Krups EA810B70 Essential Espresso


Automatické espresso, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Spôsob prípravy mliečnej peny: parná tryska, Objem vodného zásobníka: 1700 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 260 g, Odvápňovací systém, Samočistenie, Počet prednastavených nápojov: 3, Automatické vypnutie, Výška: 33,0 cm, Šírka: 36,5 cm, Hĺbka: 24,5 cm, Hmotnosť: 7,4 kg, Farba: sivá. Viac info


Cena 299,99 €

Zľava 9 % z predchádzajúcej ceny: 329,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

40×

91.4% Kvalita
Výborná

91.4% Hodnota za peniaze
Výborná

40 + nakupů

Zobraziť 40 recenzií

Popis produktu

Automatický kávovar Krups EA810B70 Essential Espresso v kompaktnom prevedení sa jednoducho ovláda pripraví domácu kávu za moment. Vybavený je tiež samočistiacim programom či prémiovou funkciou integrovaného kónického mlynčeka na kávové zrná, s ktorým si môžete vychutnať maximálnu čerstvosť a arómu čerstvo rozomletej kávy. Súčasne na ňom môžete pripraviť dve šálky nápojov a nastaviť si požadovanú veľkosť (v rozmedzí 20 - 220 ml). K dispozícii máte aj voliteľné nastavenie 3 teplôt a 3 stupňov namletia kávy. Objem nádoby na kávové zrná má objem 260 g, kapacita vodného zásobníka je o objeme 1,7 litra. Na výrobu cappuccina alebo latte kávy môžete využiť parnú trysku. Výhodou je tiež 15 ročná jednoduchá opraviteľnosť.

Automatický kávovar Krups EA810B70 Essential Espresso

 • Dokonalý výsledok v každej šálke
 • Kompaktný rozmer 
 • Špičkový produkt za prijateľnú cenu
 • Jednoduché ovládanie
 • Možnosť súčasnej prípravy 2 šálok
 • 3 recepty:  espresso, strong espresso, coffee
 • Parná tryska pre perfektné napenenie mlieka
 • Možnosť voľby širokého spektra nápojov (od ristretta po veľkú kávu) vrátane miečnych nápojov
 • Kompaktný Thermoblok pre horúcu kávu už od prvej šálky
 • Kónický mlynček na kávu
 • Krups quality management - testovanie a kontrola po celú dobu výrobného procesu
 • Nastavenie objemu nápoja od 20ml do 220ml
 • Nastavenie sily kávy podľa chuti (štandardná, silná)
 • Nastaviteľná teplota a stupeň jemnosti mletia kávy (3 možnosti)
 • Nastavenie tvrdosti vody
 • Program preplachovania, čistenia a odvápňovania bez zásahu do vnútra prístroja
 • Vodný filter „Claris aqua“ so spätným chodom
 • 15 rokov opraviteľnosti

vlastnosti Krups EA810B70 Essential

Kompaktný rozmer s jednoduchým ovládaním

Automatický kávovar Krups EA810B70 Essential Espresso vám ponúka plnú kontrolu a ľahké, vysoko presné ovládanie s kontrolkami LED. Dokonalú čerešničku na torte predstavuje parná tryska s ľahkým čistením pre väčšie pohodlie a hygienu, ktorá umožňuje prípravu najrôznejších nápojov, a vy si tak doma môžete pochutnať na krásne našľahanom cappuccine. Pripravte si kávu presne takú, ako ju máte radi. Zvoľte si hrubosť mletia a teplotu kávy, aby Váš pôžitok z nápoja bol vždy perfektný.

Krups EA810B70 Essential

Káva presne podľa vašej chuti

Automatický kávovar KRUPS EA810B Essential Espresso vás poteší svojím dizajnom a malými rozmermi. S jeho pomocou si môžete priamo u vás doma pripraviť vynikajúcu šálku vašej obľúbenej kávy s bohatou penou a skvelou chuťou. Kávovar určite poteší každého milovníka dobrej kávy. Naraz si môžete pripraviť až dve šálky skvelej kávy. V automate si môžete nielen pripraviť vaše obľúbené Caffé Latté ale aj ohriať vodu. K dispozícii je aj predhrievanie šálok a praktický kovový mlynček kónického tvaru, ktorý melie vašu kávu v troch stupňoch jemnosti. Pre napenenie mlieka na capucino alebo café latté je prispôsobená praktická parná tryska, ktorá sa postará o bohatú penu na vrchu vašej šálky. Objavte celú škálu výnimočných chutí a silných aróm s mimoriadnymi výsledkami od výrazného espresa, ktoré vás postaví na nohy, po vynikajúce jemné lungo.

Nastaviteľný kónický mlynček

Vysokokvalitný kovový mlynček, ktorý sa používa aj v profesionálnych kávových prístrojoch, má záruku švajčiarskej kvality. Mlynček je možné individuálne nastaviť na tri stupne jemnosti mletia. Využite jemnejšie nastavenie pre espresso s bohatou penou, hrubšie pre lahodnú povzbudzujúcu kávu. Ako jediný na trhu prispôsobuje dĺžku mletia tak, aby vždy použil presné množstvo kávy.

 mlynčeky EA810B70

Tri stupne mletia a riadený prietokový ohrev

Kovový kónický mlynček s mlecími kameňmi navrhnutý tak, aby poskytoval výsledky na profesionálnej úrovni, ponúka voľbu medzi tromi stupňami hrubosti mletia pre prípravu výnimočného ristretta, espressa a kávy. Každý barista rovnako ako KRUPS vie, aké dôležité je podávať kávu ideálne horúcu. KRUPS využíva elektronicky riadený prietokový ohrev v patentovanom Thermoblocku®, ktorý zaistí sparenie kávy správnou teplotou už od prvej šálky. Vďaka veľkému priestoru pod výpustom môžete experimentovať nielen s teplotou, ale aj s veľkosťou šálok a pohárov.

EA810B70

Jednoduchá obsluha a údržba

Automatický kávovar KRUPS EA810B Essential Espresso s tlakom 15 barov vás poteší nielen vynikajúcou kávou a jej pohodlnou prípravou ale aj jednoduchou obsluhou a údržbou. Ovládanie domáceho kávovaru sa realizuje pomocou tlačidiel a otočného voliča.  Vodný filter „Claris Aqua“ s protismerným prúdením pripravuje pH neutrálnu vodu bez zápachu chlóru. Taktiež redukuje množstvo nežiaducich látok. Technológia Easy Cleaning zabezpečuje ľahké čistenie a to aj vďaka prispôsobeným automatickým čistiacim programom.

EA810B70

Program na samočistenie s nerezovým vedením vody

K dispozícii je aj program pre preplachovanie, čistenia a odvápňovanie kávovaru. Vybrať si môžete z troch stupňov nastavenia teploty a prístroj môžete prispôsobiť aj tvrdosti vody až v štyroch stupňoch. Automat vás sám upozorní na nutnosť čistenia a odvápňovania. Thermoblock® a nerezové vedenie vody sú odolné proti usadzovaniu vápenatých usadenín. Prístroj sa po každej príprave kávy vypustí a tým vyzrážané molekuly vápnika odvedie do odkvapovej misky.

kávovar krups EA810B70 Essential   

Vyrobené v Českej Republike

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Krups sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1700 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 260 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Nie
Cappuccino 1 tlačidlom Nie
Počet prednastavených nápojov 3

Hodnotenie

4,7 / 5

40 recenzií Krups EA810B70 Essential Espresso

91.4% Kvalita
Výborná

91.4% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Matej

6. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VynikajúcaBruno

11. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáMartin

4. 6. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Kvalita kavy
 • Nastavenie parametrov
 • Zatial nic

S vyrobkom som zatial spokojny, splnil ocakavania v tejto cenovej kategorii.


Gabriela

28. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Jednoduchá obsluha
 • Kompaktný, skladný
 • Nemám

Spokojnosť, dobrá kávička