Teac TN-280BT-A3 hnedo-orechový

  • Doprava zadarmo

Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Odstup signálu od šumu: 67 dB, Rýchlosť: 45, Predzosilňovač: Áno,

Farba


Cena 319,00 €

6,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlový 2-rýchlostný gramofón Teac TN-280BT-A3 v hnedej orechovej farbe s minimalistickým retro dizajnom je ideálnym zariadením pre všetkých hudobných fajnšmekrov, ktorí chcú prehrávať svoju vinylovú zbierku s detailnou reprodukciou. Prvok modernej doby predstavuje Bluetooth pripojenie – pre počúvanie hudby bez zbytočných káblov stačí prepojiť s bezdrôtovými reproduktormi či slúchadlami. Zariadenie podporuje prehrávanie pri 33 a 45 otáčkach za minútu a s určitosťou poteší aj kvalitná prenoska AT3600L. Gramofón disponuje remeňovým pohonom, skrinkou z MDF, liatym hliníkovým tanierom, anti-skating mechanizmom, vstavaným EQ predzosilňovačom a phono a line výstupmi. Pred prachom ho ochráni plastový kryt, ktorý zabráni nadmernému usádzaniu nečistôt.

Skvele znejúci gramofón pre hudobných nadšencov

Tento gramofón dodáva zvuk bezdrôtovo prostredníctvom zabudovaného vysielača Bluetooth. Určite však poteší aj bežný výstup RCA v analógovom formáte Line alebo Phono. Párovacie tlačidlo sa nachádza na pravej prednej strane skrinky a indikátor párovania informuje o tom, že reproduktory/slúchadlá sú úspešne pripojené. 

Autentický 2-stupňový gramofón s remeňovým pohonom

Hliníkový tlakový odliatok s vysokou zotrvačnosťou je poháňaný jednosmerným motorom s vysokým krútiacim momentom pre stabilné otáčanie pri 33 1/3 aj 45 ot./min. Mäkká plstená podložka navyše účinne znižuje vibrácie. 

Skrinka z MDF

Na rozdiel od plastových šasi, ťažká skrinka z MDF minimalizuje vibrácie a rezonancie pre čistejší zvuk pri prehrávaní vašej vinylovej zbierky. 

Vstavaný zosilňovač Phono EQ

Vychutnajte si prehrávanie platní s akýmkoľvek zosilňovačom. Tento gramofón podporuje výstupy Phono aj Line, ktoré vám umožňujú vychutnať si vinylové platne s alebo bez phono ekvalizéra. 

Vyvážené rameno

Pre vysokú presnosť prehrávania sa používa rameno s priamym tónom. Anti-skating mechanizmus tiež zaisťuje presné a neprerušované prehrávanie vinylových platní. Z výroby je nainštalovaná kazeta typu AT od spoločnosti Audio technica. 

Kľúčové funkcie

  • 2-rýchlostný gramofón poháňaný remeňom (33 a 45 otáčok za minútu)

  • Integrovaný Bluetooth vysielač

  • Integrovaný MM phono ekvalizér

  • Phono, Linkový a Bluetooth výstup

  • MM prenoska Audio Technica AT3600L

  • Liaty hliníkový tanier

  • Masivná antivibračná MDF doska 

  • Anti-skating mechanizmus

  • Obsah balenia: filcová podložka, 45 rpm adaptér, protizávažie, prenoska, prachový kryt s pántami, AC adaptér, 1x RCA kábel, návod

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Nie
Odstup signálu od šumu 67 dB
Rýchlosť 45
Predzosilňovač Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Teac TN-280BT-A3 hnedo-orechový

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené