3,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Hra Far Cry 5, určená pre herné konzoly Microsoft XboxOne. Na začiatku hry sa ocitnete v okrese Home County Montana, krajine slobodných a odvážnych, ale aj domovom fanatického kultu záhuby, ktorý je známy ako Edenova brána. Postavte sa voči vodcovi Josephovi Seedovi a jeho súrodencom, podplukovníkom, aby ste vytvorili oheň odporu a oslobodili obliehané spoločenstvo. V tomto expanzívnom svete budú vaše limity a kreativita testované proti najväčšiemu a najhroznejšiemu nepriateľovi, ktorý Far Cry vôbec videl. Bude to divoké a bude to divné, ale pokiaľ si zachováte svoj zmysel pre vás, obyvatelia okresu Hope môžu byť istí, že ste ich majákom nádeje.

Sloboda

Osud okresu Hope je vo vašich rukách. Zahrajte si hru ako sólo alebo sa spojte s kolegom, a zničte Josepha Seeda a jeho skupinu stúpencov. V najväčšom svete Far Cry budete mať všetko, čo máte k dispozícii – od rozličných zákerných zbraní až po najhorší arzenál na strane Mississippi. Keď tvrdo zasiahnete, nepriateľ bude zasiahnutý tvrdšie. Far Cry sleduje dynamický účinok, ktorý máte v hre. Môžete meniť stratégiu nepriateľa proti vám. Buďte pripravení: Kult bude posilňovať svoje úsilie, práve vtedy keď to najmenej budete očakávať.

Rodina

Projekt Edenova brána, vedený Otcom – Joseph Seed, verí, že kolaps je bezprostredný. Sú na misii, aby zachránili vašu dušu – či chcete alebo nie. Faith Seed . akonáhle spadáte pod Faithovo kúzlo, ste sami. Ako Josephov hlasy, Faith pôsobí na božský nástroj chaosu, aby udržali zhromaždenie v stave blaženosti. John Seed . bude používať zastrašovanie, vieru a násilie, aby zabezpečil zdroje nevyhnutné pre prežitie Kultu. Jacob Seed – Ako náborový pracovník Kulta a bývalý strelec armády je pravou rukou veľkého Josepha Seeda. Chráni projekt Edenovej brány.

Zbrane

Na všetkých kopcoch, údoliach a mestách okresu Hope ľudia zo všetkých ciest spojili sily aby sa postavili proti Josephovi Seedovi a zbavili ich chaosu raz a navždy. Ale nebolo by to také zábavné, keby sa na nové cesty nepriniesli nové hračky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akčné
Vekové obmedzenie 18+

Hodnotenie

3,0 / 5

1 recenzia Far Cry 5 - XBox One

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Erik

20. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá