Thrustmaster T80 Ferrari 488GTB (PC, PS4, PS5)

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

POPIS PRODUKTU

Súprava volantu a pedálov Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition je určená pre PC a hernú konzolu Sony PlayStation 4 a PlayStation 5. Obsahuje vernú repliku skutočného závodného volantu Ferrari 488 GTB v pomere 8:10, ktorá sa vyznačuje ergonomickou konštrukciou a je vybavená tlačidlami "PS", "SHARE" a "OPTIONS" pre jednoduchú navigáciu v hernom menu PS4 a PS5. Ďalej disponuje 11 akčnými tlačidlami, D-padom a 2 veľkými meničmi rýchlosti. Mechanizmus BUNGEE CORD zaistí lineárny odpor pri pohybe volantu nezávisle na uhlu natočenia. Pedálová súprava disponuje 2 individuálne nastaviteľnými pedálmi a širokou opierkou nôh. Pripojenie zabezpečí USB kábel.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Zážitok z jazdy

Vychutnajte si reálne pocit zo šoférovania v závodných herných tituloch vďaka hernej súprave volantu a pedál Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition. Spoločnosť Thrustmaster predstavuje vernú repliku volantu Ferrari 488 GTB v pomere 8:10, ktorá prichádza pod oficiálnou licenciou Ferrari i PlayStation 4. Prežite adrenalínom nabité preteky a závodné súťaže s maximálnou vernosťou, vďaka exkluzívnej technológii Bungee Cord, ktorá zaistí realistický lineárny odpor a odozvu volantu.

Volant

Volant s priemerom 28 cm a ergonomickým prevedením sa vyznačuje uhlom otočenia až 240 stupňov a automatickým centrovaním. Dokonalú kontrolu vám umožní 11 akčných tlačidiel, D-pad a 2 veľké meniče rýchlosti. Súčasťou sú taktiež zabudované tlačidlá PS, Share a Options, ktoré sú určené pre jednoduchý pohyb v systéme PS4 a hernom menu. 

Súprava pedálov

Veľká pedálová súprava pozostávajúca z 2 pedálov s možnosťou nastavenia uhlu sklonu je vybavená širokou opierkou nôh. Zaistí dokonale presné a komfortné pridávanie a uberanie plynu i brzdenie. Brzdový pedál s progresívnym odporom zaručí naozaj skvelý zážitok z hrania. Vďaka tomuto vybaveniu navodí súprava reálny pocit z riadenia a pretekania. 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre zariadenia: PC, PlayStation 4, PlayStation 5
Pre operačný systém: Windows

Ďalšie vlastnosti

Značka: Thrustmaster
Pre zariadenia: PC, PlayStation 4, PlayStation 5

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 315 mm
Výška: 370 mm
Hmotnosť: 3500 g
Hrúbka: 315 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: užívateľská príručka

Operačný systém

Pre operačný systém: Windows

Ostatné

Kód produktu: 4160672

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore