TP-Link TL-WA1201

Bezplatná predĺžená záruka na 3 alebo 5 rokov na produkty TP-LINK

Cena:
60,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,22 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtový prístupový bod TP-Link TL-WA1201 tiež disponuje režimami Multi-SSID, Client a Extender. Pracuje v 2,4 GHz aj v 5 GHz pásme, podporuje prenos dát rýchlosťou až 867 Mb/s (5 GHz) a 300 Mb/s (2,4 GHz), Wi-Fi štandardy IEEE 802.11a/b/g/n/ac a zabezpečenie siete WEP, WPA/WPA2 a WPA-PSK/WPA-PSK2. Zariadenie je vybavené Gigabit LAN portom s pasívnym PoE, 4 externými anténami aj technológiami Beamforming a MU-MIMO.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Rýchle bezdrôtové pripojenie

Prístupový bod TP-Link TL-WA1201 v 2,4 GHz pásme podporuje Wi-Fi štandardy IEEE 802.11b/g/n a prenos dát rýchlosťou 300 Mb/s a v 5 GHz pásme podporuje Wi-Fi štandardy IEEE 802.11a/n/ac a prenos dát rýchlosťou 867 Mb/s.

Gigabit LAN port

Gigabitový ethernetový port maximálne využíva šírku pásma poskytovanú miestnym operátorom internetových služieb a zabezpečuje spoľahlivé rýchle sieťové pripojenie pre káblové zariadenia, ako sú počítače, IPTV, herné konzoly a ďalšie. Rozhranie tiež podporuje pasívne PoE pre prenos elektrickej energie a dát súčasne.

Vylepšené Wi-Fi pokrytie

Prístupový bod TP-Link TL-WA1201 je vybavený štyrmi externými anténami s technológiou Beamforming, ktoré smerujú Wi-Fi signály smerom k zariadeniam a vďaka technológii MU-MIMO dokáže prístupový bod obsluhovať niekoľko pripojených zariadení súčasne bez preťaženia alebo oneskorenia.

Uzavretý portál

Uzavretý portál poskytuje zabezpečenú sieť pre hostí a umožňuje jedinečné marketingové príležitosti, hlavne pre malé podniky. Flexibilne navrhnutá vstupná stránka vám pomôže zvýšiť povedomie o značke alebo umožní poskytovanie marketingových informácií.

Prevádzka v 4 režimoch

Zariadenie podporuje rôzne prevádzkové režimy. V štandardnom režime prístupového bodu rozširuje vašu existujúcu káblovú sieť o možnosť bezdrôtového pripojenia. V Multi-SSID móde môžete vytvoriť až 4 samostatné SSID a VLAN v každom pásme, čo je vhodné pre kancelárie, v ktorých chcete oddeliť siete s rozličnými bezpečnostnými zabezpečeniami. V režime Extender rozšíri bezdrôtové pokrytie existujúcej siete a v móde Client pracuje ako bezdrôtový Wi-Fi adaptér.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11ac
Frekvencia: 5 GHz, 2,4 GHz
LAN: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tplink
Frekvencia: 5 GHz, 2,4 GHz
Šifrovanie: WEP

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 400 mm
Výška: 72 mm
Dĺžka: 255 mm

Konektivita

Wi-Fi štandardy: 802.11ac
LAN: 1

Ďalšie parametre

Typ produktu: Acess point

Ostatné

Kód produktu: TL-WA1201

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore