Veria S-8277B-831


Videotelefón, Dosah: 200 m, Napájanie: 24V, Celkový počet melódií: 8. Viac info


Cena 329,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Videotelefón Veria S-8277B-831 v zostave so vstupnou stanicou vybavená plne digitálnou komunikáciou medzi monitorom a vstupnou kamerovou jednotkou.

Výhody systému Veria 2-Wire

Jednoduchšie zapojenie umožňujú 2-vodičové systémy. Nie je preto potrebné venovať pozornosť označeniu vodičov a prepojenie systému je tak jednoduchšie. Digitálny signál ponúka kvalitnejší prenos obrazu a zvuku, poskytuje tak používateľovi viac možností.

LCD monitor Veria 2-Wire

Kvalitný farebný LCD panel ponúka svojmu používateľovi výborný obraz. Monitor je plne dotykový a má viacjazyčné menu. Ponúka možnosť rozšírenia o ďalšie dve CCTV kamery (AHD, CVBS, TVI, CVI) a má jednoduchú povrchovú montáž. Monitory majú zabudovanú funkciu DVR na sledovanie so záznamom videa na kartu SD.

Vstupná stanica Veria 2-Wire

Má šošovku s Full HD rozlíšením 1080p. Vstupná stanica je krytá strieškou a vďaka IR osvetleniu ponúka kvalitný obraz aj v noci. Ponúka široký pozorovací uhol, takže nikto nezostane nepovšimnutý. Kvalitný farebný LCD panel ponúka svojmu používateľovi vynikajúci obraz. Monitor má jednoduché ovládanie pomocou dotykových ikon a má viacjazyčné menu. Monitory majú zabudovanú DVR funkciu na sledovanie so záznamom videa na kartu SD.

Kompatibilita

Všetky produkty systému Veria 2-Wire sú navzájom kompatibilné. Preto je možné systém kedykoľvek rozšíriť o ďalší monitor alebo vstupnú stanicu Veria.

Obsah balenia

  • LCD monitor Veria 8277B
  • Vstupná stanica Veria 831
  • Napájací adaptér DC 24 V/1 A
  • Drobný montážny materiál
  • Rýchly manuál

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Dosah 200 m
Bezdrôtové Nie
Napájanie 24V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Veria S-8277B-831

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami