Trust Primo Touch biele


Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba biela, micro USB, NFC: Nie, Dokovacia stanica: Áno, Výdrž batérie: 4 h, Výdrž batérie s puzdrom: 12 h, Zabudovaný mikrofón: Áno, Aktívne tlmenie hluku: Nie, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie hlasitosti: Nie, Ovládanie prehrávania: Áno. Viac info

Farba


Cena 18,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktné bezdrôtové slúchadlá Trust Primo Touch v modernom bielom dizajne ponúkajú skutočnú slobodu pohybu s mimoriadne dlhým bezdrôtovým dosahom. Pýšia sa malými rozmermi a skvelým zvukom s hlbokými basmi, ktorý bude znieť z 10 mm meničov. Slúchadlá vďaka ergonomickému tvaru kôstiek budú pohodlne sedieť v ušiach a poskytnú dokonalý komfort pri nosení po celý deň. Disponujú citlivým mikrofónom a intuitívnymi dotykovými prvkami, ktoré vám umožnia spravovať skladby, používať hlasového asistenta či jednoducho vybavovať hands-free hovory. Na jedno nabitie zvládnu hrať 4 hodiny a vďaka praktickému nabíjaciemu puzdru získate celkovo až 10 hodín prehrávania.

Trust Primo Touch

  • Bezdrôtové pripojenie - Slúchadlá disponujú moderným rozhraním Bluetooth 5.0 s bezdrôtovým dosahom až na vzdialenosť 10 metrov. Počas nabíjania telefónu sa môžete pohybovať v miestnosti bez toho, aby ste museli prerušiť prehrávanie hudby.

  • Nabíjajte na cestách - Slúchadlá Primo Touch ponúkajú na jedno nabitie výdrž až 4 hodiny. Dodávané puzdro slúži aj ako nabíjačka na cestách. Jednoducho vložte slúchadlá dovnútra a začnú sa nabíjať, vďaka čomu získate celkovo až 10 hodín prehrávania.

  • Kompaktný štýlový dizajn - Štýlové minimalistické slúchadlá kombinujú kvalitný zvuk a moderný vzhľad. Komfortné nosenie slúchadiel zaisťujú ergonomické kôstky, ktoré zostanú na svojom mieste a poskytnú dokonalé pohodlie po celý deň, a zároveň vás budú upozorňovať na zvuky v okolí.

  • Intuitívne dotykové ovládanie - Vďaka dotykovému ovládaniu umiestneným priamo na slúchadle získate rýchly prístup k najdôležitejším funkciám, ako je prehrávanie, pozastavovanie a preskakovanie skladieb. Zabudovaný mikrofón zaistí jednoduchý prístup k handsfree hovorom alebo hlasovému asistentovi.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie micro USB
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Trust Primo Touch biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené