Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint Xbox One hra


Platforma: Xbox One, Typ hry: Akčné, Vekové obmedzenie: 18+ Viac info


Cena 19,99 €

Zľava 33 % z predchádzajúcej ceny: 29,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Akčná hra Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint je určená pre hernú konzolu Microsoft Xbox One a dodáva sa na Blu-ray disku. V hre budete mať k dispozícii obrovský otvorený svet v podobe súostrovia Aurora, ktoré ovládajú bývalí členovia špeciálnych jednotiek a ich spojenci. Na prežitie za nepriateľskou líniou musíte využívať prostredie vo svoj prospech. V rôznorodom prostredí sa nachádzajú dočasné tábory, v ktorých sa pripravíte na ďalšiu misiu alebo si odpočiniete. Hra ponúka režim pre jedného aj viacerých hráčov. Vašu postavu môžete vylepšovať pomocou skúsenostných bodov, výzbroje a výstroje.

Súostrovie Auroa

Niekde v južnom Tichom oceáne sa nachádza súostrovie Aurora, kde si spoločnosť Skell Technology, obrovský technologický gigant zaoberajúci sa testovaním autonómnych bezpilotných lietadiel, postavil svoje sídlo. Preskúmajte tento rozmanitý a tajomný otvorený svet od pustých púští a členitých fjordov až po futuristické mestá a zasnežené vrcholy hôr. 

Nepriatelia

V hre budete čeliť najsmrtonosnejším nepriateľom, vlkom, bývalým elitným vojakom, ktorí zradili svoju krajinu a pod vedením plukovníka Cola D. Walkera prevzali kontrolu nad súostrovím. Teraz vlci a ich spojenci majú prístup k dronom, s pomocou ktorých vás budú hľadať. 

Prežitie za neprateľskou líniou

Využijte tréning a schopnosti na infiltráciu alebo uniknutie pred nepriateľmi, ktorí vás lovia bez milosti. S pomocou prostredia sa môžete stať takmer neviditeľný. To je užitočné keď sa chcete pripraviť na prepadnutie alebo vyhnúť odhaleniu. Ak vaša postava utrpí zranenie, spomalí vás to a zníži sa bojová účinnosť. Vašu výdrž ovplyvní terén. V prípade, že je váš spojenec zranený, môžete ho odniesť do bezpečia, kde mu poskytnete lekársku pomoc. Na ostrovoch sú rozmiestnené dočasné tábory, v ktorých budete odpočívať a pripravovať sa na ďalšiu misiu.

Herné režimy a postup

Otvorený svet Aurora môžete skúmať osamote alebo s priateľmi. Neexistujú žiadne obmedzenia, kedy sa k vám spoluhráči môžu pridať. Ghost Recon BreakPoint bude obsahovať aj PvP multiplayer, kde si váš tím otestuje zručnosti a schopnosti proti iným tímom. Avatara vylepšíte prostredníctvom skúsenostných bodov, výzbroje a výstroje.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akčné
Vekové obmedzenie 18+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené