Technics SL-100C čierny

  • Doprava zadarmo

Bluetooth: Nie, USB port: Nie, Rýchlosť: 33, 45, 78, Predzosilňovač: Nie,


Cena 899,00 €

17,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný gramofón Technics SL-100C v čiernom prevedení je ideálnym zariadením pre všetkých hudobných fajnšmekrov, ktorí si chcú vychutnať obľúbené melódie zo svojej vinylovej zbierky s detailnou a presnou reprodukciou. Platne dokáže prehrávať pri troch rýchlostiach, a to 33 1/3, 45, 78 otáčok za minútu. Gramofón je vyrobený z prvotriedných materiálov a je vybavený bezjadrovým motorom s priamym náhonom, ktorý sa postará o vysoko presnú rotáciu a precízny prenos signálu z gramofónovej platne. Disponuje dvojvrstvovým tanierom, tlmiacou gumovou vrstvou (pre efektívnu redukciu nežiadúcej rezonancie a nepresností v rýchlosti otáčania), kvalitnou prenoskou Audio-Technica AT-VM95C a nechýba ani funkcia automatického zdvihnutia ramena (chráni pred opotrebovaním dosiek a ihly).

Bezjadrový motor s priamym náhonom 

Bezjadrový motor s priamym náhonom a jedným rotorom je optimálne ladený a umožňuje s vysokou presnosťou udržiavať otáčky a snímať signály z dosky. K optimálnemu riadeniu motora sa využíva zotrvačost dvojvrstvového taniera, na ktorý sa vkladá vinylová platňa. Tlmiaca gumová vrstva pokrýva celú zadnú stranu, aby sa eliminovali nežiaduce rezonancie v hliníkovom tanieri.

Presné snímanie signálu z drážok gramofónovej platne

Tento gramofón používa univerzálne ramienko prenosky v tvare S. Liata hliníková skriňa je pevne integrovaná so špeciálnym materiálom tvoreným zmesou ABS so sklenenými vláknami pre dosiahnutie špičkovej dvojvrstvovej konštrukcie. Vzhľadom k optimálnym vlastnostiam pri tlmení vibrácií sa k odizolovaniu používa kombinácia pružiny a gumy.

Prenoska pre skutočných milovníkov hudby

Model SL-100C je vybavený prenoskou Audio-Technica AT-VM95C, ktorá umožňuje prehrávať zvuk vo vernej kvalite s minimálnou potrebou ďalšieho nastavenia. Výšku ramienka možno ľahko nastaviť v rozmedzí 6 mm, čo umožňuje použitie najrôznejších prenosiek.

Funkcia automatického zdvihnutia

Kedykoľvek ramienko dosiahne koniec dosky, funkcia automatického zdvihnutia nadvihne prenosku, vďaka čomu sa zabráni predčasnému opotrebeniu vašich obľúbených vinylových platní a ihly. Jednoduchá konštrukcia, ktorá nevyžaduje zapojenie motora, predchádza elektrickým či vibračným nárazom a nebráni sa tak pohybu ramienka. Funkcie potrebné na prehrávanie dosky boli obmedzené na minimum, vďaka čomu je používanie maximálne jednoduché.

Dizajn s dôrazom na funkčnú krásu

Model SL-100C prináša minimalistický elegantný dizajn bez zbytočných ozdôb a súčasne zachováva dôraz na kvalitné prevedenie, ktoré ešte prehĺbi zážitok z počúvania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Nie
USB port Nie
Rýchlosť 33, 45, 78
Predzosilňovač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Technics SL-100C čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené