Tiny Tina's Wonderlands - Xbox One hra

Popis produktu

Akčná hra Tiny Tina's Wonderlands určená pre hernú konzolu Xbox One je dodávaná na Blu-ray disku a má anglickú lokalizáciu. V hre vás sprievodca Tiny Tina prevedie rozsiahlym fantasy svetom, v ktorom budete ničiť nepriateľov mocnými zbraňami a ničivými kúzlami. Hru môžete hrať samostatne alebo až s tromi kamarátmi.

Chaotický fantasy svet

Sprievodca Tiny Tina vás prevedie rozsiahlym svetom, v ktorom si pozriete majestátne mestá, lesy plné húb aj zlovestné pevnosti.

Zbrane, kúzla a omnoho viac

V šialených bitkách budete ničiť nepriateľov mocnými zbraňami a ničivými kúzlami. Vašu palebnú silu využijete na porazenie hovoriacich kostlivcov, suchozemských žralokov aj kolosálnych bossov.

Prispôsobte si vašu postavu

Vášho dokonalého hrdinu vytvoríte pomocou rôznych možností prispôsobenia. Nechýba systém viacerých tried, ktorý vám umožní kombinovať šesť unikátnych diagramov stromov zručnosti jednotlivých postáv, z ktorých každá z nich má svoje jedinečné schopnosti.

Spolupracujte s ostatnými

Hru si zahráte samostatne alebo spoločne až s tromi kamarátmi v online režime pre viacerých hráčov či lokálne na rozdelenej obrazovke. O získanú korisť sa môžete rozdeliť alebo súťažiť, kto pri tej najcennejšej bude prvý. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akčné
Vekové obmedzenie 16+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tiny Tina's Wonderlands - Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené