Thrustmaster T.16000M FCS (PC)

Cena:
69,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,40 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Ergonomický joyistick Thrustmaster T.16000M FCS poskytuje maximálny komfort pri hraní vašich obľúbených hier. Joyistick je vybavený 16-timi programovateľnými tlačidlami a 4-mi nezávislými osami. Je navrhnutý tak, že ho môžu používať praváci aj ľaváci. Obsahuje 3 odnímateľné súčiastky pre dokonalé prispôsobenie vašim potrebám.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Moderný joyistick s plynovým pedálom Thrustmaster T16000M FCS HOTAS poskytuje maximálny komfort pri hraní vašich obľúbených hier. Ergonomicky joyistick je vybavený 16-timi programovateľnými tlačidlami a 4-mi nezávislými osami. Joyistick je navrhnutý tak, že ho môžu používať praváci aj ľaváci. Obsahuje 3 odnímateľné súčiastky pre dokonalé prispôsobenie vašim herným potrebám. Pre lepší zážitok z hrania využijete plynový pedál.

Základné parametre

 • Pre zariadenia: PC

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Ergonomický dizajn

3 odpojiteľné komponenty umožňujú, aby joystick dokonale vyhovoval pravákom aj ľavákom. Špirálová pružina v joysticku poskytuje plynulé napätie pre pohodlný pohyb. Komfort hry zlepšuje základňa pre väčšiu stabilitu a široká opierka ruky.

Bohatá výbava

Thrustmaster T.16000M FCS má 4 nezávislé osi joysticku, 16 akčných tlačidiel, 12 na základni, 4 na joysticku a 1 spínač. Navyše prepínač na konfiguráciu 12 tlačidiel umiestnených na základni poskytuje možnosť prispôsobenia.

Technológia H.E.A.R.T.

Joystick T.16000M FCS ponúka technológiu HE.A.R.T, ktorá zaisťuje precízne snímanie pre vysokú presnosť pohybu v hrách. Technológia H.E.A.R.T. s 3D efektom, je založená na magnetických senzoroch, ktoré sú umiestnené na joysticku a ponúkajú presnosť 256-krát vyššiu ako existujúce systémy. Magnety poskytujú nulové trenie pre neobmedzenú presnosť pri hraní.

Plug & Play

Plug & Play ponúka veľmi jednoduchú a rýchlu inštaláciu so všetkými funkciami predkonfigurovanými na okamžité použitie po pripojení k USB.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre zariadenia: PC

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 250 mm
Výška: 220 mm
Hmotnosť: 1300 g

Obsah balenia

Obsah balenia: manuál

Ďalšie vlastnosti

Pre zariadenia: PC

Ostatné

Kód produktu: 2960773

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore