Popis produktu

Remake obľúbenej akčnej adventúry The Legend of Zelda: Skyward Sword HD je určený pre Nintendo Switch. Vydajte sa spolu s Linkom na dobrodružnú cestu s cieľom nájsť jeho kamarátku Zeldu. Riešte komplikované hádanky a za pomoci štítu a meča čeľte nepriateľom v boji. Hra ponúkne plynulejšie pohybové ovládanie, lepšiu hrateľnosť a po prvé tiež ovládanie tlačidlami. Herný titul má anglickú lokalizáciu.

Naspäť na začiatok

Hra The Legend of Zelda: Skyward Sword HD vás zavedie na samý počiatok histórie hernej série The Legend of Zelda. Vydajte sa s Linkom na dobrodružnú výpravu a pomôžte mu nájsť jeho kamarátku z detstva Zeldu. Vyriešte všetky hádanky a šifry, prebrázdite oblohu na chrbte obrieho vtáka Loftwinga a za pomoci štítu a meča čeľte nepriateľom.

Vylepšené pohybové ovládanie

Hra ponúkne vylepšené pohybové ovládanie pre realistický pocit z hrania. Švihom pravého Joy-Con ovládača napodobníte pohyb meča, zatiaľ čo zdvihnutím ľavého ovládača pozdvihnete štít. Pohybom ovládačov budete taktiež používať luk, hádzať bomby i vytvárať rôzne predmety.

Ovládanie tlačidlami

Remake hry ponúkne tiež novú možnosť ovládania pomocou tlačidiel, vďaka čomu ju budete môcť hrať v handheld móde či na konzole Nintendo Switch Lite.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Športové
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií The Legend of Zelda: Skyward Sword HD - Nintendo Switch hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami