Tesla TSL-AC-PRO4 zvlhčovač


Zvlhčovač, Typ zvlhčovača: Ultrazvukový, Ionizátor: Nie, Vlhkomer: Nie, Čistenie vzduchu: Nie, Objem vodného zásobníka: 2200 ml, Farba: biela, Hmotnosť: 1050 g. Viac info


Cena 51,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,04 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Suchý vzduch v miestnosti býva v zime, keď kúrenie jede naplno a veľmi sa nevetrá, príčinou kašľa aj únavy. Zvlhčovač Tesla TSL-AC-PRO4 vďaka ultrasonickému atomizeru produkuje jemnú paru  s miniatúrnymi kvapkami vody, takže sa v miestnosti hneď dýcha príjemnejšie. Zvlhčovač si sám ustráži, či má dosť vody. V prípade nedostatku vás indikátor nízkej hladiny upozorní, že je potrebné vodu doplniť. Zvlhčovač má tri výkonnostné režimy s rôznou intenzitou pary a časovač, aby ste si cyklus nastavili na dve, štyri alebo osem hodín. Ak ste fanúšikom inteligentných pomocníkov, zvlhčovač Tesla k vám skvele zapadne. Má zabudovaný Wi-Fi modul a rozumie si s Google Assistant, Amazon Alexa aj Siri, takže ho môžete jednoducho ovládať pomocou telefónu.

Tesla TSL-AC-PRO4 

  • Príkon: 30 W
  • Bezdrôtové pripojenie
  • Objem nádržky na vodu: 2,2 l
  • Aplikácia Smart Tesla pre Google Android a Apple iOS
  • 3 stupne regulácie výkonnosti
  • Senzory pre nízku hladinu vody a vybratú nádržku

S jemnou parou sa bude dýchať lepšie

Suchý vzduch v miestnosti býva v zime, keď kúrenie jede naplno a veľmi sa nevetrá, príčinou kašľa aj únavy. Tento zvlhčovač vďaka ultrasonickému atomizeru produkuje jemnú paru  s miniatúrnymi kvapkami vody, takže sa v miestnosti hneď dýcha príjemnejšie.

Senzor kontroluje hladinu vody

Zvlhčovač si sám ustráži, či má dosť vody. V prípade nedostatku vás indikátor nízkej hladiny upozorní, že je potrebné vodu doplniť. Ak hladina klesne príliš nízko, zvlhčovač sa automaticky vypne, aby nedošlo k jeho poškodeniu.

Zvlhčovač si nastavíte podľa potrieb

Niekto má rád jemné zvlhčenie, iný chce mať v izbe tak ako v dažďovom pralese. Záleží na vás. Zvlhčovač má tri výkonnostné režimy s rôznou intenzitou pary a časovač, aby ste si cyklus nastavili na dve, štyri alebo osem hodín. Sami si tak rozhodnete, ako vlhký vzduch u vás doma bude.

Jednoduché ovládanie a inteligentné funkcie

Ak ste fanúšikom inteligentných pomocníkov, zvlhčovač Tesla k vám skvele zapadne. Má zabudovaný Wi-Fi modul a rozumie si s Google Assistant, Amazon Alexa aj Siri, takže ho môžete jednoducho ovládať pomocou telefónu. A pretože komunikuje aj s GPS, môže sa sám spustiť, keď ste na ceste domov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ zvlhčovača Ultrazvukový
Objem vodného zásobníka 2200 ml
Ionizátor Nie
Čistenie vzduchu Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tesla TSL-AC-PRO4 zvlhčovač

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené