Velbon EX-430 statív

  • Výpredaj

Statív, Maximálna nosnosť: 2 kg, Trojcestná hlava, Nastaviteľná výška, Výška: 1520 mm, Hmotnosť: 1200 g. Viac info


Cena 69,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Statív VELBON EX-430 sa vyznačuje vynikajúcou stabilitou, kvalitou použitých materiálov, praktickým a rýchlym ovládaním výšky, polohovania a aretáciou hlavy oddelene v troch osiach. Statív má integrovanú vodováhu. Je vybavený hlavou a rýchloupínacou doštičkou QB-46 s upínacou plochou 4,1 x 5,8 cm

Nová generácia statívov

Statív na fotoaparát VELBON EX-430 prináša novú generáciu kvalitných statívov, ktoré ponúkajú skvelú stabilitu, kvalitu materiálov, praktické jednoduché polohovanie a nastavenie výšky. Nová generácia kvalitných a cenovo dostupných statívov VELBON EX je priamym nástupcom populárnej rady CX. 

Nový, štvorcový profil nôh

Statívy EX charakterizuje úplne nový, štvorcový profil nôh, zaisťujúci väčšiu stabilitu. Nové a ľahšie materiály, inovované a konštrukčne bezpečnejšie svorky a úplne nová jednopáková hlava s rýchloupínacím mechanizmom a možnosťou samostatné aretácie vo všetkých troch osiach (pomocou jednej páky a dvoch skrutiek). Plynulý a presný posuv stredovej tyče je zabezpečený kľukou a ozubeným prevodom. Statívy sú vybavené vodováhou. Minimálna výška: 151,5 mm. Maximálna výška: 52,7 mm. Hmotnosť: 1,2 kg

Ľahké materiály

Statívy radu EX sú vyrobené z odľahčeného hliníka v kombinácii s plastovými komponentmi. Radiálne vzpery medzi nohami a stredovou tyčou zvyšujú celkovú stabilitu statívu.

Použitie

Statívy EX-4xx sú určené pre prácu s CSC fotoaparáty (Olympus PEN, Sony NEX, Nikon V1 a pod), utrazoom digitálnymi fotoaparátmi a klasickými kompaktnými fotoaparátmi. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba čierna
Maximálna nosnosť 2 Kg
Trojcestná hlava Áno
Nastaviteľná výška Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Velbon EX-430 statív

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami