Krups EA810B70 Essential Espresso

39× Zobraziť


Objem vodného zásobníka: 1700 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 260 g, Počet teplotných nastavení: 3, Smart (ovládanie mobilom): Nie, Prednastavené programy: Nie, Cappuccino 1 tlačidlom: Nie, Počet prednast.nápojov: 3 Viac info


Cena 259,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

39×

92% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peniaze
Výborná

39 + nakupů

Zobraziť 39 recenzií

Popis produktu

Automatický kávovar Krups EA810B70 Essential Espresso v kompaktnom prevedení sa jednoducho ovláda pripraví domácu kávu za moment. Vybavený je tiež samočistiacim programom či prémiovou funkciou integrovaného kónického mlynčeka na kávové zrná, s ktorým si môžete vychutnať maximálnu čerstvosť a arómu čerstvo rozomletej kávy. Súčasne na ňom môžete pripraviť dve šálky nápojov a nastaviť si požadovanú veľkosť (v rozmedzí 20 - 220 ml). K dispozícii máte aj voliteľné nastavenie 3 teplôt a 3 stupňov namletia kávy. Objem nádoby na kávové zrná má objem 260 g, kapacita vodného zásobníka je o objeme 1,7 litra. Na výrobu cappuccina alebo latte kávy môžete využiť parnú trysku. Výhodou je tiež 10 ročná jednoduchá opraviteľnosť.

Automatický kávovar Krups EA810B70 Essential Espresso

 • Dokonalý výsledok v každej šálke
 • Kompaktný rozmer 
 • Špičkový produkt za prijateľnú cenu
 • Jednoduché ovládanie
 • Možnosť súčasnej prípravy 2 šálok
 • 3 recepty:  espresso, strong espresso, coffee
 • Parná tryska pre perfektné napenenie mlieka
 • Možnosť voľby širokého spektra nápojov (od ristretta po veľkú kávu) vrátane miečnych nápojov
 • Kompaktný Thermoblok pre horúcu kávu už od prvej šálky
 • Kónický mlynček na kávu
 • Krups quality management - testovanie a kontrola po celú dobu výrobného procesu
 • Nastavenie objemu nápoja od 20ml do 220ml
 • Nastavenie sily kávy podľa chuti (štandardná, silná)
 • Nastaviteľná teplota a stupeň jemnosti mletia kávy (3 možnosti)
 • Nastavenie tvrdosti vody
 • Program preplachovania, čistenia a odvápňovania bez zásahu do vnútra prístroja
 • Vodný filter „Claris aqua“ so spätným chodom
 • 10 rokov opraviteľnosti

vlastnosti Krups EA810B70 Essential

Kompaktný rozmer s jednoduchým ovládaním

Automatický kávovar Krups EA810B70 Essential Espresso vám ponúka plnú kontrolu a ľahké, vysoko presné ovládanie s kontrolkami LED. Dokonalú čerešničku na torte predstavuje parná tryska s ľahkým čistením pre väčšie pohodlie a hygienu, ktorá umožňuje prípravu najrôznejších nápojov, a vy si tak doma môžete pochutnať na krásne našľahanom cappuccine. Pripravte si kávu presne takú, ako ju máte radi. Zvoľte si hrubosť mletia a teplotu kávy, aby Váš pôžitok z nápoja bol vždy perfektný.

Krups EA810B70 Essential

Káva presne podľa vašej chuti

Automatický kávovar KRUPS EA810B Essential Espresso vás poteší svojím dizajnom a malými rozmermi. S jeho pomocou si môžete priamo u vás doma pripraviť vynikajúcu šálku vašej obľúbenej kávy s bohatou penou a skvelou chuťou. Kávovar určite poteší každého milovníka dobrej kávy. Naraz si môžete pripraviť až dve šálky skvelej kávy. V automate si môžete nielen pripraviť vaše obľúbené Caffé Latté ale aj ohriať vodu. K dispozícii je aj predhrievanie šálok a praktický kovový mlynček kónického tvaru, ktorý melie vašu kávu v troch stupňoch jemnosti. Pre napenenie mlieka na capucino alebo café latté je prispôsobená praktická parná tryska, ktorá sa postará o bohatú penu na vrchu vašej šálky. Objavte celú škálu výnimočných chutí a silných aróm s mimoriadnymi výsledkami od výrazného espresa, ktoré vás postaví na nohy, po vynikajúce jemné lungo.

Nastaviteľný kónický mlynček

Vysokokvalitný kovový mlynček, ktorý sa používa aj v profesionálnych kávových prístrojoch, má záruku švajčiarskej kvality. Mlynček je možné individuálne nastaviť na tri stupne jemnosti mletia. Využite jemnejšie nastavenie pre espresso s bohatou penou, hrubšie pre lahodnú povzbudzujúcu kávu. Ako jediný na trhu prispôsobuje dĺžku mletia tak, aby vždy použil presné množstvo kávy.

 mlynčeky EA810B70

Tri stupne mletia a riadený prietokový ohrev

Kovový kónický mlynček s mlecími kameňmi navrhnutý tak, aby poskytoval výsledky na profesionálnej úrovni, ponúka voľbu medzi tromi stupňami hrubosti mletia pre prípravu výnimočného ristretta, espressa a kávy. Každý barista rovnako ako KRUPS vie, aké dôležité je podávať kávu ideálne horúcu. KRUPS využíva elektronicky riadený prietokový ohrev v patentovanom Thermoblocku®, ktorý zaistí sparenie kávy správnou teplotou už od prvej šálky. Vďaka veľkému priestoru pod výpustom môžete experimentovať nielen s teplotou, ale aj s veľkosťou šálok a pohárov.

EA810B70

Jednoduchá obsluha a údržba

Automatický kávovar KRUPS EA810B Essential Espresso s tlakom 15 barov vás poteší nielen vynikajúcou kávou a jej pohodlnou prípravou ale aj jednoduchou obsluhou a údržbou. Ovládanie domáceho kávovaru sa realizuje pomocou tlačidiel a otočného voliča.  Vodný filter „Claris Aqua“ s protismerným prúdením pripravuje pH neutrálnu vodu bez zápachu chlóru. Taktiež redukuje množstvo nežiaducich látok. Technológia Easy Cleaning zabezpečuje ľahké čistenie a to aj vďaka prispôsobeným automatickým čistiacim programom.

EA810B70

Program na samočistenie s nerezovým vedením vody

K dispozícii je aj program pre preplachovanie, čistenia a odvápňovanie kávovaru. Vybrať si môžete z troch stupňov nastavenia teploty a prístroj môžete prispôsobiť aj tvrdosti vody až v štyroch stupňoch. Automat vás sám upozorní na nutnosť čistenia a odvápňovania. Thermoblock® a nerezové vedenie vody sú odolné proti usadzovaniu vápenatých usadenín. Prístroj sa po každej príprave kávy vypustí a tým vyzrážané molekuly vápnika odvedie do odkvapovej misky.

kávovar krups EA810B70 Essential   

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Krups dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Krups sa zaviazal držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1700 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 260 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Nie
Cappuccino 1 tlačidlom Nie
Počet prednast.nápojov 3

Hodnotenie

4,8 / 5

39 recenzií Krups EA810B70 Essential Espresso

92% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peniaze
Výborná

Martin

4. 6. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Kvalita kavy
 • Nastavenie parametrov
 • Zatial nic

S vyrobkom som zatial spokojny, splnil ocakavania v tejto cenovej kategorii.


Gabriela

28. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Jednoduchá obsluha
 • Kompaktný, skladný
 • Nemám

Spokojnosť, dobrá kávička


Attila

17. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VynikajúcaJana

22. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Pekný dizajn

Skvelé presso