Thrustmaster Ferrari F1 Add-On pre T300/T500/TX Ferrari 458 Italia

  • Doprava zadarmo

Pre zariadenia: PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Pre operačný systém: Windows, Vibračná odozva: Áno Viac info


Cena 169,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

S volantom Thrustmaster Ferrari F1 zažijete pocit ako v skutočnom monoposte. Vymeniteľný volant pre volanty T300, T500 a sériu TX. Kovové prevedenie pripominajúce reálny volant. Rýchla spätná väzba, radenie rýchlostí pod volantom. Ponúka dva herné režimy: Normal a Advanced mód. Uhol otáčanie je až 1080°. Vhodné pre pripojenie k PC, ale aj ku konzole PlayStation 3, čo ocenia predovšetkým hráči, ktorí hrajú na rôznych platformách. Volant Thrustmaster Ferrari F1 v čiernej farbe prinesie nový rozmer ovládania, vďaka čomu sa budete cítiť ako skutočný pretekár formuly F1.

Ako skutočný

Volant Thrustmaster F1 v skutočnej veľkosti  vyzerá ako reálny. Krásné čierne prevedenie a odolná kovová konštrukcia volantu vyzerá skutočne dobre. Povrch volantu je potiahnutý gumov, ktorá zaručí pohodlie pri hraní. Navyše disponuje prídavným volantom určeným pre použitie s T300/T500/TX sériou.

 

Vyberte si ten správny

Volant Thrustmaster F1 T300/T500/TX má v ponuke dva herné režimy pre intenzívnejší hráčsky zážitok. Prvým režimom je Normal mód, ktorý ponúka 13 akčných tlačidiel a 3 D-pady. Tento mód využiteje pri hre na vašom počítači alebo PS3. Druhým módom je Advanced, ktorý je kompatibilný len s počítačom. Mód vám ponúkne až 25 akčných tlačidiel a 1 D-pad. Zvoľte si ten správny a hrajte.

Bezkontaktné snímanie

Pri hraní určite oceníte neuveriteľnú presnosť snímania pohybov. Každý pohyb má pod kontrolou bezkontantaktné snímanie, ktoré pracuje s magnetickými senzormi H.E.A.R.T (Hall Effect Accu Rate) so 16-bitovým rozlíšením. Senzory spolu s technológiou zaistia presné snímanie, ktoré bude počas používania stále rovnaké. Vy tak ucítite každú jednu zákrutu, pneumatiky, dotočenie kolies alebo driftovanie. Force feedback dokáže napodobniť silové efekty, aby sa k vám dostali presné odozvy.

 

Radosť ovládať

Replika volantu F1 s oficiálnou licenciou Ferrari disponuje 8 tlačidlami s dvojitou aretáciou, trojicou prepínačov s troma polohami, dvoma osemsmerovými D-padmi a dvoma otočnými gombíkami slúžiacimi pre nastavenie auta počas pretekov. Radenie rýchlostí nájdete pod volantom. Staňte sa aj vy pretekárom F1 a vychutnajte si pocit víťazstva.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre zariadenia PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One
Pre operačný systém Windows
Vibračná odozva Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Thrustmaster Ferrari F1 Add-On pre T300/T500/TX Ferrari 458 Italia

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené