ViewSonic M1


Wi-Fi: Nie, Počet HDMI portov: 1, Rozlíšenie: 854x480, Typ technológie: DLP, Kontrastný pomer: 120000:1, Životnosť lampy: 30000 hod.,


Cena 319,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlový DLP mini projektor ViewSonic M1 v strieborno-čiernej farbe s LED zdrojom svetla sa vďaka kompaktným rozmerom stane príjemným spoločníkom mnohých cestovateľov a poľahky sa zmestí aj do batohu či tašky. Dokáže premietať obsah vo veľkosti 24“ až 100“ (60 cm – 254 cm) s projekčnou vzdialenosťou 1 meter, ale s určitosťou poteší aj prítomnosť inteligentného stojanu Smart Stand, ktorý umožní nastavenie projekcie v rozmedzí 360°, no poslúži aj ako kryt objektívu. Je vybavený USB vstupom, USB-C vstupom, klasickým HDMI 1.4 konektorom, čítačkou MicroSD kariet či 3,5 mm audio výstupom. Disponuje integrovanou batériou pre bezdrôtové prehrávanie (6 hodín), svetelným výstupom 250 lúmenov, rozlíšením WVGA (854 x 480), vstavanými reproduktormi Dual Harman Kardon (2x 3 W), 16 GB interného úložného priestoru či kontrastným pomerom 120 000:1.

Multifunkčný projektor

ViewSonic M1 je ultraprenosný LED projektor, ktorý poskytne pohodlnú zábavu takmer na každom mieste. Vďaka vstavanej batérii a viac ako 30 000 prevádzkovým hodinám poskytne tento projektor roky multimediálnej zábavy. Vďaka kompaktnej a ľahkej konštrukcii je ideálny na použitie v interiéri aj exteriéri. Integrovaný inteligentný stojan umožňuje jednoduché nastavenie v 360° a poslúži aj ako kryt objektívu. Po odkrytí objektívu sa projektor automaticky zapne s plným jasom pre okamžité použitie. Zabudovaná bezpečnostná funkcia dočasne vypne objektív, keď sú objekty detegované príliš blízko projektora. Reproduktory Dual Harman Kardon poskytujú ostrý a jasný zvuk pre multimediálny obsah. Medzi univerzálne možnosti pripojenia slúži slot na kartu MicroSD, USB Type-A a USB Type-C, vďaka čomu je M1 vynikajúcou voľbou pre zdieľanie a zobrazovanie videa a iného multimediálneho obsahu. 

360° projekcia s inteligentným stojanom

Integrovaný stojan Smart Stand umožňuje jednoduché nastavenie v rozmedzí 360°, čo umožňuje umiestnenie projektora do rôznych pozícií takmer v akomkoľvek uhle. Stojan tiež slúži ako kryt objektívu, ktorý po zatvorení automaticky vypne a po otvorení automaticky zapne projektor. 

Reproduktory Dual Harman Kardon

Integrované reproduktory Harman Kardon poskytujú silný výkon v malom balení. Tieto reproduktory produkujú hlboký, hlasný, 360-stupňový zvuk vyplňujúci miestnosť, ktorý je ideálny pre hudbu a filmy doma alebo na cestách. 

USB typ C pre video a napájanie

Port USB typu C poskytuje rýchle dáta, zvuk a video a rýchle nabíjanie pomocou jediného kábla. (Na nabíjanie USB typu C musí byť zapojený napájací adaptér M1. Aj keď zariadenie M1 nie je zapojené a pracuje iba na batériu, môže stále prehrávať obsah z mobilného zariadenia pripojeného cez USB Type-C, ale nemôže nabíjať mobilné zariadenie.)

Hodiny zábavy

Vstavaná batéria poskytuje zábavu na cestách až na 6 hodín, takže môžete sledovať filmy a zdieľať videá bez problémov. Vďaka 16 GB interného úložného priestoru si môžete vychutnať až 4 000 skladieb a až 4 hodiny filmov. 

Pokročilý LED svetelný zdroj

Tento projektor používa modernú polovodičovú technológiu LED. Svetelný zdroj poskytuje vyše 30 000 hodín používania, pričom spotrebuje menej ako polovicu energie bežného LCD televízora. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie 854x480
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 120000:1
Životnosť lampy 30000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií ViewSonic M1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené