Assassins Creed Odyssey PC hra


Médium: DVD, Platforma: PC, Typ hry: Adventúry, Lokalizácia: česká,


Cena 19,99 €

Zľava 67% z pôvodnej ceny: 59,90 € Zobraziť nápoveď

0,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Hra Assassin's Creed Odyssey je určená pre počítač a dodáva sa na DVD disku. Má anglickú lokalizáciu s českými titulkami. Zavedie vás do obdobia najväčšieho Gréckeho rozmachu. Navštívite Spartu aj Atény a zapojíte sa do Peloponézskej vojny. Na začiatku hry si vyberiete jednu z dvoch postáv, a to Alexiosa alebo Kassandru. Vašu cestu začnete na ostrove Kephallonia ako spartský žoldnier. Plnením úloh, zabíjaním žoldnierov a skúmaním starovekého sveta vylepšujete vaše schopnosti, výstroj a výzbroj. V hre stretnete historické osobnosti aj mytologické postavy.

Staňte sa hrdinami

Vydajte sa na epickú cestu v hre Assassin's Creed Odyssey, ktorá vás prevedie z vašich skromných začiatkov až k legendárnemu gréckemu hrdinovi a odkryje pravdu o vašej tajomnej minulosti. Plavte sa do najvzdialenejších častí Egejského mora, navštívte Spartu aj Atény, uzatvárajte spojenectvá a vytvárajte si nepriateľov. Na ceste sa stretnete s historickými osobnosťami, mýtickými postavami a s ďalšími, ktorí budú mať vplyv na váš osud. Tieto nečakané stretnutia vdýchnu život do príbehu.

Viac možností ako hrať

Je niekoľko možností ako preskúmať Grécko. Vybrať si môžete medzi hlavnými misiami alebo príbehovými bočnými úlohami, keď sa budete snažíte odhaliť záhady a tajomstvá tejto posvätnej zeme. Vaše rozhodnutia ovplyvňujú svet okolo vás. Hra ponúka viac ako 30 hodín dialógov s možnosťou výberu odpovede a niekoľko možností ukončenia hry.

Žoldnieri

Ak urobíte niečo nelegálne, môže byť na vašu hlavu vypísaná odmena. V tom okamihu vás žoldnieri začnú prenasledovať. Keď ich objavíte, budete o nich vedieť dôležité informácie vrátane polohy, výstroja a schopnosti. S týmito informáciami sa môžete rozhodnúť, či s nimi začnete bojovať, zaplatíte odmenu za vašu hlavu alebo utečiete. Ak zabijete žoldnierov, ktorí vás lovia, na ich miesto nastúpia ďalší.

Bojové umenie

Ukážte vaše schopnosti bojovníka a zapojte sa do jedného z najsmrteľnejších konfliktov tej doby, Peloponézskej vojny. Zažite epické strety medzi Spartou a Aténami vo veľkých bitkách, kde proti sebe bojujú dva znepriatelené tábory. Každý z nich má 150 bojovníkov. Nájdite nezmapované miesta, odkryte skryté poklady alebo sa prebojujte cez celé flotily v námorných bitkách. Prispôsobte vzhľad vašej lode a vylepšujte jej zbrane tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Najímajte nových členov posádky s jedinečnými schopnosťami, ktorí budú najviac vyhovovať vášmu spôsobu námorného boja.

Vylepšovanie postavy

Skúmajte, lovte, zabíjajte žoldnierov, dokončujte hlavné úlohy aj vedľajšie aktivity, aby ste zvýšili vašu úroveň a vyrovnali sa tak vašim súperom. Odomknite rôzne schopnosti, ktoré sú rozdelené do 3 kategórii. Tým si vytvoríte vlastný jedinečný bojový štýl s množstvom špeciálnych schopností. Okrem toho budete mať k dispozícií viac ako 100 zbraní. Ochrániť sa môžete pomocou výstroja z rôznych zbrojných setov. Každá zbraň a časť výstroja zlepší vašu odolnosť v boji.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium DVD
Platforma PC
Typ hry Adventúry
Lokalizácia česká

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Assassins Creed Odyssey PC hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené