Turtle Beach Recon Spark


Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Štýl nosenia: náhlavné, Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Nie, Konektor: 3,5 mm jack,


Cena 54,90 €

1,10 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný headset Turtle Beach Recon Spark v bielej farbe so 40 mm meničmi vám poskytne silný a krištáľovo čistý zvuk s frekvenčným rozsahom 20 Hz - 20 kHz. Odolný hlavový most vystužený kovom spolu s polstrovanými náušníkmi z pamäťovej peny potiahnutými syntetickou kožou zabezpečia vysoký komfort pri nosení. Súčasťou slúchadiel je všesmerový mikrofón na otočnom ramene s funkciou Flip-up pre automatické stlmenie. Multiplatformovú kompatibilitu zaistí kábel s rozhraním 3,5 mm, pričom v balení sa nachádza tiež rozbočovači kábel pre pripojenie k PC.

 

Mikrofón s funkciou flip-up

Herné slúchadlá Turtle Beach Recon Spark sú vybavené všesmerovým mikrofónom na otočnom ramene, ktorý dokonale zachytí váš hlas a zaistí, že vaše rozkazy budú spoluhráči vždy počuť. V prípade, že mikrofón nepoužívate, stačí ho otočiť smerom nahor a tým stlmiť.

Multiplatformová kompatibilita

Herný headset Turtle Beach Recon Spark sa pripája prostredníctvom kábla s 3,5 mm jackom, ktorý zaručí spoľahlivého pripojenia a kompatibility s väčšinou herných platforiem - Xbox One, PS4, Nintendo Switch, PC i mobilnými zariadeniami.

Pohodlné nosenie

Robustná konštrukcia headsetu disponuje pevným hlavovým mostom z kovu, ktorý je zárukou vysokej odolnosti. Dokonalý komfort aj počas dlhých herných maratónov zabezpečia polstrované náušníky z pamäťovej peny potiahnuté syntetickou kožou. Vďaka inovatívnemu dizajnu ProSpecs dokonale padnú a netlačia, aj v prípade, ak nosíte okuliare.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Nie
Konektor 3,5 mm jack

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Turtle Beach Recon Spark

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené