Tractive GPS lokátor pre psov


  Typ batérie: integrovaná, Výdrž batérie: 120 hod., Akcelerometer: Nie, Automat.synchronizácia s PC: Áno,


  Cena 49,90 €

  1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  GPS lokátor pre psov Tractive v ergonomickom bielo-modrom prevedení s nízkou hmotnosťou je rozpojiteľný iba po odstránení z obojku, čo minimalizuje jeho stratu. Disponuje batériou s výdržou 5 dní s možnosťou plného nabitia už za 2 hodiny. Je vybavený režimom živého sledovania s aktualizáciou polohy každé 2 - 3 sekundy. Samozrejmosťou je nastavenie bezpečnostných zón, sledovanie aktivít ako aj história a zdieľanie polohy. Zariadenie je vodotesné a odolné voči nárazom. Je možné ho umiestniť na obojky do šírky 2,5 cm. Dosah vo viac ako 150 krajinách. K dispozícii je základná bezplatná aplikácia pre iOS, Android alebo Windows. Pre neobmedzené používanie Tractive GPS je potrebné aktivovať predplatné na 1 mesiac, 1 rok alebo 2 roky.

  Odolný parťák na dobrodružstvá

  Lokátor s odolným úchytom je možné umiestniť na obojky do šírky 2,5 cm. Vyznačuje sa ergonomickým tvarom, vďaka čomu to vaše zviera na krku neobmedzuje. Rozpojiteľný je až po zložení z obojku čím sa minimalizuje riziko jeho straty. Čo na vašich potulkách nepochybne oceníte je certifikácia IPX7, ktorá vám zaručí vodotesnosť odolnosť voči nárazom. Samozrejmosťou je batéria s výdržou 5 dní.

   

  Živé GPS sledovanie a virtuálny plot

  S GPS lokátorom môžete mať vášho štvornohého miláčika pod kontrolou prakticky neustále. Pomôže vám s tým živé GPS  sledovanie, ktoré aktualizuje polohu vášho psa každé 2 až 3 sekundy. K dispozícií je tiež virtuálny plot, vďaka ktorému môžete vymedziť bezpečnostnú zónu. Ako náhle ju zviera opustí alebo sa do nej naopak vráti obdržíte upozornenie

   

  Sledujte aktivitu a kondíciu vášho psa

  Váš psík vedie určite aktívny životný štýl aj práve vtedy, keď vy máte neodkladné povinnosti. S týmto pomocníkom ho môžete mať napriek tomu pod neustálym dobronohľadom a sledovať tak jeho aktivitu a kondíciu. Tepelná mapa a história polohy vám pomôžete zistiť obľúbené miesta a trasy vášho psa, o ktorých ste možno ani netušili. Pre neobmedzené používanie Tractive GPS je potrebné aktivovať predplatné na 1 mesiac, 1 rok alebo 2 roky.

  Obsah balenia: systém uchytenia na obojok, nabíjací kábel, prenosné puzdro, rýchly návod.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Typ batérie integrovaná
  Výdrž batérie 120 hod.
  Akcelerometer Nie
  Automat.synchronizácia s PC Áno

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Tractive GPS lokátor pre psov

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené