TP-Link M7200 čierny

Cena:
64,90 €

Pôvodná cena 76,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,30 €

POPIS PRODUKTU

Prenosný router TP-Link M7200 v kompaktnom čiernom prevedení zabezpečí bezdrôtové internetové pripojenie všade tam, kde sa nachádza 3G a 4G LTE sieť. Umožňuje zdieľanie prístupu na internet až pre 10 zariadení súčasne. Pracuje s prenosovou rýchlosťou 300 Mbps, frekvenciou 2,4 GHz a Wi-Fi štadardom 802.11 a/b/g/n. Disponuje úspornou 2000 mAh batériou, ktorá mu zaistí výdrž až 8 hodín prevádzky. Batéria sa nabíja pomocou micro USB kábla. Jednoduchú správu zariadenia môžete získať pomocou aplikácie tpMiFi, vďaka ktorej si môžete nastavovať limit objemu prenášaných dát, rozhodnúť, ktoré zariadenie sa smie k vašej Wi-Fi pripojiť či posielať správy. Jediné, čo stačí urobiť, je vložiť SIM kartu a stlačiť tlačidlo napájania.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 16 %
Popis produktu

Rýchle a výkonné pripojenie

Výkonný hotspot TP-Link M7200 podporuje najnovšie generácie sietí 4G FDD/TDD-LTE, vďaka ktorým vám poskytne rýchle a spoľahlivé pripojenie na Wi-Fi sieť vo väčšine regiónov a väčšine krajín. Stačí vložiť SIM kartu do slotu uloženého pod batériou a ponoriť sa do sveta internetu už za necelú pol minútu. Môžete si tak vychutnávať HD videá bez zasekávania, rýchle sťahovanie programov či surfovanie po internete kdekoľvek, kam sa vyberiete. 

Pripojenie až 10 zariadení s dlhou výdržou batérie

Využite všetky možnosti, ktoré vám tento kompaktný hotspot ponúka. Je kompatibilný so širokou škálou bezdrôtových pripojení či už na mobil, notebook či tablet. Umožní vám zdieľanie prístupu na internet až na 10 zariadení súčasne, bez straty na kvalite signálu. Hotspot je vybavený 2000 mAh batériou, ktorá poskytuje možnosť užívať router až 8 hodín nepretržite, vďaka čomu je skvelým spoločníkom na výlety alebo služobné cesty.

Jednoduchá kontrola a správa dát

Spravujte svoje dáta pomocou aplikácie tpMiFi, ktorú si viete bezplatne stiahnuť do svojho mobilu. Môžete si tak nastavovať limity objemu prenášaných dát, riadiť, ktoré zariadenia sa smú k vašej Wi-Fi pripojiť a posielať správy. Všetko budete mať pod kontrolou. 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n
Frekvencia: 2,4 GHz
Typ modemu: 4G/LTE

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tplink
Frekvencia: 2,4 GHz
Počet antén: 1
Šifrovanie: WPA-PSK, WPA2-PSK

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 94 mm
Výška: 19,8 mm
Dĺžka: 56,7 mm
Hmotnosť: 197 g

Konektivita

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n
DLNA: Nie
WiFi-Band: Nie
VPN server: Nie

Operačný systém

Podporovaný OS: iOS, MAC OS X, Windows 10, Windows 8.1

Ďalšie parametre

Typ modemu: 4G/LTE
Typ produktu: Router, Modem
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 150 Mbps

Ostatné

Kód produktu: M7200

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore