TCL 55P637 (2022)


Televízia, Smart: Áno, LED obrazovka, Uhlopriečka: 139 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Google TV, 60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 3x HDMI port, HDMI 2.1, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Nie, Duálny tuner: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Áno , HbbTV: Áno. Viac info


Cena 399,00 €

Zľava 33 % z predchádzajúcej ceny: 599,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 39,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart LED televízor TCL 55P637 s 55“ (139 cm) uhlopriečkou a obrazovkou s rozlíšením 4K Ultra HD (3840 × 2160) vás vtiahne do sveta skvelého obrazu, ohromného jasu a výrazných farieb.

Moderný systém Google TV a technológie Dolby nielen pre skvelý obraz, ale aj zvuk nájdete u TCL P637 Series

Obraz v 4K HDR TV, podporuje aj pokročilý obrazový formát Dolby Vision HDR, ktorý prekreslí všetky scény v maximálnej kvalite či už z Netflix, HBO Max, Apple TV, Amazon Prime Video alebo Disney+. 

U TCL P637 sa stretnete so spojením VA panelu a Direct LED podsvietenia, čo zaisťuje hlboké podanie čiernej farby a skvelý kontrast. Funkcia Game Master a HDMI 2.1 dokáže optimalizovať hru pre dosiahnutie najlepšej možnej grafiky a odozvy. Pri P637 je samozrejmosťou priestorový zvuk Dolby Atmos a DTS-HD. Operačným systémom je Google TV, ktorý má veľkú ponuku aplikácií a funkcií, vrátane Chromecast a Google Assistant. Po dizajnovej stránke je P637 moderný televízor, v elegantnom kovovom bezrámovom prevedení

4K HDR – realistický obraz so skvelým kontrastom a s farbami plných detailov

Živosť a prirodzenosť obrazu zaisťuje 4K HDR. A vďaka použitiu vysokého kontrastu dokáže prekresliť scény do najmenších detailov so širokou paletou farieb. Úroveň detailu a obrazová kvalita je od Dolby Vision nasadená skutočne vysoko. Dolby Vision HDR optimalizuje zvlášť každú scénu a vy si tak užijete nielen skvelé farby, ale aj detaily v tmavých a jasných scénach. 

Motion Clarity sa stará o plynulosť a ostrosť pohybu

Funkcia Motion Clarity, ktorá býva označovaná aj ako MEMC, sa stará o plynulý a ostrý obraz, aj keď samotný zdroj obrazu nedisponuje vyššou snímkovou frekvenciou. Chytrý pohybový algoritmus MEMC vyvinutý TCL dopočíta snímky a zvýši tak snímkovú frekvenciu (FPS), aby obraz nebol rozmazaný či trhaný ani v tých najrýchlejších scénach. Samotné pôsobenie tejto funkcie aj jej intenzita je nastaviteľná v obrazovom menu podľa vkusu užívateľa.

Dynamic color enhancement – ​​pre bohatosť farieb a prevod obrazu do HDR

Dynamic Color Enhancement je funkcia, ktorú vyvinulo TCL pre optimalizáciu živosti farieb a dosiahnutie farebnej reprodukcie blízkej HDR aj pri bežných zdrojoch. Aj bežné zdroje tak môžu vyzerať farebne lepšie a reálnejšie pre skvelý zážitok zo sledovania.

Pre optimalizáciu herného zážitku je tu funkcia Game master

Funkcia Game master prináša hráčom optimalizovanú grafiku, výkon a nízku odozvu na rýchle reakcie. O nastavenie sa automaticky postará funkcia ALLM HDMI 2.1. (*Kvôli výborným herným vlastnostiam je TCL oficiálna TV pre Call of Duty.)

Dolby Atmos – filmy, seriály a hry v skvelej ATMOSfére

Dolby Atmos rozpohybuje zvuk všade okolo vás. Priestorovosť je vskutku pohlcujúca. (*Dolby Atmos a symbol dvojitého D sú ochrannými známkami spoločnosti Dolby Laboratories.)

Google TV - Jednoducho neobmedzená zábava

​Google TV pre ľahko dostupnú neobmedzenú zábavu. Všetok obsah, ktorý máte radi, presne tak, ako ho chcete. (*Niektoré aplikácie, obsah a/alebo funkcie nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. V závislosti od dostupnosti.)

Assistant - Pozdravte svojho Google Assistant

TCL Google TV sú dodávané so vstavaným Google Assistant. Vydávajte príkazy, pýtajte sa a Assistant vám poskytne odpovede. Dokonca sa naučí vaše preferencie a pomôže vám odporučiť váš ďalší obľúbený program. Najmä šikovné môže byť vyhľadávanie videí na YouTube v slovenskom či českom jazyku, čo ocenia nielen dospelí, ale aj deti, ktoré si tak môžu nájsť ľahko svoje obľúbené rozprávky. Stačí napríklad len povedať "Včielka Maja". (*Google Assistant nie je k dispozícii v niektorých jazykoch a krajinách. Google Assistant vyžaduje internetové/dátové pripojenie. Môžu byť účtované poplatky za prenos dát. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí na službe, zariadení a sieti a nemusia byť k dispozícii vo všetkých oblastiach.)

Google Duo - Buďte spolu

Google Duo* je aplikácia pre komunikáciu. Nájdete ju v mobiloch, počítačoch aj chytrých televízoroch Google TV a Android TV. Ponúka vám možnosť priamo z vašej TCL P637 využiť hlasové hovory a videohovory pre spojenie sa s vašimi blízkymi. Pre hlasové hovory postačí vstavaný mikrofón a pokiaľ chcete využiť videohovory, tak môžete pripojiť USB kameru s podporou UVC. (*Vyžaduje prihlásenie sa pomocou vášho Google účtu.)

Nekonečná zábava v najvyššej kvalite HDR

Jednoducho neobmedzená zábava Google TV pre ľahko dostupnú neobmedzenú zábavu Všetok obsah, ktorý máte radi presne tak, ako ho chcete.

Podpora mnohých HDR formátov: HDR MULTIFORMAT

Najlepší HDR obraz z akéhokoľvek zdroja. P637 podporuje formáty: HDR10, HLG a Dolby Vision. Najmä dôležitá je podpora Dolby Vision, vďaka ktorej si užijete služby ako Netflix, HBO Max, Apple TV, Amazon Prime Video alebo Disney+.

Ultra tenké bezrámčekové kovové prevedenie

Perfektne zapadne do každého interiéru. Bezrámčekové prevedenie umožní samotnej obrazovke viac vyniknúť a kovové prvky nielen zvýšia odolnosť celého výrobku, ale zároveň pôsobia veľmi elegantne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií TCL 55P637 (2022)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené