Tefal K2298014 Ingenio špiralizér

Cena:
12,49 €

Pôvodná cena 14,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,25 €

POPIS PRODUKTU

Špiralizér Tefal K2298014 Ingenio vám jedným ťahom vytvorí lahodné, zdravé a originálne pokrmy. Zo zeleniny hravo vytvoríte prúžky a široké rezance. 2 nadstavce v balení. Vysoko kvalitný materiál, ktorý je odolný a ľahko umývateľný.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 17 %
Popis produktu

Premeňte zeleninu na prúžky a rezance


So špiralizérom Tefal Ingenio pripravíte lahodné, zdravé a originálne pokrmy premenou zeleniny na prúžky či široké rezance. Ak milujete varenie, tento sofistikovaný špiralizér je tu práve pre Vás!    
Špiralizér Tefal Ingenio: Ľahké použitie, ľahké čistenie, ľahké uloženie. Špiralizér Ingenio obsahuje 2 rôzne kužele pre 2 rôzne tvary:  prúžky, široké rezance.      

Špiralizér Tefal Ingenio K2298014

Držadlo, ktoré sa ľahko uchopí: stabilita a komfort, Nástavec na dotlačenie zvyškov: minimalizuje odpad, Tyčka na čistenie , Ľahké uloženie: šetrí priestor – žiadne náhradné diely – potrebuje málo priestoru, 2 čepele z antikorovej ocele: na prúžky a rezance.  

  • IDEÁLNA VEĽKOSŤ KUŽEĽA: Špiralizér obsahuje dva veľké kužele (s priemerom 65 mm), ktoré je možné použiť na malé i väčšie kusy zeleniny.  
  • 2 RÔZNE KRÁJACIE NÁSTAVCE: So špiralizérom Ingenio si môžete vybrať, či budete tvoriť prúžky (tenké) alebo široké rezance (hrubé).      
  • NÁSTAVEC NA DOTLAČENIE ZVYŠKOV: Otočný nástavec uľahčuje prácu so špiralizérom, ktorú je možné vykonávať bez ťažkostí s celými kusmi zeleniny až do konca. Minimalizuje sa odpad a zabraňuje porezaniu.        
  • DRŽADLO, KTORÉ SA ĽAHKO UCHOPÍ: Pri použití umiestnite špiralizér na kuchynskú linku. Je zaistená stabilita, kontrola a komfort.    
  • ĽAHKÉ ULOŽENIE: Špiralizér bol navrhnutý tak, aby nezaberal príliš veľa miesta v kuchyni. Príslušenstvo je možné ku špiralizéru ľahko pricvaknúť, čo zabraňuje, aby sa v kuchyni strácali súčasti zariadenia.  
  • ĽAHKÉ ČISTENIE: Vďaka zabudovanej tyčke na čistenie sa špiralizér čistí bez námahy, a minimalizuje sa odpad.  


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Materiál: plast, ocel
Typ doplnku: ručné strúhadlo

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal
iSmart: Nie
Typ doplnku: ručné strúhadlo

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna, zelená
Šírka: 11,9 cm
Hmotnosť: 246 g
Výška: 12,7 cm
Hĺbka: 11,9 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: špiralizér

Materiál

Materiál: plast, ocel

Ostatné

Kód produktu: 2100101645

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore