Techbite Flix TV Box


Multimediálne centrum, Smart, OS Android, 2 GB RAM, Kapacita: 8 GB, Wi-Fi, Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n, Bluetooth, Typ média: USB, HDMI port, 2 × USB 2.0, Slot pre pamäťovú kartu, Kompatibilné pamäťové karty: micro SDHC. Viac info


Cena 82,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,66 € Zobraziť nápoveď


3,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Multimediálne centrum Techbite Flix TV Box s operačným systémom Android 8.0 zabezpečí výbornú zábavu aj v prípade, ak váš TV nepodporuje funkcie Smart TV. Teraz môžete preberať aplikácie pre prehrávanie filmov, hranie hier a pre poučenie z obrazovky TV. Umožní inštalovať tisíce aplikácií a hier a vďaka tomu môžete využívať funkcie, ktoré ste doteraz na TV nevideli. Podpora 4K vám umožní si vychutnať perfektný obraz. Umožňuje pripojiť bezdrôtový Bluetooth ovládač a máte hernú konzolu na platforme Android. Vďaka Miracast je možné s podporovaným zariadením jednoducho poslať obraz na väčšiu obrazovku do televízie. Tak napríklad z tabletu, môžete video veľmi ľahko zobraziť na TV bez zbytočného nastavovania a káblov. Na ovládanie poslúži diaľkový ovládač, ktorý počúva aj váš hlas, stačí tak povedať názov obľúbeného filmu a o zvyšok sa postará systém a Google.

Flix TV Box

Premeňte svoj bežný televízor na Smart TV s operačným systémom Android TV 8.0 a ponorte sa do multimediálneho sveta. Vychutnajte si ponúkané možnosti pomocou funkcií HDR, Miracast a Google Play. Vďaka Androidu máte k dispozícii veľké množstvo rôznych aplikácií ako je webový prehliadač, YouTube, FTP prehliadač atď. Samozrejmosťou je prístup do Google Play obchodu (po registrácií), ktorý obsahuje tisícky aplikácií pre zariadenia s Android TV. Takže máte skutočne z čoho vyberať.

Zábava na veľkej obrazovke

Multimediálne centrum ponúka neobmedzenú zábavu. Umožní vám hrať obľúbené hry, pripojiť herné ovládače, užívať si YouTube a celý rad ďalších video a hudobných aplikácií. Vyberte si z tisícok aplikácií, nainštalujte a užite si hodiny zábavy. Pripojenie k internetu je prostredníctvom integrovaného bezdrôtového Wi-Fi modulu 802.11ac/b/g/n alebo káblovým pripojením do LAN portu. Taktiež umožňuje komunikáciu so zariadeniami pomocou Bluethooth 4.0.

Online funkcie a zábava

Streamujte video z vášho smartphonu, tabletu alebo notebooku priamo na plochu veľkej televíznej obrazovky. Počas toho môžete v kľude surfovať na webe alebo chatovať s priateľmi, bez toho aby ste museli prerušovať video. Zariadenie vám umožní streamovanie videa z internetu, ale aj zdieľanie obsahu prostredníctvom dostupných aplikácií sociálnych sietí. Prístroj má k dispozícii dva porty USB 2.0 pre pripojenie pevného disku alebo flash disku a čítačku micro SD kariet. Pre ovládanie IP boxu je súčasťou balenia praktický diaľkový ovládač. Samozrejme k boxu možno pripojiť bezdrôtovú klávesnicu a myš pre ešte pohodlnejšie ovládanie

Ovládanie hlasom

Ovládajte jeho funkcie vyhľadávania hlasom v rodnom jazyku. Teraz stačí vysloviť titul obľúbeného filmu alebo skladby a Techbite Flix TV Box a Android TV 8.0 sa o všetko ostatné postará.

Skutočný UHD obraz

Flix TV Box umožňuje vychutnať si filmy v najlepšej kvalite 4K/60 snímok za sekundu, ktorá poskytuje výnimočný zážitok a bezproblémové prehrávanie HD aj UHD video obsahu. Samozrejmosťou je tiež podpora nového kodeku HEVC/H.265.

Vlastnosti a špecifikácie

 • Bezdrôtová konektivita: WiFi 802.11ac/b/g/n, 2.4/5 GHz
 • Bluetooth: 4.0
 • Konektory: 2 x USB 2.0, HDMI 2.0a, RJ-45
 • RAM: 2 GB DDR3
 • Interné úložisko: 8 GB + slot na micro SD kartu
 • Zvuk, kompresie: MPEG1/2/4, MP3, AAC/AAC +, WMA/WMA-pre, FLAC, OGG (AC3 voliteľné)
 • Podporované formáty: MP3, WMA, WAV, OGG, M4A, MP4, AAC, APE, FLAC, MP1/2 atď.
 • Video, kompresia: H.265 10-bit 4K * 2K @ 60fps, H.264 AVC/MVC 4K * 2K @ 30fps, VP9 4K * 2K @ 60fps, AVS +, MPEG1/2/4 ASP, WMV/VC-1
 • Podporované formáty: MKV, WMV, M2TS, MOV, MP4, AVI, MPG, MPEG, DAT, VOB, FLV, 3GP, DIVX, F4V, ASF, M2V atď.
 • Funkcia: ovládanie hlasom, Miracast, DLNA
 • Štvorjadrový procesor 1,5 GHz, 64-bit
 • Operačný systém: Android TV 8.0
 • Obsah balenia: Flix TV Box, diaľkový ovládač, HDMI kábel, napájací adaptér

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Android
Operačná pamäť RAM 2 GB
Kapacita 8 GB

Hodnotenie

3,0 / 5

1 recenzia Techbite Flix TV Box

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Rudolf

15. 11. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


kupovane hlavne na pozeranie neftlixu, ktory tam nejde spustit