Súprava volantu a pedálov Thrustmaster T80 Ferrari 488GTB (PC, PS4, PS5)

10× Zobraziť


Hrúbka: 315 mm, Pre zariadenia: PS5, PC, PlayStation 4, Pre operačný systém: Windows Viac info


Cena 99,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

10×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

10 + nakupů

Zobraziť 10 recenzií

Popis produktu

Súprava volantu a pedálov Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition je určená pre PC a hernú konzolu Sony PlayStation 4 a PlayStation 5. Obsahuje vernú repliku skutočného závodného volantu Ferrari 488 GTB v pomere 8:10, ktorá sa vyznačuje ergonomickou konštrukciou a je vybavená tlačidlami "PS", "SHARE" a "OPTIONS" pre jednoduchú navigáciu v hernom menu PS4 a PS5. Ďalej disponuje 11 akčnými tlačidlami, D-padom a 2 veľkými meničmi rýchlosti. Mechanizmus BUNGEE CORD zaistí lineárny odpor pri pohybe volantu nezávisle na uhlu natočenia. Pedálová súprava disponuje 2 individuálne nastaviteľnými pedálmi a širokou opierkou nôh. Pripojenie zabezpečí USB kábel.

Zážitok z jazdy

Vychutnajte si reálne pocit zo šoférovania v závodných herných tituloch vďaka hernej súprave volantu a pedál Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition. Spoločnosť Thrustmaster predstavuje vernú repliku volantu Ferrari 488 GTB v pomere 8:10, ktorá prichádza pod oficiálnou licenciou Ferrari i PlayStation 4. Prežite adrenalínom nabité preteky a závodné súťaže s maximálnou vernosťou, vďaka exkluzívnej technológii Bungee Cord, ktorá zaistí realistický lineárny odpor a odozvu volantu.

Volant

Volant s priemerom 28 cm a ergonomickým prevedením sa vyznačuje uhlom otočenia až 240 stupňov a automatickým centrovaním. Dokonalú kontrolu vám umožní 11 akčných tlačidiel, D-pad a 2 veľké meniče rýchlosti. Súčasťou sú taktiež zabudované tlačidlá PS, Share a Options, ktoré sú určené pre jednoduchý pohyb v systéme PS4 a hernom menu. 

Súprava pedálov

Veľká pedálová súprava pozostávajúca z 2 pedálov s možnosťou nastavenia uhlu sklonu je vybavená širokou opierkou nôh. Zaistí dokonale presné a komfortné pridávanie a uberanie plynu i brzdenie. Brzdový pedál s progresívnym odporom zaručí naozaj skvelý zážitok z hrania. Vďaka tomuto vybaveniu navodí súprava reálny pocit z riadenia a pretekania. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hrúbka 315 mm
Pre zariadenia PS5, PC, PlayStation 4
Pre operačný systém Windows

Hodnotenie

5,0 / 5

10 recenzií Súprava volantu a pedálov Thrustmaster T80 Ferrari 488GTB (PC, PS4, PS5)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Romana

30. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéMilan

13. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Deti sú spokojné


Natalia

20. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Funguje zatial z každou hrou.

Kupoval som pre syna, je to replika skutočneho, volantu, sme spikojny.


Martin

8. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • veľmi dobré spracovanie
  • realistické
  • dobrý odpor volantu
  • perfektné pádla pod volantom
  • mohol byť dlhší USB kábel od pedálov

Aj keď mám už svoje roky chcel som vyskúšať volant Ferrary. Nieje to ako v <br /> skutočnom aute treba si zvyknúť na určité oneskorenie, alebo lepšie povedané<br /> všetky reakcie urobiť skôr. Za dve hodinky už môj 12 ročný syn jazdil ako šampión.<br /> Veľmi dobrý realistický zvuk, budíky na otáčky a rýchlosť a samozrejme páčky pod volantom.<br /> Super. Žiadne "strieľačky a zabíjačky" iba super hra na cibrenie postrehu a reakcii.