TCL 43C643 (2023)


Televízor, Smart, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 108 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Google TV, 60 Hz, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 3 × HDMI port, HDMI 2.1, 0 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info


Cena so zľavovým kódom 20 % Platí do 28. 5. 2023
Ukázať zľavový kód
391,20 €

Cena 489,00 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 549,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart QLED televízor TCL 43C643 so 43“ uhlopriečkou (108 cm), obrazovkou s rozlíšením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a operačným systémom Google TV vás vtiahne do sveta skvelého obrazu, vysokého jasu a dokonale prirodzených farieb.

TCL C64 - 4K QLED TV so systémom Google TV pre veľa zábavy

Vďaka kombinácii QLED, 4K HDR Pro, 60Hz Motion Clarity a ďalším pokročilým obrazovým formátom ako sú Dolby Vision HDR a HDR10+ ponúka televízor od TCL series C64 živý a ostrý obraz. Skvelý zážitok si tak vychutnáte nielen pri filmoch, seriáloch ale aj pri športových prenosoch a pri hraní obľúbených hier.

Pre moderných hráčov je series C64 od TCL skvelou voľbou, pretože ponúka funkcie Game Master, Freesync Premium* a podporu najnovších formátov HDR (vrátane HDR10+, Dolby Vision). (* Freesync Premium obsahuje C64 Series pri veľkostiach 55'', 65'', 75'', 85'')

Najpokročilejší systém Smart TV alebo Google TV nájdete aj v series C64. Google TV taktiež obsahuje vstavaný Google Assistant a Hands-Free Voice Control pre hlasové ovládanie bez ovládača. Ale aj napriek tomu je šikovný ovládač súčasťou balenia pri tomto televízore. Pri šikovnom ovládači nájdete aj vstavaný mikrofón pre hlasové ovládanie.

Priestorový zvuk Dolby Atmos a DTS-HD dodáva excelentné ozvučenie z kvalitných reproduktorov. Perfektný obraz je tak doplnený skvelým ozvučením.

C64 má tenké prevedenie v bezrámčekovom kovovom dizajne, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Veľkosť 55'', 65''a 75'' ponúka dvojakú možnosť umiestnenia stojana - úzke či široké. Jednoducho sa tak umiestni väčší televízor na menší nábytok. Naopak medzi širší variant potom môžete umiestniť napríklad soundbar.

Výnimočné farby QLED TV

Zažite realistickú kvalitu obrazu so širokým spektrom živých farieb a výrazným kontrastom.

Vďaka najmodernejšej technológii Quantum Dot prináša tento televízor TCL skutočné filmové farby zložené z viac ako miliardy farieb a odtieňov. Práve podľa technológie Quantum Dot sa táto kategória televízií nazýva QLED.

Všetky farby, ktoré dokážu zachytiť filmové kamery. Vďaka nim je možné dosiahnuť takú úroveň reprodukcie farieb, detailov a hĺbky, akú nemá žiadny iný televízor LED alebo OLED.

Jasné a brilantné: Series C64 poskytuje jas až 450 nitov*.

Krištáľovo čistý displej funguje dobre v rôznych svetelných podmienkach, vrátane jasného slnečného svetla. Dokonca aj uprostred leta, kedy do miestnosti svieti slnko, môžete stále vidieť jasný obraz so živými farbami. Vychutnajte si detaily skryté v slnečnej alebo tienistej scéne.
* 55“, 65“, 75“, 85“

4K HDR PRO - Živé a presné farby a najjemnejšie detaily

4K HDR PRO v kombinácii s technológiou Quantum Dot poskytuje vynikajúci zážitok z vysokého dynamického rozsahu (HDR), ktorý prináša presné farby a najjemnejšie detaily. 

Najnovším štandardom pre UHD obsah je vysoký dynamický rozsah. HDR PRO poskytuje vynikajúci zážitok z vysokého dynamického rozsahu so skvelým kontrastom, detailmi tieňov a živými presnými farbami. Vychutnajte si neuveriteľné detaily obrazu tak, ako to zamýšľali tvorcovia filmov. Obraz, ktorý vidíte, je rovnako detailný ako v skutočnosti. Ponorte sa hlbšie do hĺbky a detailov! 

Na televízoroch TCL poskytuje technológia 4K HDR PRO v kombinácii s technológiou Quantum Dot vynikajúci zážitok z vysokého dynamického rozsahu (HDR), ktorý prináša presné farby a najjemnejšie detaily.

Motion Clarity - plynulý obraz, zaostrené na pohyb

Rýchle scény ponúknu všetky detaily. Softvérový algoritmus MEMC TCL sa stará o to, aby ste pri sledovaní športových prenosov, poprípade rýchlo sa meniacich scén boli vždy v obraze. Zabraňuje rozmazaniu pohybu a obmedzuje pohybové stopy na minimum.
Tým bude zážitok zo sledovania vždy ostrý a plynulý.

Multiformát HDR

Existuje mnoho spôsobov, ako získať najlepšiu kvalitu obrazu 4K HDR na televízore: HDR10, HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION.
Tento televízor TCL ich podporuje všetky. 

Uistite sa, že môžete naplno využiť maximálnu kapacitu svojho televízora 4K HDR: či už si užívate obsah Dolby Vision na Netflixe, Disney+ alebo obsah HDR10+ na Amazon Prime Video, tento televízor 4K HDR TCL bude vždy podporovať ten najlepší formát. Najmä dôležitý je formát Dolby Vision, pretože je podporovaný mnohými streamovacími službami.

Game Master 2.0

Váš optimalizovaný zážitok z hrania vďaka súboru herných funkcií v balíčku Game Master 2.0

Pre hráčov je rovnako dôležitá rýchla odozva televízora ako dobrý obraz. S rozhraním HDMI 2.1 a funkciou ALLM získate automaticky najnižšiu latenciu a najlepšie nastavenie obrazu pre hranie hier. 

ALLM umožňuje hernú konzolu alebo grafickej karte počítača automaticky prepnúť televízor do herného režimu a zaistiť tak mimoriadne rýchlu odozvu televízneho vstupu do hry pod 15 ms*. (* Vyžaduje sa najnovšia generácia herných konzol HDMI 2.1 alebo herné zariadenie HDMI 2.1 pre PC.) 

Game bar vám umožní zostať na vrchole hry a zároveň prehľadne sledovať obrazovku a parametre hry. 

Herné technológie Dolby Vision ponúkajú najlepší možný obraz pri hraní hier. Získajte prístup ku každému detailu a hĺbke, ktoré hra ponúka. Vylepšite svoj obraz a objavte viac z hry, keď hráte v Dolby Vision.

Dolby Atmos

Všade okolo vás prúdi pohlcujúci, pohyblivý zvuk.

Zvuk ešte nikdy neznel tak dobre. Pocíťte hlbšie spojenie s príbehmi a hudbou, ktoré milujete, vďaka zvuku, ktorý sa pohybuje všade okolo vás s dych vyrážajúcou realistickosťou.

Dolby Atmos realisticky zachytáva pohyb každého objektu a prináša 360 ° priestorový zvuk. Spolu s kvalitou obrazu Dolby Vision vytvára skutočne skvelý filmový zážitok.
* Dolby Atmos a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories.

Google TV

  • Zábava, ktorú máte radi s malou pomocou spoločnosti Google - Google TV združuje filmy, programy, televízne programy a ďalší obsah z rôznych aplikácií a predplatných a organizuje ich priamo pre vás. (*Niektoré aplikácie, obsah alebo funkcie nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Záleží na dostupnosti.)

  • Pozrite si viac ako 700 000 filmov a televíznych relácií na jednom mieste - Služba Google TV prináša váš obľúbený obsah z rôznych aplikácií a predplatných a organizuje ho len pre vás. Vyhľadávanie je ľahké - stačí sa opýtať Googlu.

  • Filmy a programy vybrané priamo pre vás - Objavujte nové filmy a programy s návrhmi na základe toho, čo ste sledovali a čo vás zaujíma. Môžete dokonca pridávať do zoznamu sledovaných filmov priamo z telefónu, takže vaše odporúčania budú vždy aktuálne.

  • Nápoveda na veľkej obrazovke - Váš televízor je teraz užitočnejší ako kedykoľvek predtým. Spýtajte sa Googlu na počasie, športové výsledky a ďalšie informácie a získajte odpovede priamo na obrazovke. Zobrazte a ovládajte kompatibilné zariadenie chytrej domácnosti pomocou hlasu.

Hands-Free Google Assistant

  • Google Assistant s Hands-Free: nechajte vypočuť svoj hlas - Vďaka pokročilému hlasovému ovládaniu Hands-Free v kombinácii s Google Assistant umožňuje televízor TCL s operačným systémom Google TV šikovný a jednoduchý život. (* Hlasové ovládanie Hands-Free a Google Assistant nemusí byť v niektorých jazykoch a krajinách dostupné. Asistent Google vyžaduje pripojenie k internetu/dátom. Môžu byť účtované sadzby za prenos dát. Dostupnosť a výkon niektorých funkcií a služieb závisí od služby, zariadenia a siete a nemusí byť k dispozícii vo všetkých oblastiach.)

  • Zoznámte sa so svojím Google Assistantom* - Televízor TCL s operačným systémom Google TV je vybavený integrovaným asistentom Google Assistant*. Položte mu otázky. Povedzte mu, aby niečo urobil. Je to váš osobný Google, vždy pripravený pomôcť s viac ako 1 miliónom akcií. Čím viac ho používate, tým viac sa učí a pomáha vám. Okamžite nájdite svoje obľúbené aplikácie a získajte prístup k svojmu obsahu.

  • Spýtajte sa ho na čokoľvek - Spýtajte sa asistenta na zajtrajšie počasie, nájdite ďalšie zápasy svojho obľúbeného futbalového tímu a ďalšie informácie.

  • Povedzte mu, aby niečo urobil - Povedzte asistentovi, aby vám pustil najnovšiu sériu na Netflixe alebo ovládal hlasitosť zvuku na televízore, otvoril hudobný playlist z YouTube a mnoho ďalšieho.

  • Ovládanie domácich zariadení - Teraz môžete hlasom stlmiť svetlá alebo ovládať ďalšie múdra domáce zariadenia, a to všetko bez toho, aby ste museli opustiť to, čo práve sledujete.

* Hlasové ovládanie bez použitia rúk a Google Assistant nemusí byť v niektorých jazykoch a krajinách k dispozícii. Google Assistant vyžaduje pripojenie k internetu/dátom. Môžu byť účtované sadzby za prenos dát. Dostupnosť a výkon niektorých funkcií a služieb závisí od služby, zariadenia a siete a nemusí byť k dispozícii vo všetkých oblastiach.

Google Meet

Bezplatné, jednoduché a vysoko kvalitné hlasové hovory alebo videohovory** s televízorom TCL. Tvárou v tvár, až s 32 ľuďmi: Vďaka skupinovému volaniu môžete spojiť všetkých ľudí, na ktorých vám záleží, aj keď ste od seba vzdialení. Spojte sa s najbližšími priateľmi a rodinou: V televízore TCL s operačným systémom Android funguje služba Google Duo dokonale. Už nikdy nezmeškáte žiadny okamih s nikým zo svojich priateľov a rodiny. Vaše hovory zostanú súkromné ​​vďaka koncovému šifrovaniu: Či už ide o individuálny alebo skupinový hovor, vaše konverzácie v aplikácii Duo zostanú vždy súkromné ​​vďaka koncovému šifrovaniu.
* Vyžaduje prihlásenie pomocou účtu Google 
** Videohovory vyžadujú zakúpenie voliteľnej kamery podporujúce UVC

Spolupracuje s Alexou

Niektoré aplikácie, obsah a/alebo funkcie nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Podľa dostupnosti.

Alexa vám dovolí vašim hlasom ovládať váš svet*

Amazon Alexa je služba existujúca v cloude a neustále sa zdokonaľujúca a učiaca sa nové veci. Požiadajte Alexu o prehrávanie hudby, zistenie správ, predpovede počasia, zmenu kanálu či hlasitosti v TV a ovládajte s ňou vašu múdru domácnosť.
*Kompatibilita s Alexa vám umožňuje využívať vaše Amazon Alexa zariadenia vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakúpiteľné zvlášť) na ovládanie vašej TV.

Nekonečná zábava v najvyššej kvalite HDR

Ľahko pristúpte k neobmedzenej zábave vďaka televízorom TCL Google TV. Vždy v najvyššej kvalite HDR.

Všetok obsah, ktorý máte radi, presne podľa vašich predstáv.

TCL Google TV umožňujú neobmedzený obsah a vždy v najvyššej kvalite: Netflix, Disney+, Amazon Prime, YouTube, HBO MAX, Spotify, Twitch, Kodi, Plex, filmy Google Play, Apple TV, a mnoho ďalších...

Väčšina streamovacích služieb ako napríklad Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV a ďalšie, podporujú najmodernejšie HDR formáty medzi ktoré patria, ako Dolby Vision HDR tak HDR10+. Dolby Vision sa radí medzi najdokonalejšie formáty obrazu. Umožňuje tak pri tejto TV sledovať filmy v tej najvyššej kvalite.

Ultra tenký prémiový kovový bezrámečkový design

Bez rámčeka na prednej strane pre väčšiu obrazovku a väčší obraz, ktorý si zamilujete.

Tento ultra tenký dizajnový koncept využíva skutočný kov, čo z neho robí nielen elegantný, ale aj odolný remeselný kúsok, ktorý zapadne do vašej domácnosti.

Nadčasový kúsok Art Designu, ktorý povznesie a dokonale zapadne do vašej domácnosti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 43 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií TCL 43C643 (2023)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami