Vtech DM1111 detská pestúnka

Zobraziť


Detská pestúnka, Maximálny dosah: 470 m, Smart ovládanie mobilom: Nie, Varovanie umiest. mimo dosah: Nie, Nočný režim: Nie, Kontrolky úrovne zvuku: Áno, Automatická voľba kanálov: Nie, Nočné svetlo: Nie, Indikácia stavu nabitia: Áno, LED kontrolka napájania: Áno, Hmotnosť: 411 g. Viac info


Cena 30,60 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,61 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Detská digitálna audio pestúnka Vtech DM1111 pozostáva z detskej a rodičovskej jednotky. Umožňuje nastavenie hlasitosti, pochváliť sa môže čistým zvukom vďaka digitálne riešenému prenosu a vynikajúcim dosahom až 460 m vo voľnom priestranstve, a vnútorným dosahom až 75 m. 5-úrovňový LED indikátor na rodičovskej jednotke indikuje úroveň zvuku v detskej izbe, takže môžete vizuálne monitorovať úroveň hluku aj pri vypnutom zvuku jednotky. Rodičovská jednotka funguje na batériu, detská jednotka má sieťové napájanie.

Vtech DM1111

  • Dosah pokrytia až 460 m (vonkajší)
  • Vnútorný dosah 75 m
  • Digitálny zvukový prenos
  • Napájanie rodičovskej časti pestúnky: Batéria
  • Napájanie detskej jednotky: Sieť (230 V)

Dosah až 460 m

Zaistite si dokonalý prehľad nad tým, čo sa deje v detskej postieľke. Vtech DM1111 je detská pestúnka, ktorá pracuje na princípe prenosu zvuku, ide teda o štandardnú verziu detskej pestúnky pre mamičky. Garanciu absolútne čistého zvuku máte vďaka tomu, že jeho prenos je riešený digitálne s dosahom pokrytia až 460 m. Vnútorný dosah pestúnky je približne 75 m. 

Bez rušenia signálu

Prednosťou detskej pestúnky je určite veľké množstvo kanálov a to vysiela na vyššej frekvencii ako analógové pestúnky, preto je ideálna aj do miest s husto zasieťovanými oblasťami, kde je všeobecne zvýšené riziko rušenia signálu. Zdroj ktorý dopĺňa energiu rodičovskej jednotke je batéria. Napájanie detskej jednotke poskytuje sieť (230 V). Prístroj upúta pozornosť taktiež nadčasovým dizajnom, takže pestúnka nenásilne doplní vybavenie vášho interiéru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálny dosah 470 m
Varovanie umiest. mimo dosah Nie
Kontrolky úrovne zvuku Áno
Automat. voľba kanálov Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Vtech DM1111 detská pestúnka

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Zuzana

25. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon