Technisat Digitradio 750 čierno-strieborný

Cena:
199,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elegantný bezdrôtový mikrosystém Technisat Digitradio 750 v čierno-striebornom farebnom prevedení sa pýši štýlovým minimalistickým dizajnom, vďaka ktorému poľahky zapasuje do moderného, ale aj tradičného interiéru. Produkuje čistý a jasný zvuk plynúci z dvoch drevených reproduktorov s RMS výkonom 2 x 50 W. Disponuje Bluetooth 4.2 technológiou, vďaka ktorej môžete streamovať vašu obľúbenú hudbu zo smartfónu alebo tabletu, USB vstupom na pripojenie flash disku či 3,5 mm vstupom pre slúchadlá. Zvládne prehrávať súbory z diskov CD, CD-R, CD-RW a MP3 CD a jeho súčasťou sú aj FM a DAB+ tunery s možnosťou uloženia až 60 staníc (30 FM + 30 DAB+).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Štýlový mikrosystém Panasonic SC-PMX92 v čiernej farbe má elegantný a jednoduchý dizajn, ktorý vyhovie širokej škále interiérov. O bohatý zvuk z rôznych zdrojov hudby sa postará technológia LincsD-Amp a trojsmerový reproduktor s kupolovitým tweeterom a výkonom 120 W. Vychutnávanie obľúbenej hudby vám uľahčí port USB DAC, funkcia Aux-In Auto Play umožní pracovať s rôznymi zariadeniami a optický vstup zabezpečí jednoduché pripojenie k televízoru. Nechýba ani FM rádio, s ktorým si naladíte až 30 staníc, DAB+ s ponukou 20 staníc a RDS. Prostredníctvom technológie Bluetooth môžete streamovať hudbu zo smartfónu či tabletu.

Základné parametre

  • Wi-Fi: Nie
  • RMS výkon: 120 W
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Technisat Digitradio 750 

Toto zariadenie poskytuje širokú škálu zábavy vo veľmi kompaktnom prevedení. Digitálne rádio prijíma celú škálu staníc FM a staníc DAB+ s vynikajúcou kvalitou zvuku. Hudbu môžete prenášať do systému bezdrôtovo z tabletu, smartfónu alebo počítača či prostredníctvom USB portu z externého dátového média. Vďaka vstavanému prehrávaču CD je k dispozícii aj priestor pre vašu zbierku CD-čiek. Okrem mnohých funkcií má zariadenie pôsobivý, sofistikovaný dizajn a vynikajúcu kvalitu zvuku. Reproduktory s dreveným telom a so 100 W výstupným výkonom premenia každú miestnosť na skvelo ozvučený priestor. 

DAB+

Rádio v perfektnej digitálnej kvalite so skvelým príjmom – to je digitálne rádio DAB+, ktoré prekonáva regionálne obmedzený rad FM staníc tým, že ponúka viac ako tucet rozhlasových staníc vysielaných po celej krajine v optimálnej digitálnej kvalite. Únavné vyhľadávanie a ladenie rozhlasových staníc je tiež minulosťou – stačí len vybrať názov požadovanej stanice. 

Prehrávač CD s funkciou MP3

Vďaka integrovanému prehrávaču CD môžete počúvať celú svoju zbierku CD-čiek. Tento prehrávač podporuje bežné zvukové disky CD ako aj CD-R a CD-RW. Môžete tiež prehrávať hudbu z MP3 CD.

Bluetooth

Bluetooth Audio Streaming umožňuje bezdrôtový prenos hudobných zbierok do systému bez straty kvality. Prostredníctvom Bluetooth je možné nadviazať spojenie s rôznymi mobilnými zariadeniami, ako sú smartfóny či tablety. 

FM s RDS

S týmto zariadením môžete okrem digitálnych rozhlasových staníc prijímať aj konvenčné rozhlasové stanice cez FM tuner. RDS (Radio Data System) vám tiež umožňuje prijímať ďalšie informácie o vysielaní.  

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
RMS výkon: 100 W
iNFC: Nie
Typ reproduktora: 2 - pásmový
DAB: Áno
Počet reproduktorov: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Technisat
iSmart: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 cm
Výška: 26 cm
Hĺbka: 26 cm
Hmotnosť: 15 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Typ média: CD
Zvukové formáty: mp3

Display/Grafika

iTyp displeja: OLED
Vstavaný displej: Áno

Rádio

Podporované pásma: DAB+, FM
FM rádio: Nie
Počet staníc v pamäti: 60
DAB: Áno
RDS: Nie
Zobúdzanie rádiom: Nie

Zvuk

RMS výkon: 100 W

Funkcie

Ekvalizér: Nie
Budík: Nie

Reproduktory

Typ reproduktora: 2 - pásmový
Počet reproduktorov: 2

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Nie

Ostatné

Kód produktu: 4019588039193

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore