Technics EAH-AZ70WE čierne

Cena:
199,00 €

Pôvodná cena 279,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,98 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Elegantné bezdrôtové slúchadlá Technics EAH-AZ70WE-K v kompaktnom čiernom prevedení si vás ihneď získajú nielen vďaka svojmu ergonomickému dizajnu a skutočnej bezdrôtovej slobode, ale ohromia vás aj fantastickými zvukovými vlastnosťami. Z veľkých 10 mm meničov budú prúdiť do vašich uší čisté a jasné tóny. S odolnosťou IPX4 si môžete naplno vychutnávať obľúbené melódie pri akejkoľvek činnosti a pritom sa nemusíte obávať stekajúceho potu ani kvapiek dažďa. S určitosťou poteší aj režim potlačenia okolitého hluku či funkcia podvedomie o okolí. Integrovaná batéria vám zaručí 6,5 hodín nerušeného počúvania hudby a ak by vám predsa len bolo málo, s nabíjacím puzdrom získate ďalších 13 hodín energie.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 29 %

Zvážte aj tento produkt

Unikátne bezdrôtové slúchadlá do uší Sennheiser Momentum True Wireless 2 v čiernej farbe vás na prvý pohľad očaria skutočnou bezdrôtovou slobodou, elegantným dizajnom a výnimočným zvukom. Špecifikom je technológia pre potlačenie okolitého hluku (vychutnáte si každý tón obľúbenej skladby bez nežiaduceho ruchu), mikrofón so schopnosťou redukovať snímanie hluku vetra (Wind noise reduction), funkcia Transparent Hearing (pre komunikáciu s okolím bez potreby vyňatia z ucha) či automatické „zapauzovanie“ prehrávania hudby pri vybratí slúchadiel z ucha. Integrovaná batéria zabezpečí prevádzku na 7 hodín, ale k dispozícii budete mať aj nabíjacie puzdro, ktoré ich dodatočne nabije na ďalších 21 hodín (dokopy 28 hodín). S určitosťou poteší aj odolnosť voči striekajúcej vode a potu (IPX4), vďaka ktorej ich využijete aj na túre či pri dlhšej jazde na bicykli.

Základné parametre

 • Značka: Sennheiser
 • Frekvenčný rozsah (Hz): 5-21000
 • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Unikátne funkcie

 • Podpora hlasových asistentov - Slúchadlá sú kompatibilné s hlasovými asistentmi Google Assistant, Amazon Alexa, Siri

 • Výdrž 19,5 hodín - Zabudovaná batéria spolu s dobíjacím puzdrom poskytnú slúchadlám celkovo až 19,5 hodín prehrávania

 • Rýchle nabíjanie - Len 15 minútovým nabíjaním získate energiu na cca 70 minút počúvania hudby

 • Použitie na jedno ucho - Slúchadlá podporujú prepínanie rolí, čiže môžete podľa potreby samostatne používať pravé, alebo ľavé slúchadlo

 • Odolnosť IPX4 - Odolnosť IPX4 chráni slúchadlá proti kvapkám vody

 • Zvuky z okolia - Dlhým stlačením senzora prepnete do Ambient režimu, ktorý umožňuje vnímať okolie aj počas počúvania hudby

 • Sprievodná aplikácia TechnicsAudio Connect - Praktická aplikácia, ktorá vám pomôže s párovaním, nastavením, alebo voľbou režimu slúchadiel

Skvelý zvuk

Slúchadlá sú vybavené veľkými 10 mm dynamickými reproduktormi so špeciálnou komorou na riadenie akustických parametrov. Tá reguluje prúdenie vzduchu  do prednej a zadnej časti membrány, čím pomáha vyzdvihnúť neprekonateľné vlastnosti reproduktora predovšetkým v strednom a dolnom rozsahu.

Dlhá výdrž a automatické pripájanie

Integrovaná batéria poskytne výdrž až 6,5 hodín prehrávania, pričom nabíjacie puzdro dodá slúchadlám energiu na ďalších 13 hodín počúvania hudby. Technics EAH-AZ70W sa po vybratí z puzdra automaticky aktivujú a spárujú s mobilným zariadením. Po ich vrátení do puzdra sa pripojenie deaktivuje.

Režim okolitého zvuku

Jednoduchým kliknutím na dotykový senzor prepnete do režimu okolitého zvuku, ktorý vám umožní pri počúvaní hudby počuť aj zvuky prichádzajúce zvonku. Pridržaním prsta na senzore po dobu dvoch sekúnd môžete prepínať medzi režimami "potlačenie hluku", "okolitý zvuk" a "vypnuté".

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Technics
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Technics
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IPX4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 19,5 hod.

Ostatné

Kód produktu: EAH-AZ70WE-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore