Urbanears Luma gaštanovo-hnedé

Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba červená, Bluetooth, Dokovacia stanica, Výdrž batérie: 25 h, Výdrž batérie s puzdrom: 25 h, Zabudovaný mikrofón, Certifikácia IPX4, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Bez jediného kabelu, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 59,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Špičkové bezdrôtové slúchadlá do uší Urbanears Luma v gaštanovo-hnedom farebnom prevedení vás na prvý pohľad očaria skutočnou bezdrôtovou slobodou, elegantným dizajnom a výnimočným zvukom. Špecifikom sú praktické senzory, ktoré hudbu automaticky zastavia, keď špunty vyberiete z uší, odolnosť voči striekajúcej vode a potu (IPX4) či duálne mikrofóny s filtrovaním šumu pre čisté telefonáty. Integrovaná batéria zabezpečí prevádzku na 5 hodín, ale k dispozícii budete mať aj nabíjacie puzdro, ktoré ich nabije ešte štyrikrát (dokopy 25 hodín). Prehrávanie playlistov budete môcť ovplyvňovať prostredníctvom dotykových ovládacích prvkov, no poteší aj jednoduchá aktivácia hlasového asistenta cez obyčajné klepnutie na slúchadlo.

Špičkové vlastnosti

  • Bezdrôtové s dlhou výdržou – Až 25 hodín celkovej doby prehrávania pomocou puzdra na bezdrôtové nabíjanie.

  • Odolný dizajn – Slúchadlá disponujú odolným dizajnom proti striekajúcej vode (IPX4), a ten ich ochráni aj pred potom či dažďom.

  • Spoľahlivé senzory – Senzory automaticky stopnú prehrávanie hudby, keď slúchadlá vyberiete z uší.

  • Ťuknite alebo rozprávajte – Ovládajte skladby a hovory používaním hlasu alebo dotykovým ovládaním.

  • Telefonujte s istotou – Duálne mikrofóny na každom slúchadle zaisťujú ostré hovory aj v hlučnom prostredí. 

Elegantné puzdro

Elegantné puzdro na bezdrôtové nabíjanie poskytne až 25 hodín celkovej doby prehrávania. S 5 hodinami počúvania na jedno nabitie plus 4 ďalšími dobitiami zabezpečí plnohodnotný a dlhodobý zážitok z počúvania. 

Praktické senzory

Slúchadlá disponujú praktickými senzormi, ktoré automaticky zastavia hudbu, keď slúchadlá vyberiete z uší, a znova automaticky spustia, keď ich opäť vložíte. 

Dotykové a hlasové ovládanie

Ťuknite alebo hovorte – playlist zostane pod kontrolou bez toho, aby ste museli siahať na zdroj hudby. Pomocou dotykových ovládacích prvkov môžete bez námahy prechádzať medzi skladbami a ovládať hovory, alebo klepnutím môžete aktivovať hlasového asistenta zariadenia na ovládanie bez použitia rúk.

Odolné voči postriekaniu

Dizajn odolný voči striekajúcej vode (IPX4), ktorý bol vyvinutý tak, aby s vami držal krok aj počas behu v daždi či pri náročnejšom cvičení. 

Jasná kvalita hovoru

Zostaňte v kontakte – duálne mikrofóny s filtrovaním šumu na každom slúchadle zaisťujú ostré a jasné telefonáty aj v hlučnom prostredí, či už používate jedno alebo obidve slúchadlá. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Urbanears Luma gaštanovo-hnedé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami