TrueLife AquaFloss Station


Objem: 600 ml, Regulácia tlaku vody: Áno,


Cena 99,99 €

2,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Ústna sprcha TrueLife AquaFloss Station je skvelým pomocníkom pre kompletnú ústnu hygienu, ktorú si môžete dopriať v pohodlí domova. Objem nádržky 600ml na vodu alebo ústnu vodu pre extra sviežosť a hygienu. Tryska má 10 úrovní tlaku pre odstraňovanie zubného povlaku. V balení nájdete hneď dve výmenné trysky pre každého člena v domácnosti. Na nádržke si prepínate úroveň tlaku a priamo na tryske máte tlačidlo pre prerušenie čistenia. Hlavica trysky je otočná o 360°C a vďaka tomu sa dostane aj do ťažko prístupných miesto vo vašich ústach.

Ústna sprcha TrueLife AquaFloss Station

 • Objem nádržky: 600 ml
 • Nastaviteľný tlak: 30 až 125 PSI
 • Počet trysiek v balení : 2
 • Vodeodolnosť sprchy: IPX3
 • Hmotnosť: 0,7 kg

Krásny úsmev

Dajte svojmu úsmevu sebavedomie. Dokonalý úsmev, zdravé zuby a ďasná bez práce vďaka ústnej sprche TrueLife AquaFloss Station. Zbaví vás zdĺhavého čistenia medzizubných priestorov. Jeho tryska mieša vzduch s kvapkami vody a tento čistiaci prúd preženie pod tlakom pomedzi vaše zuby. Výsledkom je perfektná hygiena, prevencia kazov i ochorení ďasien a dlhotrvajúci pocit sviežosti. To všetko bez otravných zubných nití.

Aj čistenie môže byť zábava

Ústna sprcha TrueLife AquaFloss Station zaručí jednoduché čistenie a oproti zdĺhavému čisteniu medzizubnými kefkami vás bude ešte aj baviť. Jednoducho si trysku vložíte do úst, zvolíte optimálny tlak a za minútu budú vaše zuby a ďasná hygienicky čisté.

Dokáže to čo kefka nie

Ani bežná ani elektrická zubná kefka nedokáže odstrániť všetok povlak a baktérie z medzizubných priestorov. Práve na tieto miesta je TrueLife AquaFloss Station špecialista – pod tlakom do nich vháňa prúd vzduchu a vody a tým účinne čistí všetky zle prístupné časti vašich úst a odstraňuje zubný povlak.

Prevencia namiesto návštevy zubára

TrueLife AquaFloss Station vám ušetrí čas, bolesť aj peniaze za zubára. Stači len do nádržky naliať obyčajnú vodu alebo použiť ústnu vodu. Tá vám zaistí ešte viac sviežosti a dodatočnú ochranu pred škodlivými baktériami.

Poteší celú rodinu

Jeho bohaté príslušenstvo TrueLife AquaFloss Station môže využívať celá rodina. V základnom balení nájdete hneď dve čistiace trysky, ktoré je možné uschovať vo veku nádržky.

Vlastnosti

 • Veľkosť nádržky - Do nádržky môžete naliať obyčajnú vodu alebo použiť vodu ústnu pre extra sviežosť a hygienu. Objem 600 ml vám vystačí hneď na niekoľko čistení.
 • 10 úrovni tlaku - Tryska má 10 úrovní tlaku, pod ktorými vstrekuje zmes kvapiek vody a vzduchu do úst. Jednoducho tak zvolíte optimálnu silu, prípadne si necháte poradiť od stomatológa.
 • 2 trysky v balení - Našu ústnu sprchu môže používať celá rodina naraz. V balení nájdete hneď dve výmenné trysky pre každého člena v domácnosti.
 • Otočná hlavica 360°C - Hlavica trysky je otočná dookola a jednoducho sa tak dostane aj do ťažko prístupných miesto vo vašich ústach.
 • Tlak 30 až 125 PSI - Dostatočný tlak novej pulzovej modelácie dokáže spoľahlivo rozrušiť a odstrániť zubný povlak, rovnako ako očistiť ďasná od škodlivých baktérií.
 • Pohodlné ovládanie - Na nádržke si behom procesu prepínate úroveň tlaku a priamo na tryske máte tlačidlo pre prerušenie čistenia.
 • Istota kvality - S výrobkami TrueLife máte istotu, že kupujete produkt s garantovanou kvalitou pre bezpečné a kvalitné používanie aj v oblasti dentálnej hygieny.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem 600 ml
Regulácia tlaku vody Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií TrueLife AquaFloss Station

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené