TCL 40S615

Zobraziť


Uhlopriečka: 40 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: Full HD, OS TV: Android TV Viac info


Cena 249,00 €

Zľava 7 % z predchádzajúcej ceny: 269,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Elegantný Smart LED televízor TCL 40S615 v čiernom farebnom prevedení ponúka štíhly kovový dizajn, HDR kvalitu obrazu a inteligentný systém Android TV. Svojím kompaktným prevedením s uhlopriečkou 40“ (101 cm) ľahko zapasuje do domácnosti a umožní členom vašej rodiny vychutnať si svoj obľúbený obsah vo Full HD rozlíšení (1920 × 1080). Vďaka vysokému dynamickému rozsahu (HDR) produkuje zariadenie výrazný jas, presné farby a detailné zábery. Špecifikom je využívanie pokročilej technológie spracovania obrazu, ktorá sa postará o PPI 300. Kvalitný zvukový zážitok zabezpečia vstavané reproduktory s celkovým výkonom 10 W a podporou Dolby Audio. Disponuje integrovaným Google Assistant či Chromecast a poteší aj podpora herného režimu.

Multimediálny Android TV s podporou HDR

TCL predstavuje televízor 40S615, ktorý vás vtiahne do sveta zábavy, filmu a odpočinku vďaka podpore Android TV. To všetko s veľmi vysokou obrazovou kvalitou a neprebernými možnosťami. Ponúka obrazové rozlíšenie Full HD 1920 × 1080, takže si môžete vychutnať vysoký kontrast a skvelý obraz. Vďaka funkcii Micro Dimming uvidíte čiernu naozaj čiernu a svetlé scény v dokonalých detailoch. HDR posúva kvalitu obrazu na vyššiu úroveň. Google Play ponúka toľko zaujímavého obsahu a aplikácií, že si vyberie naozaj každý. Ak ste vášnivý hráč, určite uvítate pripojenie gamepadu cez Bluetooth. Google Assistant je pre zmenu skvelý pomocník vo svete Androidu, ktorý navyše reaguje na váš hlas. Čerešničkou na torte je elegantný dizajn.

High Dynamic Range (HDR)

HDR čiže High Dynamic Range znamená vysoký dynamický rozsah. Stará sa predovšetkým o to, aby váš obraz pripomínal skutočnosť a vy sa tak cítili viac vtiahnutí do deja. Zlepšuje nielen hĺbku scény, ale predovšetkým jas a kontrast. Môžete si tak vychutnať viac detailov u tmavších i svetlejších scén.

Picture Performance Index 400 (PPI)

Táto hodnota je index, ktorý hodnotí bodovú škálu obrazovej kvality. Je tu zohľadnených viac čiastkových faktorov, ktoré pôsobia na kvalitu obrazu: napríklad úroveň kontrastu, spracovanie pohybu, rozlíšenie obrazovky alebo jej typ. Keď hovoríme, že TV 40S615 má 400 PPI, zohľadňujeme aj podporu HDR a funkciu Micro Dimming, ktorá má na starosti precíznosť kontrastu.

Kino vo vašom domove vďaka Dolby Audio

Dolby Audio je pojem vo svete kinematografie už po niekoľko desiatok rokov. Každý z nás už ho niekedy pocítil na vlastnej koži, najmä v kine. Ohromuje nás svojou priestorovosťou a krištáľovou čistotou zvuku. Kto by si neprial mať taký zvuk doma? S televízorom TCL 40S615 si toto prianie môžete splniť ešte dnes.

Neprebádaný svet Android TV

Dnešná doba sa vďaka platforme Android TV veľmi posunula. Google Play obchod ponúka široký výber najrôznejších aplikácií a zaujímavého obsahu. Iste ste zvyknutí túto službu využívať denne na iných zariadeniach. Od tejto chvíle môžete Android TV používať aj vo vašom televízore TCL 40S615. Android ponúka rôznorodý obsah na sledovanie: počnúc hrami, IPTV aplikáciami a končiac napríklad multimediálnymi prehrávačmi. Pre pokročilejších znalcov je tu možnosť inštalácie zo súborov APK.

Google Assistant vie plniť úlohy

Pred pár rokmi sci-fi, v dnešnej dobe realita - Google Assistant. Prevedie vás svetom Androidu ako skúsený prieskumník. Stačí použiť váš hlas a dostanete sa k hľadaným informáciám či obsahu behom chvíľky. Túto službu ocenia tiež vaše deti, keď si budú chcieť pustiť svoju obľúbenú rozprávku. Stačí povedať "Shrek YouTube" a rozprávka sa spustí. Rovnako tak hudba podľa vášho želania či iný obsah. Táto služba funguje aj vďaka funkcii MagiConnect, ktorá pochádza z dielne TCL vývojárov. (Google Assistant nie je dostupný vo vybraných jazykoch a krajinách. Google Assistant vyžaduje pripojenie k internetu/mobilným dátam. Môžu byť účtované ďalšie poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí od služby, zariadenia a siete a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.)

Spojenie Chromecast a MagiConnect pre zdieľanie iného obsahu

MagiConnect umožňuje zdieľanie externého obsahu z ostatných zariadení, rovnako ako hlasové ovládanie. Naviac má v ponuke takzvaný virtuálny ovládač, ktorý vám pomôže s ovládaním vášho TV. Aplikácia je na stiahnutie zadarmo v Obchode Play pre Android a v App Store pre iOS zariadenia. (Chromecast umožňuje zdieľanie obsahu z podporovaných zariadení na vašu TV obrazovku, napríklad videá, fotky, hudbu alebo zdieľanie vašej obrazovky. Nájdete ho u mnohých zariadení vrátane iPhone, iPad, telefóny a tablety Android, Mac, Windows a Chromebook.)

YouTube v HDR kvalite

Google Assistant vie na YouTube prehrať vaše obľúbené video bez použitia klávesnice a v HDR kvalite. TCL 40S615 ukrýva navyše veľmi šikovnú aplikáciu MagiConnect, ktorá rozumie vášmu hlasu. Hlasovú podporu si môžete tiež dokúpiť vo forme externého Bluetooth ovládača RC802V.

Netflix vládne svetom filmov

Netflix dnes poznajú už aj vaše deti. Táto filmová platforma zažíva naozajstný boom a stáva sa čím ďalej populárnejšou. Nie je to len o kvalite ponúkaných filmov, ale vie sa tiež dokonale prispôsobiť lokálnym divákom. Ponúka lokálne filmy, titulky k filmom alebo filmy s dabingom, navyše v HDR kvalite. (záleží na dostupnosti služby a variante predplatného)

Google Play podporí vašu hráčsku vášeň

Vaše deti určite poznajú Google Play, a preto iste uvítajú, že ho nájdu aj v televízore TCL 40S615. Obchod Google Play ponúka nepreberné množstvo hier, ktoré si môžu zahrať buď s pomocou pribaleného ovládača k TV alebo cez Bluetooth.

Tenký rámik a zmyselná elegancia

TCL televízory sa vyznačujú nadčasovým dizajnom, prémiovou funkčnosťou vo svete Android a ultra tenkými rámčekmi, ktoré doladia každý dizajnovo ladený interiér. Pôsobí harmonicky ako v modernej kancelárii, tak vo vašom útulnom domove.

Podpora Smart aplikácií

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 40 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia Full HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

6 recenzií TCL 40S615

86.7% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Milan

10. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Úplná spokojnosť


Peter

29. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáBarbara

3. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáMatúš

24. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Sme spokojny