Technics EAH-AZ60E-S strieborné

 • Doprava zadarmo

NAY Techbox roka 2021

NAY Techbox roka 2021

Nominácia


NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší,

Farba


Cena 229,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu a jedno ocenenie

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Technics EAH-AZ60E-S v striebornej farbe s TWS funkciou, Bluetooth 5.2, aktívnym potlačením hluku, certifikáciou IPX4 a výdržou 24 hodín (7h + 17h).

Dedičstvo dokonalosti. Vychutnajte si špičkový zvuk.

Slúchadlá EAH-AZ60 s legendárnou zvukovou kvalitou Technics ponúkajú prvotriedné potlačenie okolitého hluku, skvelý komfort a čistý zvuk pri telefónnych hovoroch v práci, doma i na cestách. Objavte vysoko kvalitný zvuk s pohodlnými TWS slúchadlami do uší.

Vychutnajte si každý detail

Unikátny dizajn akustickej komory, harmonizér a 8mm reproduktory Technics poskytujú výnimočne bohatý priestorový zvuk, ktorý nielen počujete, ale aj cítite. Podporuje bezdrôtový zvuk s vysokým rozlíšením LDAC* pre zvukovú kvalitu bez kompromisov. (* Pri pripojení cez Bluetooth využíva technológiu LDAC s frekvenčným rozsahom a bitovou hĺbkou 96 kHz / 24 bitov.)

Čistý a zrozumiteľný hlas

Model EAH-AZ60 má 8 samostatných mikrofónov a funkciu pokročilého potlačenie hluku vetra, vďaka tomu prenáša váš hlas čisto a jasne pri každom hovore; Technológia JustMyVoice izoluje a zosilňuje slová a minimalizuje okolitý hluk.

Ponorte sa do zvuku

Slúchadlá EAH-AZ60 ponúkajú vysoko kvalitný systém potlačenia hluku. Kombinujú duálne hybridné potlačenie šumu s technológiou feedback a feedforward s analógovým a digitálnym spracovaním. Výsledkom toho je skutočne dokonalý zvuk.

Pohodlie na každom vašom kroku

Tieto kompaktné ľahké slúchadlá vám perfektne sadnú a poskytnú pocit absolútneho pohodlia; 7 veľkostí silikónových slúchadiel (XS1, XS2, S1, S2, M, L a XL) zabezpečí perfektné prispôsobenie vašim ušiam a ponorenie sa do zvuku, to všetko s odolnosťou voči vode v štandarde IPX4 *. (* S ekvivalentom IPX4 sú kompatibilné iba slúchadlá. Nezahŕňa nabíjacie puzdro.)

Ovládajte zvuky okolo seba

 • Režim prirodzeného zvuku okolia - komplexne zachytáva hlasy a ďalšie zvuky okolia, čo vedie k prirodzenejšiemu zvuku, ako by ste slúchadlá vôbec nemali. Zachytáva širokú škálu zvukov od nízkych až po veľmi vysoké frekvencie.

 • Režim pozornosti - redukuje nechcený externý hluk a uľahčuje tak počúvanie hlasov. Tento režim je perfektný napríklad v okamihu, keď potrebujete počuť hlásenia na letisku pod.

Personalizovaný zvuk pre celodenné používanie

 • Aplikácia Technics Audio Connect - uľahčí vám párovanie, nastavenie funkcie potlačenia šumu aj režimu zvuku presne podľa vašich preferencií a pomôže vám s nájdením stratených slúchadiel.

 • Dlhá výdrž batérie - získajte až 7 hodín prehrávania so zapnutou funkciou ANC na jedno nabitie a až 24 hodín prehrávania s kompaktným nabíjacím puzdrom. Nabíjanie s funkciou Quick Charge umožňuje počúvanie po dobu ďalších 70 minút. Nabíjajte svoje slúchadlá v puzdre jednoducho, kedykoľvek budete chcieť.

Komfortné funkcie

 • Použitie na jedno ucho - Viacbodové párovanie umožňuje pripojenie k dvom zariadeniam Bluetooth naraz.

 • Aktivácia hlasovej asistencie - Funkciu hlasových asistentov smartfónov, napríklad Siri, Amazon Alexa a Google Assistant možno aktivovať ovládaním dotykového snímača slúchadla v uchu.

 • IPX4 odolnosť voči vode - Vďaka odolnosti voči vode v ekvivalente triedy IPX4 vás náhle prehánky nezaskočia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2021

NAY Techbox roka 2021

Nominácia

5,0 / 5

1 recenzia Technics EAH-AZ60E-S strieborné

100% Kvalita
Vynikajúca

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Barbora

20. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


 • Super sedia v ušiach
 • Zvuk je neskutočný
 • Vysoká cena
 • Zatiaľ nemám ďalšie

Fajn darček pre milovníkov hudby