Far Cry 5 - XBox One

Cena:
26,99 €

Pôvodná cena 69,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,54 €

POPIS PRODUKTU

Hra Far Cry 5, určená pre herné konzoly Microsoft XboxOne. Na začiatku hry sa ocitnete v okrese Home County Montana, krajine slobodných a odvážnych, ale aj domovom fanatického kultu záhuby, ktorý je známy ako Edenova brána. Postavte sa voči vodcovi Josephovi Seedovi a jeho súrodencom, podplukovníkom, aby ste vytvorili oheň odporu a oslobodili obliehané spoločenstvo. V tomto expanzívnom svete budú vaše limity a kreativita testované proti najväčšiemu a najhroznejšiemu nepriateľovi, ktorý Far Cry vôbec videl. Bude to divoké a bude to divné, ale pokiaľ si zachováte svoj zmysel pre vás, obyvatelia okresu Hope môžu byť istí, že ste ich majákom nádeje.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 61 %

Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Sloboda

Osud okresu Hope je vo vašich rukách. Zahrajte si hru ako sólo alebo sa spojte s kolegom, a zničte Josepha Seeda a jeho skupinu stúpencov. V najväčšom svete Far Cry budete mať všetko, čo máte k dispozícii – od rozličných zákerných zbraní až po najhorší arzenál na strane Mississippi. Keď tvrdo zasiahnete, nepriateľ bude zasiahnutý tvrdšie. Far Cry sleduje dynamický účinok, ktorý máte v hre. Môžete meniť stratégiu nepriateľa proti vám. Buďte pripravení: Kult bude posilňovať svoje úsilie, práve vtedy keď to najmenej budete očakávať.

Rodina

Projekt Edenova brána, vedený Otcom – Joseph Seed, verí, že kolaps je bezprostredný. Sú na misii, aby zachránili vašu dušu – či chcete alebo nie. Faith Seed . akonáhle spadáte pod Faithovo kúzlo, ste sami. Ako Josephov hlasy, Faith pôsobí na božský nástroj chaosu, aby udržali zhromaždenie v stave blaženosti. John Seed . bude používať zastrašovanie, vieru a násilie, aby zabezpečil zdroje nevyhnutné pre prežitie Kultu. Jacob Seed – Ako náborový pracovník Kulta a bývalý strelec armády je pravou rukou veľkého Josepha Seeda. Chráni projekt Edenovej brány.

Zbrane

Na všetkých kopcoch, údoliach a mestách okresu Hope ľudia zo všetkých ciest spojili sily aby sa postavili proti Josephovi Seedovi a zbavili ich chaosu raz a navždy. Ale nebolo by to také zábavné, keby sa na nové cesty nepriniesli nové hračky. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 172 mm
Hmotnosť: 120 g
Hĺbka: 14 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: 3307216022916

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore