Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint Xbox One hra

Cena:
29,99 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Akčná hra Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint je určená pre hernú konzolu Microsoft Xbox One a dodáva sa na Blu-ray disku. V hre budete mať k dispozícii obrovský otvorený svet v podobe súostrovia Aurora, ktoré ovládajú bývalí členovia špeciálnych jednotiek a ich spojenci. Na prežitie za nepriateľskou líniou musíte využívať prostredie vo svoj prospech. V rôznorodom prostredí sa nachádzajú dočasné tábory, v ktorých sa pripravíte na ďalšiu misiu alebo si odpočiniete. Hra ponúka režim pre jedného aj viacerých hráčov. Vašu postavu môžete vylepšovať pomocou skúsenostných bodov, výzbroje a výstroje.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 57 %
Popis produktu

Súostrovie Auroa

Niekde v južnom Tichom oceáne sa nachádza súostrovie Aurora, kde si spoločnosť Skell Technology, obrovský technologický gigant zaoberajúci sa testovaním autonómnych bezpilotných lietadiel, postavil svoje sídlo. Preskúmajte tento rozmanitý a tajomný otvorený svet od pustých púští a členitých fjordov až po futuristické mestá a zasnežené vrcholy hôr. 

Nepriatelia

V hre budete čeliť najsmrtonosnejším nepriateľom, vlkom, bývalým elitným vojakom, ktorí zradili svoju krajinu a pod vedením plukovníka Cola D. Walkera prevzali kontrolu nad súostrovím. Teraz vlci a ich spojenci majú prístup k dronom, s pomocou ktorých vás budú hľadať. 

Prežitie za neprateľskou líniou

Využijte tréning a schopnosti na infiltráciu alebo uniknutie pred nepriateľmi, ktorí vás lovia bez milosti. S pomocou prostredia sa môžete stať takmer neviditeľný. To je užitočné keď sa chcete pripraviť na prepadnutie alebo vyhnúť odhaleniu. Ak vaša postava utrpí zranenie, spomalí vás to a zníži sa bojová účinnosť. Vašu výdrž ovplyvní terén. V prípade, že je váš spojenec zranený, môžete ho odniesť do bezpečia, kde mu poskytnete lekársku pomoc. Na ostrovoch sú rozmiestnené dočasné tábory, v ktorých budete odpočívať a pripravovať sa na ďalšiu misiu.

Herné režimy a postup

Otvorený svet Aurora môžete skúmať osamote alebo s priateľmi. Neexistujú žiadne obmedzenia, kedy sa k vám spoluhráči môžu pridať. Ghost Recon BreakPoint bude obsahovať aj PvP multiplayer, kde si váš tím otestuje zručnosti a schopnosti proti iným tímom. Avatara vylepšíte prostredníctvom skúsenostných bodov, výzbroje a výstroje.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 140 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 100 g
Hĺbka: 12 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: USX307361

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore