TP-Link Deco M9 Plus (3 ks)

Bezplatná predĺžená záruka na 3 alebo 5 rokov na produkty TP-LINK

Cena:
462,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,24 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Wi-Fi mesh systém TP-Link Deco M9 Plus zložený z troch smerovačov vytvára jednotnú sieť. Do bezdrôtovej siete môžete pripojiť viac než 100 zariadení. Každá jednotka disponuje 8 internými anténami a 2x Gigabit LAN portom. Mesh systém pracuje v 2,4 GHz aj v 5 GHz pásme. Podporuje Wi-Fi štandardy IEEE 802.11b/g/n (2,4 GHz) a IEEE 802.11a/n/ac (5 GHz). Bezdrôtový prenos dát je zabezpečený šifrovaním WPA-PSK/WPA2-PSK. K dispozícii máte sadu personalizovaných a bezpečnostných funkcií TP-Link HomeCare. O jednoduché nastavenie a správu siete sa postará aplikácia TP-Link Deco.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Rýchly prenos dát

Vďaka 8 interným anténam, ktorými disponuje každá jednotka, si vychutnáte rýchle a stabilné pripojenie. TP-Link Deco M9 Plus využíva 5 GHz pásmo (867 Mb/s) aj 2,4 GHz pásmo (400 Mb/s). K dispozícii je tiež káblové pripojenie pomocou Gigabit LAN portov.  

Spoľahlivé bezdrôtové pripojenie

So stále rastúcim počtom zariadení v našich domovoch potrebujete sieť, ktorá dokáže čeliť tejto výzve. TP-Link Deco M9 Plus poskytne spoľahlivé pripojenie pre viac ako sto zariadení. Navyše jednotlivé jednotky medzi sebou spolupracujú a vytvárajú jednotnú sieť, ktorú môžete rozširovať pomocou kompatibilných smerovačov alebo extenderov.

Inteligentné centrum pre váš domov

Systém Deco M9 Plus funguje ako prepojovací uzol pre všetky zariadenia vo vašej inteligentnej domácnosti. Na jednej platforme tak môžete upravovať nastavenia a vytvárať vzájomné interakcie a už si viac nemusíte zaobstarávať špeciálne rozbočovače.

Jednoduché nastavenie siete

Nastavenie siete je naozaj veľmi jednoduché. Stačí ak vyberiete jednotky z krabice a jednu z nich pripojíte cez kábel k modemu. Po nainštalovaní a spustení aplikácie TP-Link Deco už len postupujte podľa pokynov na obrazovke. 

TP-Link HomeCare

TP-Link HomeCare poskytuje sadu personalizovaných a bezpečnostných funkcií. Zabezpečuje ochranu pre všetky zariadenia vo vašej sieti, k čomu využíva denne aktualizovanú databázu hrozieb Trend Micro. Tiež disponuje rodičovskou kontrolou, v ktorej môžete obmedziť čas na internete alebo blokovať nevhodný obsah pre jednotlivých členov domácnosti.

 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11ax
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
LAN: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tplink
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 6
Šifrovanie: WPA2-PSK, WPA-PSK
Funkcie routra: MIMO, NAT (Network address translation), DMZ (demilitarizovaná zóna), Gigabit LAN, DNS(Dom ain Name System), UPnP(Universal Plug and Play), rodičovská kontrola, sieť pre hostí, WPS(Wireless Provisioning Services)

Konektivita

Počet USB portov: 1
Wi-Fi štandardy: 802.11ax
LAN: 2
WAN: 1
WiFi-Band: Áno
VPN server: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 144 mm
Výška: 64 mm

Ďalšie parametre

Počet jednotiek v balení: 3
Typ produktu: Mesh systém
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 400 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 867 Mbps
Prenosová rýchlosť RJ-45: 1000 Mbps

Ostatné

Kód produktu: DECO M9 PLUS(3-PACK)

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore