Technics Ottava SC-C50 biely

 • Zľava 19 %
 • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, RMS výkon: 100 W, NFC: Nie, DAB: Nie,

Farba


Cena 609,00 €

Zľava 19 % z pôvodnej ceny: 749,00 € Zobraziť nápoveď

12,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlový bezdrôtový audiosystém Technics Ottava SC-C50 v bielom prevedení má elegantný a minimalistický dizajn, vďaka ktorému zapasuje do každého moderného či tradičného interiéru. Produkuje čistý a jasný zvuk plynúci z prednej reprosústavy (ľavá, pravá, stredný kanál) a subwoofera s celkovým RMS výkonom 100 W. Špecifikom sú 4 jednotky JENO (odstránia kolísanie signálu a šumu), technológia LAPC (prispôsobovanie záťaže), funkcia Space Tune (optimálny zvuk v akomkoľvek priestore), vstavaný Chromecast a spolupráca s Google Assistant. Pýši sa funkciou Bluetooth, vďaka čomu môžete streamovať vašu obľúbenú hudbu zo smartfónu či tabletu, ale podporuje aj AirPlay 2, Spotify, Tidal, Deezer, internetové rádio, sieťové prehrávanie či Wi-Fi.

4 jednotky JENO

Štyri jednotky JENO (Jitter Elimination and Noise-shaping Optimisation – technológia odstránenia kolísania signálu a šumu v reprodukcii) zaručujú optimálny prednes vďaka presnému usporiadaniu basového, stredového a výškového reproduktoru. Vzniká tak perfektne vyladený a optimalizovaný ozvučený priestor, ktorý s využitím technológie Space Tune vyhovie individuálnym požiadavkám na posluchové prostredie.

LAPC

LAPC je technológia prispôsobovania záťaže. Po pripojení reprosústav k zosilňovaču meria amplitúdové a fázové charakteristiky zosilňovača a na základe výsledkov týchto meraní uskutočňuje spracovanie digitálneho signálu tak, aby bolo možné dosiahnuť ideálne impulzné odozvy. Charakteristické parametre sú už prednastavené vo výpočtovom obvode LAPC jednotky, čo umožňuje získať ideálnu kombináciu hodnôt frekvencie a fázy v celom frekvenčnom rozsahu.

Space Tune

Aby mohol tento systém podať vynikajúci výkon v každej miestnosti a posluchovej pozícii, musí technológia Space Tune prispôsobiť posluchové prostredie danému priestoru. Okrem 3 prednastavených režimov pre najčastejšie umiestnenie systému umožňuje mikrofón zabudovaný v hlavnej jednotke automatickú optimalizáciu zvuku. Okrem toho možno použiť aj zariadenie s iOS na meranie a presnejšiu korekciu frekvenčnej charakteristiky. 

Plná kompatibilita

Okrem prehrávania z USB a analógového alebo optického vstupu toto zariadenie podporuje Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast, Spotify, Tidal, Deezer, internetové rádio a sieťové prehrávanie. Umožňuje tak pohodlné prehrávanie širokého spektra hudobných zdrojov jediným zariadením. Bohatá konektivita zároveň podporuje multiroom, stereo párovanie a Wi-Fi a tiež ovládacie aplikácie na iOS a Androide.

Skutočne výkonný

Trojica výškových reproduktorov 1,6 cm produkuje zvuk vo vysokom rozlíšení do 50 kHz. Tie spolupracujú s dopredu namiereným 12 cm subwooferom a rovným dlhým nátrubkom s veľkým priemerom. Celkovo 7 jednotiek v tuhej, sklolaminátom zosilnenej skrinke produkuje plný zvuk zo zosilňovača 3.1 kanálov.

Široký výber streamovacích služieb a jednoduché ovládanie

 • Chromecast build-in – Funkcia Chromecast podporuje celý rad hudobných streamingových služieb pre jednoduché prehrávanie. A vzhľadom k tomu, že sa dáta streamujú priamo do hlavnej jednotky, nedochádza ku zhoršeniu kvality a užívateľ má k dispozícii široký výber hudby.

 • Spolupracuje s Google Assistant – Ak existuje v rovnakej sieti reprosústava ovládaná službou Google Voice, môžete využiť službu Google Assistant na ovládanie prehrávania hudby v tomto systéme. Keď užívateľ práve nebude mať v ruke smartfón s aplikáciou, bude môcť ovládať prehrávanie hlasovými povelmi.

Multi-room a Stereo Pairing

Ak je k dispozícii viac reprosústav s funkciou Chromecast, je možné púšťať vo viacerých miestnostiach rôzne hudobné streamovacie služby, prípadne sa môže prehrávať v každej miestnosti iná hudba. Okrem toho (ak používate aplikáciu Technics Audio Center a máte ďalšiu aplikáciu kompatibilnú so zariadením Technics alebo Panasonic) si môžete tiež užívať v režime multiroom iné hudobné zdroje, napr. Bluetooth, AUX, optický vstup, USB, internetové rádio a tiež hudobné streamy. Pokiaľ budú dve jednotky Ottava S SC-C50 usporiadané a nastavené na stereo, môžete si vychutnávať dokonale priestorový stereo zvuk.

Špecifikácie

 • Digitálny procesor JENO (Jitter Elimination and Noise-shaping)

 • Optimization – Eliminácia kolísania signálu a optimalizácia šumu

 • Kalibrácia fázy s prispôsobením záťaže (bez kalibračnej funkcie)

 • Technológia signálu bez šumu

 • Emotívna akustická technológia

 • Štruktúra usporiadania koaxiálneho reproduktora a nátrubku riadenia smerovosti

 • Space Tune – Optimálny zvuk v akomkoľvek priestore

 • Vstavaný Chromecast a jednoduché párovanie s ďalším reproduktorom

 • Podpora Bluetooth, Wi-Fi alebo pripojenie do siete pomocou LAN konektora

 • Predná reprosústava (ľavá/pravá): 20 W + 20 W

 • Predná reprosústava (stredný kanál): 20 W

 • Subwoofer: 40 W

 • 1× Aux-In

 • 1× optický digitálny

 • 1× USB-A

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
RMS výkon 100 W
NFC Nie
DAB Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Technics Ottava SC-C50 biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené