TCL Movetime Family Watch 40 ružové

Zobraziť


NFC: Nie, Funkcie: krokomer, notifikácie, Bezdrôtové nabíjanie: Nie,

Farba


Cena 119,90 €

2,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

TCL Movetime Family Watch 40 v ružovom prevedení sú smart hodinky určené pre vaše deti. Disponujú funkciami, ktoré vám pomôžu mať prehľad kde sa vaše dieťa nachádza a čo práve robí. Hodinky sú vybavené 1,3" LCD displejom s rozlíšením 240x240 pixelov s možnosťou nastavenia vzhľadu. Ďalej nechýba podpora GPS vrátane A-GPS, Glonass a Beidou. Ďalej vo výbave nechýba VGA fotoaparát pre možnosť videotelefonovania a tvorby fotografií. Medzi ďalšími funkciami je podpora mobilných sietí 4G, sledovanie fyzickej aktivity, SOS tlačidlo, režim vyučovania, odosielanie a prijímanie hlasových správ a možnosť nastavenia bezpečných zón. Hodinky sú odolné podľa certifikácie IP65. Kompatibilné sú s iOS a Android.

Chráňte svoje deti

Chytré hodinky TCL Movetime Family Watch 40 vám umožní mať prehľad, kde sa vaše dieťa nachádza a vytvorí vám rýchly komunikačný kanál, prostredníctvom ktorého budete so svojím potomkom môcť chatovať, posielať si hlasové správy alebo fotografie. Vďaka integrovanému GPS modulu, ktorý navyše podporuje navigačné systémy Glonass, A-GPS a Beidou, zabezpečí, že budete mať v reálnom čase prehľad, kde sa vaše dieťa aktuálne nachádza. Zároveň je možné nastaviť aj bezpečné zóny. Ak je vaše dieťa opustí, budete ihneď informovaní notifikáciou. Vďaka týmto hodinkám získa pokoj na duši každý rodič.

Zábavné funkcie pre vaše deti

Hodinky prinášajú nielen užitočné funkcie pre rodičov, ale zabaví aj vášho potomka. Vybavené sú pohybovým senzorom, ktorý sprostredkuje možnosť sledovania fyzických aktivít, spočíta kroky, vzdialenosť a spálené kalórie. Namerané hodnoty potom zobrazí v aplikácii v telefóne a umožní ich tiež zdieľať a porovnávať s kamarátmi. Vďaka tomu môže vaše dieťa získať motiváciu k vyvinutiu väčšej pohybovej aktivity a tým prispieť aj k svojmu zdravému rozvoju. Ďalej sú hodinky vybavené VGA fotoaparátom, ktorý umožní uskutočňovať videohovory a vytvárať zábavné fotografie. Tieto fotografie vám môže dieťa posielať. Hodinky umožňujú tiež komunikáciu s kamarátmi. Vaše deti si tak môžu posielať fotografie a správy medzi sebou.

Možnosť nastavenia budíkov, SOS tlačidlo a ďalšie funkcie

Hodinky disponujú aj funkciou nastavenia budíkov a zároveň sa automaticky na noc vypínajú, aby nerušili vaše dieťa počas spánku. Skvelou funkciou je aj SOS tlačidlo. V prípade, že sa vaše dieťa bude cítiť ohrozené, stlačením jediného tlačidla vám môže odoslať núdzovú správu. Hodinky podporujú mobilné siete 4G a sú vybavené slotom na nanoSIM kartu. Hodinky ďalej ponúkajú aj školský režim, ktorý zabezpečí, že hodinky nebudú vaše dieťa počas vyučovania nijako rozptyľovať. Ďalej sú vybavené batériou s kapacitou 600 mAh, ktorá pri bežnom používaní vydrží dva dni.

Infolinka TCL

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie krokomer, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia TCL Movetime Family Watch 40 ružové

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Milan

2. 5. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • Vyzerá to super ????