VELBON EX-430 Statív

Cena:
39,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Statív VELBON EX-430 sa vyznačuje vynikajúcou stabilitou, kvalitou použitých materiálov, praktickým a rýchlym ovládaním výšky, polohovania a aretáciou hlavy oddelene v troch osiach. Statív má integrovanú vodováhu. Je vybavený hlavou a rýchloupínacou doštičkou QB-46 s upínacou plochou 4,1 x 5,8 cm

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • Fotozberňa Online Fotozberňa Online

  Fotografie vám vytlačíme na kvalitný fotopapier alebo ako elegantnú fotoknihu. Vieme ich vytlačiť aj na plátno, pohľadnice a rôzne darčeky.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Nová generácia statívov

Statív na fotoaparát VELBON EX-430 prináša novú generáciu kvalitných statívov, ktoré ponúkajú skvelú stabilitu, kvalitu materiálov, praktické jednoduché polohovanie a nastavenie výšky. Nová generácia kvalitných a cenovo dostupných statívov VELBON EX je priamym nástupcom populárnej rady CX. 

Nový, štvorcový profil nôh

Statívy EX charakterizuje úplne nový, štvorcový profil nôh, zaisťujúci väčšiu stabilitu. Nové a ľahšie materiály, inovované a konštrukčne bezpečnejšie svorky a úplne nová jednopáková hlava s rýchloupínacím mechanizmom a možnosťou samostatné aretácie vo všetkých troch osiach (pomocou jednej páky a dvoch skrutiek). Plynulý a presný posuv stredovej tyče je zabezpečený kľukou a ozubeným prevodom. Statívy sú vybavené vodováhou. Minimálna výška: 151,5 mm. Maximálna výška: 52,7 mm. Hmotnosť: 1,2 kg

Ľahké materiály

Statívy radu EX sú vyrobené z odľahčeného hliníka v kombinácii s plastovými komponentmi. Radiálne vzpery medzi nohami a stredovou tyčou zvyšujú celkovú stabilitu statívu.

Použitie

Statívy EX-4xx sú určené pre prácu s CSC fotoaparáty (Olympus PEN, Sony NEX, Nikon V1 a pod), utrazoom digitálnymi fotoaparátmi a klasickými kompaktnými fotoaparátmi. 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Velbon

Ostatné

Kód produktu: E61PVE301529

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore