TCL 65C935 (2022)


Televízor, Smart, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 164 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Google TV, 144 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info

Uhlopriečka


Cena 1 499,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 224,85 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart QLED televízor TCL 65C935 s OS Google TV, technológiou Mini LED, reproduktormi Onkyo, vysokým dynamickým rozsahom HDR, obrazovkou s rozlíšením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a 65“ uhlopriečkou (164 cm) vás vtiahne do sveta realistickému obrazu a skvelého zvuku.

TCL C935 – televízor Mini LED

C935 Series má 4K rozlíšenie a ponúka moderné obrazové a zvukové technológie. O farby sa stará QLED technológia s Mini LED podsvietením, čo prináša nielen vysoký jas, ale aj hlbokú čiernu. Pre rýchly a presný pohyb slúži 144Hz panel. Hráči uvítajú množstvo technológií ako napríklad VRR, Freesync Premium Pro a ALLM. V tenkom elegantnom tele s kovovým prevedením nájdete prémiové reproduktory značky Onkyo, ktoré sú v konfigurácii 2.1.2 a podporujú Dolby Atmos a DTS-HD. Vďaka tomu vás TV skutočne vtiahne do deja. TV obsahuje systém Google TV.

QLED – prirodzené a živé farby

TCL C935 pomocou technológie Quantum Dot dokáže zobraziť viac ako 1 miliardu farieb. Zaistí 100% farebný objem, čo znamená, že zobrazuje plné a živé farby pri akomkoľvek nastavení jasu. HDR obsah bude pre vás skvelým zážitkom, pretože všetky typy scén budú perfektne vykreslené do posledného detailu. 

4K HDR Premium 2000

Kombinácia technológie Mini LED a technológie QLED, to je C935. Skvelá forma podsvietenia Mini LED vie vytvoriť jas 2000 nitov a zároveň technológia Quantum Dot (QLED) doplní širokú paletu farieb. Scény sú prekreslené do najjemnejších detailov a prinášajú fantastický zážitok zo sledovania.

Mini LED je zase o krok ďalej

Vysoký jas až 2000 nitov je dôležitý pre skvelý HDR zážitok a presnejšie riadenie kontrastu. Mini LED je technológia založená na tisícoch miniatúrnych diód, vďaka ktorým je možné dosiahnuť vysoký jas a kontrast. C935 ponúka vysoký počet zón podsvietenia (75” - 1980 zón, 65” -1080 zón) pre lepšie riadenie kontrastu, rovnomerné rozloženie farieb a elimináciu halo efektu. Vzdialenosť medzi podsvietením a displejom bola skrátená na 5 mm (Optická vzdialenosť 5 -> OD 5), čo umožňuje skonštruovať ešte tenšie TV.

144Hz Motion Clarity Pro

Obnovovacia frekvencia panelu je 144Hz. O skvelý pohyb u všetkých žánrov a scén sa stará technológia Motion Clarity Pro. Vychutnajte si tak filmy, športy a taktiež hry plné skvelých detailov a ostrostí. Hlavne nároční hráči budú potešení, pretože vďaka C935 získajú nielen dokonale ostrý a plynulý pohyb, ale aj grafiku so skvelými farbami a so skvelým kontrastom. 

HDR Multiformat

U TCL C935 dostanete z HDR maximum. Všetky dostupné HDR formáty sú podporované a ten najlepší HDR formát vyberá TV automaticky pre maximálnu kvalitu obrazu. Podporuje ako základné HDR10 alebo HLG, tak podporuje aj HDR10+ a Dolby Vision, čo sú pokročilé formáty. Dolby Vision ponúka vysokú kvalitu pri Netflix, Apple TV, HBO Max, Disney+ a Amazon Prime. S podporou Dolby Vision sa stretnete aj pri Xboxe. Pri C935 nájdete aj nadstavbu Dolby Vision IQ, kde skvelý výsledok pre sledovanie akéhokoľvek obsahu, v akýchkoľvek podmienkach a v akomkoľvek čase vám zaistí senzor okolitého svetla.

Game Master Pro

Herný režim Game Master Pro je súbor herných funkcií, ktorý hráčovi prinesie komfort a množstvo výhod. Náročný hráč tak získa skvelú grafiku vďaka obrazovým technológiám a získa aj rýchlu reakciu vďaka nízkej odozve. HDMI 2.1 spolu so zobrazovacou frekvenciou panelu 144Hz a spolu s VRR vrátane Freesync Premium zaistí herný zážitok bez trhania, ktorý je plný plynulosti a ostrosti pohybu. V okamihu, keď sa k TV pripojí herná konzola, poprípade výkonné PC s podporou HDMI 2.1, to najlepšie herné nastavenie zaistí automaticky funkcia ALLM. 

Google TV

Google TV zhromažďuje obsah na sledovanie z vašich aplikácií a organizuje ho priamo pre vás. Google TV v sebe prináša množstvo zaujímavých funkcií ako Google Home, Google Assistant či Chromecast. Budete tak môcť bezdrôtovo zdieľať obsah, zrkadliť mobilné zariadenia s PC, využívať váš hlas a zaradiť TV do vašej inteligentnej domácnosti. Aj po stránke podpory aplikácií je Google TV bezkonkurenčný. A ak ste používatelia Applu, nebojte sa - Google TV si s Apple skvele rozumie. Nielen, že medzi aplikáciami je dostupná Apple TV a televízor podporuje HDR Dolby Vision pre maximálnu kvalitu obsahu z Apple TV, ale aj podporuje Apple AirPlay 2 a rozumie si aj s HomeKitom. (Niektoré aplikácie, obsah a/alebo funkcie nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. V závislosti od dostupnosti.)

Hands-Free Google Assistant

Hlasový Google Assistant sa tak môže stať vašim radcom a spoločníkom vo svete Google TV. Dokonca môžete využiť hlas aj v slovenčine alebo češtine. Veľmi ľahko tak napríklad nájdete obľúbené videá na YouTube, čo ocenia aj tí najmenší diváci – deti. Môžu tak ľahko nájsť ich obľúbenú rozprávku bez toho, aby jej názov museli vypisovať na virtuálnej klávesnici po písmenkách. Hands-Free Voice Control znamená, že mikrofón nájdete priamo v TV, ale je C935 dodávaný zároveň aj so šikovným ovládačom, ktorý má mikrofón vstavaný. (Hands-Free Voice Control a Google Assistant nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach a jazykoch. Google Assistant vyžaduje internetové/dáta pripojenia. Dátové tarify môžu byť spoplatnené. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí na službách, zariadeniach a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých lokalitách.)

Integrovaný systém Onkyo 2.1.2

TCL C935 ponúka nielen vstavaný soundbar s reproduktormi, ktoré smerujú čelne, ale na zadnej strane TV taktiež nájdete subwoofer. TV vám navyše ponúkne ešte výškové kanály. Tieto výškové kanály sú umiestnené v hornej časti TV a hrajú smerom nahor. Aj keď TV zavesíte veľmi blízko pri stene, neprídete o zážitok dynamických basov zo subwoofera, pretože nízke basové tóny sa šíria rovnomerne. Zážitok z domáceho kina bude pohlcujúci a dynamický vďaka podpore priestorového zvuku Dolby Atmos. (Dolby Atmos a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories.)

Google Duo - volajte si z TV s vašimi blízkymi

Google Duo je aplikácia na komunikáciu. Nájdete ju v mobiloch, počítačoch aj smart televízoroch Google TV a Android TV. Ponúka vám možnosť priamo z vašej TCL TV využiť hlasové hovory a videohovory na spojenie s vašimi blízkymi. Pre hlasové hovory postačí vstavaný mikrofón a pokiaľ chcete využiť videohovory, tak stačí pripojiť USB kameru s podporou UVC. (Vyžaduje prihlásenie sa pomocou vášho Google účtu.)

Veľa obsahu na sledovanie v 4K HDR kvalite

Google TV podporuje naozaj celý rad aplikácií, medzi ktorými nájdete aj populárne streamovacie služby. Vďaka skvelému obrazu a zvuku si užijete na maximum Netflix, Apple TV, Amazon Prime, HBO Max aj Disney+ a mnoho ďalšieho. 4K HDR nájdete aj zadarmo, a to na YouTube. 

Luxusné kovové bezrámčekové a ultratenké prevedenie

C935 Series je naozaj nabitý výkonom a možnosťami, ale to všetko pritom prináša v naozaj tenkom tele a elegantnom dizajne. Použitie kovových prvkov u C935 pôsobí nielen luxusne, ale zároveň je tým aj zvýšená odolnosť celého TV. Vďaka bezrámčekovému prevedeniu sa môžete sústrediť len na skvelý obrazový zážitok.

Stredový podstavec pre ľahké umiestnenie aj estetiku káblov

C935 krásne zapadne vďaka stredovému podstavcu aj na užšie typy nábytku, ale zároveň ním môžete pretiahnuť aj káble. Nenechajte sa ničím rušiť a vychutnávajte si plne nádherný obraz aj zvuk. Samozrejmosťou je aj možnosť zavesenia na stenu. K tomu poslúži jeden z mnohých bežne dostupných držiakov na stenu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia TCL 65C935 (2022)

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Martin

14. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Super cena a kvalita. Zatiaľ spĺňa očakávania.