TCL TS8132 čierny

Eisa Award/Best Product 2021-2022

Eisa Award/Best Product 2021-2022

BEST BUY SOUNDBAR


Soundbar, Farba čierna, 3.1.2 kanálový, Výkon reproduktoru: 350 W, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 2 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: mp3, flac, Ekvalizér. Viac info


Cena 319,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,40 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 32,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Elegantný 3.1.2-kanálový soundbar s bezdrôtovým subwooferom TCL TS8132 v čiernej farbe upúta vašu pozornosť svojimi vlastnosťami, ako aj tenkým sofistikovaným dizajnom, ktorý vkusne doplní každý moderný interiér. Stane sa ideálnym doplnkom vášho televízora a filmy či relácie si užijete vďaka realistickému pohlcujúcemu zvuku s maximálnym výkonom 350 W. Špecifikom je technológia Dolby Atmos, dva upfiring reproduktory a spolupráca s Hey Google či Amazon Alexa. S technológiou Bluetooth budete môcť bezdrôtovo streamovať hudbu z mobilu či tabletu a s určitosťou poteší aj prítomnosť Wi-Fi a podpora technológie AirPlay či Chromecast. Jednoduché ovládanie zaobstará diaľkové ovládanie či tlačidlá umiestnené priamo na zariadení.

 

TCL TS8132: 3.1.2 Soundbar nabitý funkciami a výkonom 

TCL TS8132 ponúka nielen priestorový zvuk Dolby Atmos, ktorý má na starosti 8 reproduktorov v konfigurácii 3.1.2 s bezdrôtovým subwooferom, výkon 350W, ale aj mnoho moderných spôsobov ako ovládať a streamovať médiá. Bezdrôtové streamovanie je možné už nielen pomocou tradičného Bluetooth, ale aj v oveľa lepšej kvalite pomocou Wi-Fi funkcií Chromecast a AirPlay. TS8132 nájde spoločnú reč s chytrými asistentmi Google Assistant (OK Google) a Amazon Alexa a s aplikáciami pre streaming hudby Spotify Connect a Tidal. Podporuje tiež funkciu Multiroom. Najideálnejšie prepojenie s televíziou je pomocou HDMI. HDMI 2.1 spoločne s TV podporujúcou eARC je pripravené poskytnúť vám najkvalitnejší formát priestorového zvuku Dolby Atmos v jeho nekomprimovanej podobe Dolby TrueHD. Vďaka funkcii HDMI-CEC vám nebude robiť starosti veľké množstvo ovládačov, pretože si vystačíte len s jedným a to iba s tým k televízii. Táto funkcia vám dovolí ovládať soundbar spolu s TV.

Nechajte sa pohltiť zvukom - Dolby Atmos

Dolby Atmos vás obklopí dokonalou zvukovou kulisou - všetky zvuky budú tancovať okolo vás. Úžasne pohlcujúci priestorový zvuk, rovnaký ako v kine, vďaka konfigurácii kanálov 3.1.2 navyše s bezdrôtovým subwooferom. Až funkcia eARC vám dovolí vychutnať si to pravé Dolby Atmos, pretože umožňuje reprodukciu formátu Dolby True HD, a to z externých zdrojov či priamo z obsahu v televízii.

Zážitok z priestorového zvuku plný vzrušenia

Vďaka vertikálnemu kanálu TS8132 posúva zvukové efekty v priestore na vyššiu úroveň. Dva z jeho reproduktorov sú nasmerované nahor k stropu, od ktorého sa zvuk odráža a vytvára tak ešte širšiu priestorovú zvukovú scénu. Váš zážitok z priestorovosti zvuku tak dostane úplne novú dimenziu.

Volume doprava! Vďaka výkonu 350 W skvelý zvuk pri vysokej hlasitosti

Výkon hudobnej sústavy je veľmi dôležitý pre živé efekty a pohlcujúci zvuk, a to nielen pre sledovanie filmov, ale aj pre počúvanie hudby. A teda výkon hrá zásadnú úlohu pre skvelú atmosféru a zážitok, ktorý vás pohltí.

Podpora OK Google, Apple AirPlay, Amazon Alexa a Chromecast

TS8132 je skutočne šikovný soundbar. Umožňuje bezdrôtové prehrávanie a ovládanie pomocou šikovných Wi-Fi funkcií z rôznych zariadení. Podporuje synchrónne prehrávanie Multiroom Chromecast a Apple Airplay a podporuje Google Assistant (OK Google) a Amazon Alexa. Samozrejmosťou je aj podpora tradičného Bluetooth.

Jednoduché ovládanie vďaka novej generácii HDMI 2.1 s funkciou eARC & CEC

Najoptimálnejšou cestou ako prepojiť soundbar s televíziou je pomocou kábla HDMI, získate tak prístup k funkcii rozšíreného spätného zvukového kanálu (eARC) a môžete si tak užiť takmer všetky dostupné zvukové formáty a taktiež budete môcť regulovať hlasitosť soundbaru pomocou ovládača vašej TV* (* Vyžaduje TV s podporou HDMI-CEC.)

Skvelá súhra s televíziou

Pre dokonalý zvuk pri sledovaní filmov už nemusíte len do kina. Skvelé podanie zvuku a bohatú zvukovú kulisu si môžete vychutnať aj z pohodlia svojho gauča. Vašu televíziu a soundbar prepojíte ideálne pomocou HDMI kábla prostredníctvom funkcie ARC / eARC.

Bezdrôtové streamovanie hudby 

S využitím technológie Bluetooth a Wi-Fi jednoducho premeníte váš soundbar vo výkonný hudobný systém. Nechajte sa obklopiť hudbou a užite si každý jej tón, atmosféru a priestorovosť.

TS8132 každý obsah má svoj režim

Soundbar TS8132 možné nastaviť do troch režimov - TV, Movie a Music sú vám k dispozícii pre dosiahnutie ideálneho zážitku z rôzneho obsahu vašej zábavy.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Počet kanálov 3.1
Výkon reproduktoru 350 W

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Eisa Award/Best Product 2021-2022

Eisa Award/Best Product 2021-2022

BEST BUY SOUNDBAR

0,0 / 5

0 recenzií TCL TS8132 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami