Assassins Creed Odyssey PC hra

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Hra Assassin's Creed Odyssey je určená pre počítač a dodáva sa na DVD disku. Má anglickú lokalizáciu s českými titulkami. Zavedie vás do obdobia najväčšieho Gréckeho rozmachu. Navštívite Spartu aj Atény a zapojíte sa do Peloponézskej vojny. Na začiatku hry si vyberiete jednu z dvoch postáv, a to Alexiosa alebo Kassandru. Vašu cestu začnete na ostrove Kephallonia ako spartský žoldnier. Plnením úloh, zabíjaním žoldnierov a skúmaním starovekého sveta vylepšujete vaše schopnosti, výstroj a výzbroj. V hre stretnete historické osobnosti aj mytologické postavy.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 33 %
Popis produktu

Staňte sa hrdinami

Vydajte sa na epickú cestu v hre Assassin's Creed Odyssey, ktorá vás prevedie z vašich skromných začiatkov až k legendárnemu gréckemu hrdinovi a odkryje pravdu o vašej tajomnej minulosti. Plavte sa do najvzdialenejších častí Egejského mora, navštívte Spartu aj Atény, uzatvárajte spojenectvá a vytvárajte si nepriateľov. Na ceste sa stretnete s historickými osobnosťami, mýtickými postavami a s ďalšími, ktorí budú mať vplyv na váš osud. Tieto nečakané stretnutia vdýchnu život do príbehu.

Viac možností ako hrať

Je niekoľko možností ako preskúmať Grécko. Vybrať si môžete medzi hlavnými misiami alebo príbehovými bočnými úlohami, keď sa budete snažíte odhaliť záhady a tajomstvá tejto posvätnej zeme. Vaše rozhodnutia ovplyvňujú svet okolo vás. Hra ponúka viac ako 30 hodín dialógov s možnosťou výberu odpovede a niekoľko možností ukončenia hry.

Žoldnieri

Ak urobíte niečo nelegálne, môže byť na vašu hlavu vypísaná odmena. V tom okamihu vás žoldnieri začnú prenasledovať. Keď ich objavíte, budete o nich vedieť dôležité informácie vrátane polohy, výstroja a schopnosti. S týmito informáciami sa môžete rozhodnúť, či s nimi začnete bojovať, zaplatíte odmenu za vašu hlavu alebo utečiete. Ak zabijete žoldnierov, ktorí vás lovia, na ich miesto nastúpia ďalší.

Bojové umenie

Ukážte vaše schopnosti bojovníka a zapojte sa do jedného z najsmrteľnejších konfliktov tej doby, Peloponézskej vojny. Zažite epické strety medzi Spartou a Aténami vo veľkých bitkách, kde proti sebe bojujú dva znepriatelené tábory. Každý z nich má 150 bojovníkov. Nájdite nezmapované miesta, odkryte skryté poklady alebo sa prebojujte cez celé flotily v námorných bitkách. Prispôsobte vzhľad vašej lode a vylepšujte jej zbrane tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Najímajte nových členov posádky s jedinečnými schopnosťami, ktorí budú najviac vyhovovať vášmu spôsobu námorného boja.

Vylepšovanie postavy

Skúmajte, lovte, zabíjajte žoldnierov, dokončujte hlavné úlohy aj vedľajšie aktivity, aby ste zvýšili vašu úroveň a vyrovnali sa tak vašim súperom. Odomknite rôzne schopnosti, ktoré sú rozdelené do 3 kategórii. Tým si vytvoríte vlastný jedinečný bojový štýl s množstvom špeciálnych schopností. Okrem toho budete mať k dispozícií viac ako 100 zbraní. Ochrániť sa môžete pomocou výstroja z rôznych zbrojných setov. Každá zbraň a časť výstroja zlepší vašu odolnosť v boji.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Adventúry
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: DVD
Titulky: české
Platforma: PC
Typ hry: Adventúry
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: USPC00093

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore