True Wireless slúchadlá

True Wireless slúchadlá sa vyznačujú úplným bezdrôtovým vyhotovením. Sú skĺbením kompaktných rozmerov a skvelého zvuku. Pozrite sa, podľa čoho si vybrať ten správny model.

V kategórii aktuálne zobrazujeme 19 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Bezdrôtové slúchadlá do uší

True Wireless – v preklade skutočne bezdrôtové. Pri počúvaní vám nebudú prekážať žiadne káble. To ocenia nielen športovci, ale aj tí z vás, ktorí zvyknú počúvať hudbu v autobuse alebo vo vlaku, pri chôdzi aj pri odpočinku. True Wireless technológiu si obľúbia aj všetci fanúšikovia technológií a pohodlia.

Do tejto kategórie sme zaradili bezdrôtové slúchadlá do uší – ľudovo nazývané špunty. V krabičke najčastejšie nájdete slúchadlá spolu s nabíjacou (dokovaciou) stanicou. Ta má väčšinou podobu obalu na slúchadlá, čo je veľmi praktické do kabelky aj batohu.

Vyberať si môžete podľa rôznych kritérií:

  • Značka: V ponuke sú najobľúbenejšie značky ako JBL, Apple, Sony, Samsung, Phillips a ďalšie.
  • Funkcie: Zabudovaný mikrofón, ovládanie hlasitosti, potlačenie šumu, NFC.
  • Výdrž batérie: Začína sa na 2.5 hodinách. Najvýkonnejšie špunty vydržia aj 24 hodín!
  • Cena: Lacné bezdrôtové slúchadlá na Nay.sk zaobstaráte za menej ako 20 €. Pre náročných tu máme špičkové modely zo stajní jednotlivých výrobcov.
  • Farba: Decentná čierna, klasická biela, ružová, modrá, zlatá a veľa ďalších farieb. Vybrať si môžete podľa farby svojho smartfónu, alebo podľa štýlu svojho outfitu.

Prezrite si aj ďalšie typy bezdrôtových slúchadiel: cez hlavu, RF bezdrôtové alebo pre náročných.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore