukovacie kolesá vybavené tromi tlmičmi - jedny sú umiestnené vpredu a dve vzadu. Jazdu za zníženej viditeľnosti zvládnete vďaka LED osvetleniu s nízkou spotrebou energie. Čelné svetlo je pripevnené k riadidlám, spätné a brzdové k zadnému blatníku.

Bezpečnosť

O bezpečnosť sa starajú kotúčové brzdy, ktoré sú umiestnené vpredu aj vzadu. Brzdový účinok oboch bŕzd môže byť prispôsobený pomocou páčky na riadidlách. Ich prehriatiu zabránite vďaka tomu, že kotúče sú drážkované. Celý brzdový systém pozostáva z komponentov vysokej kvality aby spĺňali čo najvyšší bezpečnostný štandard.

Výkon

SXT kolobežky akcelerujú použitím plynu na pravej strane riadidiel. Na riadidlách je tiež štartovací zámok, ktorý chráni kolobežku pred neoprávneným použitím. Na pravej strane riadidiel sa nachádza tlačidlo TURBO/ECO, ktoré slúži na prepínanie medzi režimami. Turbo pre maximálny výkon a Eco pre úspornejšiu pomalšiu jazdu s dlhším dojazdom. S bezkartáčovým motorom s výkonom 1000 W ľahko zvládnete aj náročnejšie trasy. Kolobežka dosahuje maximálny dojazd až 60 km na jedno plné nabitie, ktoré trvá 6 hodín.

Vlastnosti

 • Batéria: 36 V/30 Ah Li-Ion
 • Doba nabíjania: 6 hodín
 • Max. rýchlosť: 32 km/h
 • Dojazd: až 60 km
 • Výkon motora: 1000 W
 • Motor: bezkartáčový
 • Brzdy: kotúčové vpredu a vzadu
 • Pneumatiky: Ø 26 cm/šírka 8 cm
 • Odpruženie: 1x vpredu, 2x vzadu
 • Osvetlenie: LED osvetlenie vpredu a vzadu
 • Materiál: oceľ
 • Hmotnosť: 35,4 kg
 • Nosnosť: 120 kg
 • Odporúčaný vek: 14+
 • Obsah balenia: kolobežka, nabíjačka, montážna sada, návod

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hmotnosť: 35,4 Kg
Kapacita batérie: 30 Ah
Výkon motora: 1000 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sxt
iSmart: Nie
Maximálna nosnosť: 120 Kg
Určenie: univerzálny
Max. rýchlosť: 32 km/hod.
Dojazd: 60 km
Výkon motora: 1000 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 73 cm
Výška: 110 cm
Hĺbka: 127 cm
Hmotnosť: 35,4 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: kolobežka, nabíjačka, mont.sada

Batérie

Doba nabíjania: 6 hod.
Kapacita batérie: 30 Ah
Batéria: 36 V

Ďalšie parametre

Display: Nie
Odporúčaný vek: 14
Svetlá: Áno

Ostatné

Kód produktu: ESC1000.5

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore