TomTom Go Basic 6 Europe

Zobraziť


Uhlopriečka: 6 ", Bluetooth: Áno, Kompat.pamäť.karty: micro SD, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, TIR mod: Nie, Bezplatná aktualiz.máp: Áno, Smart notifikácia: Áno, Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno, MP3 prehrávač: Nie, Podpora pre Geocaching: Nie Viac info


Cena 169,00 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 189,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Praktická GPS navigácia TomTom Go Basic 6 Europe v elegantnom čiernom prevedení ponúka WQVGA displej s rozlíšením 6" (480x272 pixelov). K dispozícií bezdrôtové pripojenie Bluetooth a Wi-fi. Disponuje internou pamäťou s kapacitou 16 GB, ktorú je v prípade potreby možné rozšíriť pamäťovou kartou microSD o ďalších 32 GB. Uchytenie navigácie umožňuje jednoduchý obojstranný držia. Využiť môžete doživotný prístup k službe TomTom Traffic, mapy Európy či skúšobnú verziu Rýchlostného radaru na 3 mesiace.

Množstvo služieb, ktoré uľahčia cestovanie

S praktickou GPS navigáciou si môžete nielen plánovať trasu, ale tiež ukladať vaše obľúbené záložky z PC, tabletu alebo mobilného telefónu. Pomocou aktívnej služby LIVE je možné sledovať aktuálne dopravné informácie a to prepojením k smartfónu prostredníctvom aplikácie TomTom MyDrive. Nechýba služba TomTom Road Trips, ktorá vám pomôže vybrať tie najzaujímavejšie trasy na svete.

 

Doživotný prístup k službe TomTom Traffic

Aktualizovať mapy a softwér je možné prostredníctvom integrovanej technológie Wi-fi. Vďaka doživotnej aktualizácií mapy Európy budete neustále informovaní o všetkom bez, toho, aby ste za to museli platiť. Kedykoľvek je tu pre vás služba TomTom Traffic, ktorá lokalizuje zápchy alebo vám pomôže vyhnúť sa cestám, ktoré sú mimo prevádzky.

 

Rýchle vyhľadávanie a predpoveď vašich cieľov

Štvorjadrový procesor má zásluhu na rýchlom vyhľadávaní či výpočte tras. Hneď po tom, ako začnete písať ponúkne vám zoznam možných cieľov. TomTom Go Basic sleduje návyky, na základe čoho je schopná predvídať ciele. Aby ste sa zdržiavali čo najmenej pripraví vás na križovatky, zjazdy a ukáže vám najvhodnejší jazdy pruh, ktorý je vhodný pre naplánovanú trasu.

Obsah balenia: GPS zariadenie, držiak na sklo, nabíjačka do auta, dokumentácia

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 6 "
Bluetooth Áno
Kompat.pamäť.karty micro SD
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TIR mod Nie
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Nie
Podpora pre Geocaching Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia TomTom Go Basic 6 Europe

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Naďa

2. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Bol kupovany ako darcek. Zatial sluzi dobre